Linie autobusowe

Od pierwszej konfiguracji naszego rozkładu jazdy wiele się zmieniło. Początkowo obsługiwaliśmy relację Kleczew – Budzisław Kościelny – Kleczew. Następnie nasze połączenia zostały wydłużone do Konina. Ponadto utworzyliśmy kursy do Wielkopola (przez Stogi) i Złotkowa (przez Jabłonkę, Przytuki) z węzłem przesiadkowym w Kleczewie. Spowodowało to spory przyrost pasażerów. Stało się to niesamowitą motywacją do działania, aby jeszcze bardziej ubogacić siatkę połączeń. Kolejnym etapem naszego rozwoju było utworzenie w 2017r. linii komunikacyjnej z Wilczyna przez Wiśniewę, Wielkopole, Kleczew do Konina. W efekcie dziś mamy kilkanaście połączeń w ciągu dnia roboczego do Konina jak i z powrotem.

W wakacje 2019r. uruchomiliśmy także dodatkowe połączenia w soboty i niedziele – do dotychczasowych kursów (5.35/7.08 ; 17.33/19.15) dołączyliśmy także połączenia o 9.10 i 12.03 do Konina; 10.55 i 13.30.

Najważniesze przedsięwzięcie w 2019r. w Publicznym Transporcie Zbiorowym to otwarcie nowej linii komunikacyjnej w kierunku Gniezna ! Pierwotnie nasze autobusy kursowały na linii Anstazewo – Powidz – Witkowo – Gniezno. Jednak juz kilka miesięcy później wydłużyliśmy tą linię o nowy przystanek początkowy w Budzisławiu Kościelnym. Na dzien dzisiejszy rozbudowaliśmy „kierunek Gniezno” o kolejną linię jadącą przez Ruchocinek, Mielżyn, Jaworowo, Mąkownicę.

Publiczny transport zbiorowy  realizujemy autobusami w pełni do tego przystosowanymi. W każdym autobusie jest kasa fiskalna. Zwracamy uwagę na komfort jazdy pasażera, jak i kierowcy. Stawiamy na sprawdzone marki w naszej flocie jak Mercedes, Renault, Temsa i Irisbus.

Na każdym przystanku widnieją nasze rozkłady jazdy. Ponadto utowrzyliśmy fanpage na facebook-u tak aby wszystkie bieżące informacje jak najszybciej trafiały do naszych klientów. Dodatkowo prowadząc sprzedaż biletów miesięcznych otwieramy nasze biuro znajdujące się w Budzisławiu Kościelnym przy ulicy Pogodnej 10c w godzinych popołudniowych lub w weekendy

To wszystko sprawia, iż ciągle idziemy do przodu tak aby pasażerowie byli z nas w pełni zadowoleni.

Szukaj połączenia

Rozkład jazdy