Powiat kępiński

Ignacówka Trzecia - Trzcinica - Kępno

Przez : Pomiany, Nowa Wieś, Mroczeń

Odjazd

Przyjazd

06:25

07:33

D

Przystanek

Odjazd

1. Ignacówka Trzecia

06:25

2. Wodziczna 3

06:27

3. Wodziczna 2

06:29

4. Teklin

06:33

5. Wodziczna 1

06:37

6. Dzierżażnik

06:38

7. Pomiany 2

06:39

8. Trzcinica ul. Jana Pawła II

06:41

9. Pomiany

06:42

10. Pomiany 1

06:44

11. Kuźnica Trzcińska 2

06:45

12. Kuźnica Trzcińska 1

06:46

13. Granice

06:49

14. Smardze 1

06:52

15. Smardze 2

06:54

16. Smardze 3

06:56

17. Laski ul. Kępińska

06:58

18. Nowa Wieś 2

07:00

19. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

07:01

20. Mroczeń 3

07:04

21. Mroczeń

07:06

22. Joanka

07:08

23. Słupia p/Kępnem

07:10

24. Baranów ul. Rynek

07:16

25. Baranów ul. Wrocławska

07:18

26. Baranów DK 11

07:20

27. Kępno ul. Obrońców Pokoju

07:22

28. Kępno ul. Kwiatowa

07:25

29. Kępno ul. Broniewskiego

07:28

30. Kępno ul. Solidarności

07:31

31. Kępno ul. Przemysłowa

07:33

08:30

09:20

D

Przystanek

Odjazd

1. Ignacówka Trzecia

08:30

2. Wodziczna 3

08:33

3. Wodziczna 2

08:34

4. Wodziczna 1

08:35

5. Dzierżażnik

08:36

6. Pomiany 2

08:37

7. Trzcinica ul. Jana Pawła II

08:39

8. Pomiany

08:40

9. Pomiany 1

08:42

10. Kuźnica Trzcińska 2

08:43

11. Kuźnica Trzcińska 1

08:44

12. Granice

08:47

13. Laski ul. Kępińska

08:49

14. Nowa Wieś 2

08:51

15. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

08:52

16. Mroczeń 3

08:55

17. Mroczeń

08:57

18. Mroczeń - skrzyżowanie

08:58

19. Mroczeń - Górka

09:00

20. Baranów ul. Rynek

09:03

21. Baranów ul. Wrocławska

09:05

22. Baranów DK 11

09:07

23. Kępno ul. Obrońców Pokoju

09:09

24. Kępno ul. Kwiatowa

09:12

25. Kępno ul. Broniewskiego

09:15

26. Kępno ul. Solidarności

09:18

27. Kępno ul. Przemysłowa

09:20

12:30

13:20

D

Przystanek

Odjazd

1. Ignacówka Trzecia

12:30

2. Wodziczna 3

12:33

3. Wodziczna 2

12:34

4. Wodziczna 1

12:35

5. Dzierżażnik

12:36

6. Pomiany 2

12:37

7. Trzcinica ul. Jana Pawła II

12:39

8. Pomiany

12:40

9. Pomiany 1

12:42

10. Kuźnica Trzcińska 2

12:43

11. Kuźnica Trzcińska 1

12:44

12. Granice

12:47

13. Laski ul. Kępińska

12:49

14. Nowa Wieś 2

12:51

15. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

12:52

16. Mroczeń 3

12:55

17. Mroczeń

12:57

18. Mroczeń - skrzyżowanie

12:58

19. Mroczeń - Górka

13:00

20. Baranów ul. Rynek

13:03

21. Baranów ul. Wrocławska

13:05

22. Baranów DK 11

13:07

23. Kępno ul. Obrońców Pokoju

13:09

24. Kępno ul. Kwiatowa

13:12

25. Kępno ul. Broniewskiego

13:15

26. Kępno ul. Solidarności

13:18

27. Kępno ul. Przemysłowa

13:20

14:25

15:15

D

Przystanek

Odjazd

1. Ignacówka Trzecia

14:25

2. Wodziczna 3

14:28

3. Wodziczna 2

14:29

4. Wodziczna 1

14:30

5. Dzierżażnik

14:31

6. Pomiany 2

14:32

7. Trzcinica ul. Jana Pawła II

14:34

8. Pomiany

14:35

9. Pomiany 1

14:37

10. Kuźnica Trzcińska 2

14:38

11. Kuźnica Trzcińska 1

14:39

12. Granice

14:42

13. Laski ul. Kępińska

14:44

14. Nowa Wieś 2

14:46

15. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

14:47

16. Mroczeń 3

14:50

17. Mroczeń

14:52

18. Mroczeń - skrzyżowanie

14:53

19. Mroczeń - Górka

14:55

20. Baranów ul. Rynek

14:58

21. Baranów ul. Wrocławska

15:00

22. Baranów DK 11

15:02

23. Kępno ul. Obrońców Pokoju

15:04

24. Kępno ul. Kwiatowa

15:07

25. Kępno ul. Broniewskiego

15:10

26. Kępno ul. Solidarności

15:13

27. Kępno ul. Przemysłowa

15:15

18:15

19:00

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Ignacówka Trzecia

18:15

2. Wodziczna 3

18:17

3. Wodziczna 2

18:19

4. Wodziczna 1

18:20

5. Dzierżażnik

18:21

6. Pomiany 2

18:22

7. Trzcinica ul. Jana Pawła II

18:24

8. Pomiany

18:25

9. Pomiany 1

18:27

10. Kuźnica Trzcińska 2

18:28

11. Kuźnica Trzcińska 1

18:29

12. Granice

18:32

13. Laski ul. Kępińska

18:34

14. Nowa Wieś 2

18:36

15. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

18:37

16. Mroczeń 3

18:40

17. Mroczeń

18:42

18. Mroczeń - skrzyżowanie

18:43

19. Mroczeń - Górka

18:45

20. Baranów ul. Rynek

18:48

21. Baranów ul. Wrocławska

18:50

22. Baranów DK 11

18:52

23. Kępno ul. Obrońców Pokoju

18:54

24. Kępno ul. Kwiatowa

18:57

25. Kępno ul. Broniewskiego

19:00

Kępno - Bralin - Rychtal

Przez : Nowa Wieś Książęca, Darnowiec

Odjazd

Przyjazd

08:30

09:10

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

08:30

2. Kępno ul. Solidarności

08:32

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

08:33

4. Kępno ul. Broniewskiego

08:35

5. Kępno ul. Wrocławska

08:38

6. Chojęcin - Szum

08:41

7. Bralin I

08:43

8. Bralin

08:45

9. Mnichowice

08:50

10. Nowa Wieś Książęca

08:53

11. Drożki

08:56

12. Darnowiec

09:01

13. Darnowiec 1

09:02

14. Zgorzelec

09:05

15. Rychtal

09:07

16. Rychtal ul. Kępińska

09:08

17. Rychtal CENTRUM

09:10

11:05

11:46

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

11:05

2. Kępno ul. Solidarności

11:08

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

11:09

4. Kępno ul. Broniewskiego

11:11

5. Kępno ul. Wrocławska

11:14

6. Chojęcin - Szum

11:17

7. Bralin I

11:19

8. Bralin

11:21

9. Mnichowice

11:26

10. Nowa Wieś Książęca

11:29

11. Drożki

11:32

12. Darnowiec

11:37

13. Darnowiec 1

11:38

14. Zgorzelec

11:41

15. Rychtal

11:43

16. Rychtal ul. Kępińska

11:44

17. Rychtal CENTRUM

11:46

12:45

13:25

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

12:45

2. Kępno ul. Solidarności

12:47

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

12:48

4. Kępno ul. Broniewskiego

12:50

5. Kępno ul. Wrocławska

12:53

6. Chojęcin - Szum

12:56

7. Bralin I

12:58

8. Bralin

13:00

9. Mnichowice

13:05

10. Nowa Wieś Książęca

13:08

11. Drożki

13:11

12. Darnowiec

13:16

13. Darnowiec 1

13:17

14. Zgorzelec

13:20

15. Rychtal

13:22

16. Rychtal ul. Kępińska

13:23

17. Rychtal CENTRUM

13:25

14:15

15:20

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

14:15

2. Kępno ul. Solidarności

14:17

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

14:18

4. Kępno ul. Broniewskiego

14:20

5. Kępno ul. Wrocławska

14:23

6. Chojęcin - Szum

14:26

7. Bralin I

14:28

8. Bralin

14:30

9. Mnichowice

14:35

10. Nowa Wieś Książęca

14:38

11. Drożki

14:41

12. Darnowiec

14:46

13. Darnowiec 1

14:47

14. Zgorzelec

14:50

15. Rychtal

14:52

16. Rychtal ul. Kępińska

14:53

17. Rychtal CENTRUM

14:55

18. Rychtal ul. Namysłowska

14:57

19. Skoroszów

14:59

20. Proszów

15:03

21. Proszów 1

15:05

22. Dalanów

15:07

23. Proszów 1

15:09

24. Proszów

15:11

25. Krzyżowniki

15:16

26. Rychtal CENTRUM

15:20

16:00

17:05

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

16:00

2. Kępno ul. Solidarności

16:02

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

16:03

4. Kępno ul. Broniewskiego

16:05

5. Kępno ul. Wrocławska

16:08

6. Chojęcin - Szum

16:11

7. Bralin I

16:13

8. Bralin

16:15

9. Mnichowice

16:20

10. Nowa Wieś Książęca

16:23

11. Drożki

16:26

12. Darnowiec

16:31

13. Darnowiec 1

16:32

14. Zgorzelec

16:35

15. Rychtal

16:37

16. Rychtal ul. Kępińska

16:38

17. Rychtal CENTRUM

16:40

18. Rychtal ul. Namysłowska

16:42

19. Skoroszów

16:44

20. Proszów

16:48

21. Proszów 1

16:50

22. Dalanów

16:52

23. Proszów 1

16:54

24. Proszów

16:56

25. Krzyżowniki

17:01

26. Rychtal CENTRUM

17:05

Kępno - Trzcinica - Ignacówka Trzecia

Przez : Mroczeń, Nowa Wieś, Pomiany

Odjazd

Przyjazd

05:35

06:20

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

05:35

2. Kępno ul. Kwiatowa

05:38

3. Kępno ul. Obrońców Pokoju

05:41

4. Baranów DK 11

05:43

5. Baranów ul. Wrocławska

05:45

6. Baranów ul. Rynek

05:47

7. Mroczeń - Górka

05:50

8. Mroczeń - skrzyżowanie

05:52

9. Mroczeń

05:53

10. Mroczeń 3

05:55

11. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

05:58

12. Nowa Wieś 2

05:59

13. Laski ul. Kępińska

06:01

14. Granice

06:03

15. Kuźnica Trzcińska 1

06:06

16. Kuźnica Trzcińska 2

06:07

17. Pomiany 1

06:08

18. Pomiany

06:10

19. Trzcinica ul. Jana Pawła II

06:11

20. Pomiany 2

06:13

21. Dzierżażnik

06:14

22. Wodziczna 1

06:15

23. Wodziczna 2

06:16

24. Wodziczna 3

06:18

25. Ignacówka Trzecia

06:20

07:40

08:30

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

07:40

2. Kępno ul. Solidarności

07:42

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

07:43

4. Kępno ul. Broniewskiego

07:45

5. Kępno ul. Kwiatowa

07:48

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

07:51

7. Baranów DK 11

07:53

8. Baranów ul. Wrocławska

07:55

9. Baranów ul. Rynek

07:57

10. Mroczeń - Górka

08:00

11. Mroczeń - skrzyżowanie

08:02

12. Mroczeń

08:03

13. Mroczeń 3

08:05

14. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

08:08

15. Nowa Wieś 2

08:09

16. Laski ul. Kępińska

08:11

17. Granice

08:13

18. Kuźnica Trzcińska 1

08:16

19. Kuźnica Trzcińska 2

08:17

20. Pomiany 1

08:18

21. Pomiany

08:20

22. Pomiany 2

08:23

23. Dzierżażnik

08:24

24. Wodziczna 1

08:25

25. Wodziczna 2

08:26

26. Wodziczna 3

08:27

27. Ignacówka Trzecia

08:30

11:40

12:30

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

11:40

2. Kępno ul. Solidarności

11:42

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

11:43

4. Kępno ul. Broniewskiego

11:45

5. Kępno ul. Kwiatowa

11:48

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

11:51

7. Baranów DK 11

11:53

8. Baranów ul. Wrocławska

11:55

9. Baranów ul. Rynek

11:57

10. Mroczeń - Górka

12:00

11. Mroczeń - skrzyżowanie

12:02

12. Mroczeń

12:03

13. Mroczeń 3

12:05

14. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

12:08

15. Nowa Wieś 2

12:09

16. Laski ul. Kępińska

12:11

17. Granice

12:13

18. Kuźnica Trzcińska 1

12:16

19. Kuźnica Trzcińska 2

12:17

20. Pomiany 1

12:18

21. Pomiany

12:20

22. Trzcinica ul. Jana Pawła II

12:21

23. Pomiany 2

12:23

24. Dzierżażnik

12:24

25. Wodziczna 1

12:25

26. Wodziczna 2

12:26

27. Wodziczna 3

12:28

28. Ignacówka Trzecia

12:30

13:35

14:25

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

13:35

2. Kępno ul. Solidarności

13:37

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

13:38

4. Kępno ul. Broniewskiego

13:40

5. Kępno ul. Kwiatowa

13:43

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

13:46

7. Baranów DK 11

13:48

8. Baranów ul. Wrocławska

13:50

9. Baranów ul. Rynek

13:52

10. Mroczeń - Górka

13:55

11. Mroczeń - skrzyżowanie

13:57

12. Mroczeń

13:58

13. Mroczeń 3

14:00

14. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

14:03

15. Nowa Wieś 2

14:04

16. Laski ul. Kępińska

14:06

17. Granice

14:08

18. Kuźnica Trzcińska 1

14:11

19. Kuźnica Trzcińska 2

14:12

20. Pomiany 1

14:13

21. Pomiany

14:15

22. Trzcinica ul. Jana Pawła II

14:16

23. Pomiany 2

14:18

24. Dzierżażnik

14:19

25. Wodziczna 1

14:20

26. Wodziczna 2

14:21

27. Wodziczna 3

14:22

28. Ignacówka Trzecia

14:25

15:16

16:29

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

15:16

2. Kępno ul. Solidarności

15:18

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:19

4. Kępno ul. Broniewskiego

15:21

5. Kępno ul. Kwiatowa

15:24

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

15:27

7. Baranów DK 11

15:29

8. Baranów ul. Wrocławska

15:31

9. Słupia p/Kępnem

15:43

10. Joanka

15:45

11. Mroczeń

15:47

12. Mroczeń 3

15:50

13. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

15:53

14. Nowa Wieś 2

15:54

15. Laski ul. Kępińska

15:56

16. Smardze 3

15:58

17. Smardze 2

16:00

18. Smardze 1

16:02

19. Granice

16:05

20. Kuźnica Trzcińska 1

16:08

21. Kuźnica Trzcińska 2

16:09

22. Pomiany 1

16:10

23. Pomiany

16:12

24. Trzcinica ul. Jana Pawła II

16:13

25. Pomiany 2

16:15

26. Dzierżażnik

16:16

27. Wodziczna 1

16:17

28. Teklin

16:21

29. Wodziczna 2

16:25

30. Wodziczna 3

16:27

31. Ignacówka Trzecia

16:29

Rychtal - Bralin - Kępno

Przez : Darnowiec

Odjazd

Przyjazd

06:20

07:23

D

Przystanek

Odjazd

1. Rychtal CENTRUM

06:20

2. Krzyżowniki

06:24

3. Proszów

06:29

4. Proszów 1

06:31

5. Dalanów

06:33

6. Proszów 1

06:35

7. Proszów

06:37

8. Skoroszów

06:41

9. Rychtal ul. Namysłowska

06:43

10. Rychtal CENTRUM

06:45

11. Rychtal ul. Kępińska

06:47

12. Rychtal

06:48

13. Zgorzelec

06:50

14. Darnowiec 1

06:53

15. Darnowiec

06:54

16. Drożki

06:59

17. Nowa Wieś Książęca

07:02

18. Mnichowice

07:05

19. Bralin

07:10

20. Bralin I

07:12

21. Chojęcin - Szum

07:14

22. Kępno ul. Wrocławska

07:17

23. Kępno ul. Broniewskiego

07:20

24. Kępno ul. Solidarności

07:23

09:15

09:55

D

Przystanek

Odjazd

1. Rychtal CENTRUM

09:15

2. Rychtal ul. Kępińska

09:17

3. Rychtal

09:18

4. Zgorzelec

09:20

5. Darnowiec 1

09:23

6. Darnowiec

09:24

7. Drożki

09:29

8. Nowa Wieś Książęca

09:32

9. Mnichowice

09:35

10. Bralin

09:40

11. Bralin I

09:42

12. Chojęcin - Szum

09:44

13. Kępno ul. Wrocławska

09:47

14. Kępno ul. Broniewskiego

09:50

15. Kępno ul. Solidarności

09:53

16. Kępno ul. Przemysłowa

09:55

11:50

12:30

D

Przystanek

Odjazd

1. Rychtal CENTRUM

11:50

2. Rychtal ul. Kępińska

11:52

3. Rychtal

11:53

4. Zgorzelec

11:55

5. Darnowiec 1

11:58

6. Darnowiec

11:59

7. Drożki

12:04

8. Nowa Wieś Książęca

12:07

9. Mnichowice

12:10

10. Bralin

12:15

11. Bralin I

12:17

12. Chojęcin - Szum

12:19

13. Kępno ul. Wrocławska

12:22

14. Kępno ul. Broniewskiego

12:25

15. Kępno ul. Solidarności

12:28

16. Kępno ul. Przemysłowa

12:30

13:25

14:05

D

Przystanek

Odjazd

1. Rychtal CENTRUM

13:25

2. Rychtal ul. Kępińska

13:27

3. Rychtal

13:28

4. Zgorzelec

13:30

5. Darnowiec 1

13:33

6. Darnowiec

13:34

7. Drożki

13:39

8. Nowa Wieś Książęca

13:42

9. Mnichowice

13:45

10. Bralin

13:50

11. Bralin I

13:52

12. Chojęcin - Szum

13:54

13. Kępno ul. Wrocławska

13:57

14. Kępno ul. Broniewskiego

14:00

15. Kępno ul. Solidarności

14:03

16. Kępno ul. Przemysłowa

14:05

15:20

16:00

D

Przystanek

Odjazd

1. Rychtal CENTRUM

15:20

2. Rychtal ul. Kępińska

15:22

3. Rychtal

15:23

4. Zgorzelec

15:25

5. Darnowiec 1

15:28

6. Darnowiec

15:29

7. Drożki

15:34

8. Nowa Wieś Książęca

15:37

9. Mnichowice

15:40

10. Bralin

15:45

11. Bralin I

15:47

12. Chojęcin - Szum

15:49

13. Kępno ul. Wrocławska

15:52

14. Kępno ul. Broniewskiego

15:55

15. Kępno ul. Solidarności

15:58

16. Kępno ul. Przemysłowa

16:00

Kępno - Kierzno - Mikorzyn - Kępno

Odjazd

Przyjazd

16:05

17:06

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

16:05

2. Kępno ul. Broniewskiego

16:08

3. Kępno ul. Solidarności

16:11

4. Kępno ul. Przemysłowa

16:13

5. Krążkowy 1

16:14

6. Krążkowy 2

16:15

7. Myjomice 1

16:17

8. Myjomice 2

16:18

9. Myjomice 3

16:20

10. Ostrówiec

16:22

11. Kierzno

16:24

12. Kierzenko

16:26

13. Mikorzyn 1

16:30

14. Mikorzyn 2

16:31

15. Mikorzyn 3

16:33

16. Mechnice 3

16:36

17. Mechnice 2

16:38

18. Mechnice 1

16:40

19. Mikorzyn 3

16:43

20. Mikorzyn 2

16:45

21. Mikorzyn 1

16:46

22. Domanin

16:48

23. Myjomice 3

16:50

24. Myjomice 2

16:53

25. Myjomice 1

16:54

26. Krążkowy 2

16:56

27.

16:57

28. Kępno ul. Przemysłowa

16:58

29. Kępno ul. Solidarności

17:00

30. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

17:01

31. Kępno ul. Broniewskiego

17:03

32. Kępno ul. Kwiatowa

17:06

Kępno - Mikorzyn - Kierzno - Kępno

Odjazd

Przyjazd

06:12

07:13

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

06:12

2. Kępno ul. Broniewskiego

06:15

3. Kępno ul. Solidarności

06:18

4. Kępno ul. Przemysłowa

06:20

5. Krążkowy 1

06:21

6. Krążkowy 2

06:22

7. Myjomice 1

06:24

8. Myjomice 2

06:25

9. Myjomice 3

06:28

10. Domanin

06:30

11. Mikorzyn 1

06:32

12. Mikorzyn 2

06:33

13. Mikorzyn 3

06:35

14. Mechnice 1

06:38

15. Mechnice 2

06:40

16. Mechnice 3

06:42

17. Mikorzyn 3

06:45

18. Mikorzyn 2

06:47

19. Mikorzyn 1

06:48

20. Kierzenko

06:52

21. Kierzno

06:54

22. Ostrówiec

06:56

23. Myjomice 1

06:58

24. Myjomice 2

07:00

25. Myjomice 3

07:01

26. Krążkowy 1

07:03

27. Krążkowy 2

07:04

28. Kępno ul. Przemysłowa

07:05

29. Kępno ul. Solidarności

07:07

30. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

07:08

31. Kępno ul. Broniewskiego

07:10

32. Kępno ul. Kwiatowa

07:13

08:20

09:21

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

08:20

2. Kępno ul. Broniewskiego

08:23

3. Kępno ul. Solidarności

08:26

4. Kępno ul. Przemysłowa

08:28

5. Krążkowy 1

08:29

6. Krążkowy 2

08:30

7. Myjomice 1

08:32

8. Myjomice 2

08:33

9. Myjomice 3

08:35

10. Ostrówiec

08:37

11. Kierzno

08:39

12. Kierzenko

08:41

13. Mikorzyn 1

08:45

14. Mikorzyn 2

08:46

15. Mikorzyn 3

08:48

16. Mechnice 3

08:51

17. Mechnice 2

08:53

18. Mechnice 1

08:55

19. Mikorzyn 3

08:58

20. Mikorzyn 2

09:00

21. Mikorzyn 1

09:01

22. Domanin

09:03

23. Myjomice 3

09:05

24. Myjomice 2

09:08

25. Myjomice 1

09:09

26. Krążkowy 2

09:11

27. Kraszewice 1

09:12

28. Kępno ul. Przemysłowa

09:13

29. Kępno ul. Solidarności

09:15

30. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

09:16

31. Kępno ul. Broniewskiego

09:18

32. Kępno ul. Kwiatowa

09:21

12:40

13:41

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

12:40

2. Kępno ul. Broniewskiego

12:43

3. Kępno ul. Solidarności

12:46

4. Kępno ul. Przemysłowa

12:48

5. Krążkowy 1

12:49

6. Krążkowy 2

12:50

7. Myjomice 1

12:52

8. Myjomice 2

12:53

9. Myjomice 3

12:55

10. Ostrówiec

12:57

11. Kierzno

12:59

12. Kierzenko

13:01

13. Mikorzyn 1

13:05

14. Mikorzyn 2

13:06

15. Mikorzyn 3

13:08

16. Mechnice 3

13:11

17. Mechnice 2

13:13

18. Mechnice 1

13:15

19. Mikorzyn 3

13:18

20. Mikorzyn 2

13:20

21. Mikorzyn 1

13:21

22. Domanin

13:23

23. Myjomice 3

13:25

24. Myjomice 2

13:28

25. Myjomice 1

13:29

26. Krążkowy 2

13:31

27. Kraszewice 1

13:32

28. Kępno ul. Przemysłowa

13:33

29. Kępno ul. Solidarności

13:35

30. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

13:36

31. Kępno ul. Broniewskiego

13:38

32. Kępno ul. Kwiatowa

13:41

14:30

15:31

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

14:30

2. Kępno ul. Broniewskiego

14:33

3. Kępno ul. Solidarności

14:36

4. Kępno ul. Przemysłowa

14:38

5. Krążkowy 1

14:39

6. Krążkowy 2

14:40

7. Myjomice 1

14:42

8. Myjomice 2

14:43

9. Myjomice 3

14:45

10. Ostrówiec

14:47

11. Kierzno

14:49

12. Kierzenko

14:51

13. Mikorzyn 1

14:55

14. Mikorzyn 2

14:56

15. Mikorzyn 3

14:58

16. Mechnice 3

15:01

17. Mechnice 2

15:03

18. Mechnice 1

15:05

19. Mikorzyn 3

15:08

20. Mikorzyn 2

15:10

21. Mikorzyn 1

15:11

22. Domanin

15:13

23. Myjomice 3

15:15

24. Myjomice 2

15:18

25. Myjomice 1

15:19

26. Krążkowy 2

15:21

27. Kraszewice 1

15:22

28. Kępno ul. Przemysłowa

15:23

29. Kępno ul. Solidarności

15:25

30. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:26

31. Kępno ul. Broniewskiego

15:28

32. Kępno ul. Kwiatowa

15:31

Kępno - Syców

Przez : Bralin, Perzów

Odjazd

Przyjazd

06:05

06:54

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

06:05

2. Kępno ul. Wrocławska

06:08

3. Chojęcin - Szum

06:11

4. Bralin I

06:13

5. Bralin

06:15

6. Bralin II

06:17

7. Tabor Wielki

06:18

8. Gola

06:20

9. Wygoda Turkowska

06:22

10. Turkowy

06:24

11. Perzów

06:26

12. Perzów II

06:28

13. Domasłów I

06:30

14. Domasłów II

06:31

15. Trębaczów I

06:34

16. Trębaczów II

06:36

17. Trębaczów III

06:38

18. Domasłów III

06:41

19. Miechów

06:45

20. Ludwiczyn

06:47

21. Koza Wielka

06:49

22. Syców I

06:52

23. Syców II

06:54

07:40

08:34

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

07:40

2. Kępno ul. Solidarności

07:42

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

07:43

4. Kępno ul. Broniewskiego

07:45

5. Kępno ul. Wrocławska

07:48

6. Chojęcin - Szum

07:51

7. Bralin I

07:53

8. Bralin

07:55

9. Bralin II

07:57

10. Tabor Wielki

07:58

11. Gola

08:00

12. Wygoda Turkowska

08:02

13. Turkowy

08:04

14. Perzów

08:06

15. Perzów II

08:08

16. Domasłów I

08:10

17. Domasłów II

08:11

18. Trębaczów I

08:14

19. Trębaczów II

08:16

20. Trębaczów III

08:18

21. Domasłów III

08:21

22. Miechów

08:25

23. Ludwiczyn

08:27

24. Koza Wielka

08:29

25. Syców I

08:32

26. Syców II

08:34

11:05

11:59

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

11:05

2. Kępno ul. Solidarności

11:07

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

11:08

4. Kępno ul. Broniewskiego

11:10

5. Kępno ul. Wrocławska

11:13

6. Chojęcin - Szum

11:16

7. Bralin I

11:18

8. Bralin

11:20

9. Bralin II

11:22

10. Tabor Wielki

11:23

11. Gola

11:25

12. Wygoda Turkowska

11:27

13. Turkowy

11:29

14. Perzów

11:31

15. Perzów II

11:33

16. Domasłów I

11:35

17. Domasłów II

11:36

18. Trębaczów I

11:39

19. Trębaczów II

11:41

20. Trębaczów III

11:43

21. Domasłów III

11:46

22. Miechów

11:50

23. Ludwiczyn

11:52

24. Koza Wielka

11:54

25. Syców I

11:57

26. Syców II

11:59

12:25

13:20

D

Przystanek

Odjazd

1. Syców II

12:25

2. Syców I

12:27

3. Koza Wielka

12:30

4. Ludwiczyn

12:32

5. Miechów

12:34

6. Domasłów III

12:38

7. Trębaczów III

12:41

8. Trębaczów II

12:43

9. Trębaczów I

12:45

10. Domasłów II

12:48

11. Domasłów I

12:49

12. Perzów II

12:51

13. Perzów

12:53

14. Turkowy

12:55

15. Wygoda Turkowska

12:58

16. Gola

13:00

17. Tabor Wielki

13:02

18. Bralin II

13:03

19. Bralin

13:05

20. Bralin I

13:07

21. Chojęcin - Szum

13:09

22. Kępno ul. Wrocławska

13:12

23. Kępno ul. Broniewskiego

13:15

24. Kępno ul. Solidarności

13:18

25. Kępno ul. Przemysłowa

13:20

13:35

14:29

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

13:35

2. Kępno ul. Solidarności

13:37

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

13:38

4. Kępno ul. Broniewskiego

13:40

5. Kępno ul. Wrocławska

13:43

6. Chojęcin - Szum

13:46

7. Bralin I

13:48

8. Bralin

13:50

9. Bralin II

13:52

10. Tabor Wielki

13:53

11. Gola

13:55

12. Wygoda Turkowska

13:57

13. Turkowy

13:59

14. Perzów

14:01

15. Perzów II

14:03

16. Domasłów I

14:05

17. Domasłów II

14:06

18. Trębaczów I

14:09

19. Trębaczów II

14:11

20. Trębaczów III

14:13

21. Domasłów III

14:16

22. Miechów

14:20

23. Ludwiczyn

14:22

24. Koza Wielka

14:24

25. Syców I

14:27

26. Syców II

14:29

15:30

16:24

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

15:30

2. Kępno ul. Solidarności

15:32

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:33

4. Kępno ul. Broniewskiego

15:35

5. Kępno ul. Wrocławska

15:38

6. Chojęcin - Szum

15:41

7. Bralin I

15:43

8. Bralin

15:45

9. Bralin II

15:47

10. Tabor Wielki

15:48

11. Gola

15:50

12. Wygoda Turkowska

15:52

13. Turkowy

15:54

14. Perzów

15:56

15. Perzów II

15:58

16. Domasłów I

16:00

17. Domasłów II

16:01

18. Trębaczów I

16:04

19. Trębaczów II

16:06

20. Trębaczów III

16:08

21. Domasłów III

16:11

22. Miechów

16:15

23. Ludwiczyn

16:17

24. Koza Wielka

16:19

25. Syców I

16:22

26. Syców II

16:24

Syców - Kępno

Przez Perzów, Bralin

Odjazd

Przyjazd

07:00

07:55

D

Przystanek

Odjazd

1. Syców II

07:00

2. Syców I

07:02

3. Koza Wielka

07:05

4. Ludwiczyn

07:07

5. Miechów

07:09

6. Domasłów III

07:13

7. Trębaczów III

07:16

8. Trębaczów II

07:18

9. Trębaczów I

07:20

10. Domasłów II

07:23

11. Domasłów I

07:24

12. Perzów II

07:26

13. Perzów

07:28

14. Turkowy

07:30

15. Wygoda Turkowska

07:33

16. Gola

07:35

17. Tabor Wielki

07:37

18. Bralin II

07:38

19. Bralin

07:40

20. Bralin I

07:42

21. Chojęcin - Szum

07:44

22. Kępno ul. Wrocławska

07:47

23. Kępno ul. Broniewskiego

07:50

24. Kępno ul. Solidarności

07:53

25. Kępno ul. Przemysłowa

07:55

08:40

09:35

D

Przystanek

Odjazd

1. Syców II

08:40

2. Syców I

08:42

3. Koza Wielka

08:45

4. Ludwiczyn

08:47

5. Miechów

08:49

6. Domasłów III

08:53

7. Trębaczów III

08:56

8. Trębaczów II

08:58

9. Trębaczów I

09:00

10. Domasłów II

09:03

11. Domasłów I

09:04

12. Perzów II

09:06

13. Perzów

09:08

14. Turkowy

09:10

15. Wygoda Turkowska

09:13

16. Gola

09:15

17. Tabor Wielki

09:17

18. Bralin II

09:18

19. Bralin

09:20

20. Bralin I

09:22

21. Chojęcin - Szum

09:24

22. Kępno ul. Wrocławska

09:27

23. Kępno ul. Broniewskiego

09:30

24. Kępno ul. Solidarności

09:33

25. Kępno ul. Przemysłowa

09:35

14:30

15:25

D

Przystanek

Odjazd

1. Syców II

14:30

2. Syców I

14:32

3. Koza Wielka

14:35

4. Ludwiczyn

14:37

5. Miechów

14:39

6. Domasłów III

14:43

7. Trębaczów III

14:46

8. Trębaczów II

14:48

9. Trębaczów I

14:50

10. Domasłów II

14:53

11. Domasłów I

14:54

12. Perzów II

14:56

13. Perzów

14:58

14. Turkowy

15:00

15. Wygoda Turkowska

15:03

16. Gola

15:05

17. Tabor Wielki

15:07

18. Bralin II

15:08

19. Bralin

15:10

20. Bralin I

15:12

21. Chojęcin - Szum

15:14

22. Kępno ul. Wrocławska

15:17

23. Kępno ul. Broniewskiego

15:20

24. Kępno ul. Solidarności

15:23

25. Kępno ul. Przemysłowa

15:25

16:30

17:20

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Syców II

16:30

2. Syców I

16:32

3. Koza Wielka

16:35

4. Ludwiczyn

16:37

5. Miechów

16:39

6. Domasłów III

16:43

7. Trębaczów III

16:46

8. Trębaczów II

16:48

9. Trębaczów I

16:50

10. Domasłów II

16:53

11. Domasłów I

16:54

12. Perzów II

16:56

13. Perzów

16:58

14. Turkowy

17:00

15. Wygoda Turkowska

17:03

16. Gola

17:05

17. Tabor Wielki

17:07

18. Bralin II

17:08

19. Bralin

17:10

20. Bralin I

17:12

21. Chojęcin - Szum

17:14

22. Kępno ul. Wrocławska

17:17

23. Kępno ul. Broniewskiego

17:20

18:15

19:05

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Syców II

18:15

2. Syców I

18:17

3. Koza Wielka

18:20

4. Ludwiczyn

18:22

5. Miechów

18:24

6. Domasłów III

18:28

7. Trębaczów III

18:31

8. Trębaczów II

18:33

9. Trębaczów I

18:35

10. Domasłów II

18:38

11. Domasłów I

18:39

12. Perzów II

18:41

13. Perzów

18:43

14. Turkowy

18:45

15. Wygoda Turkowska

18:48

16. Gola

18:50

17. Tabor Wielki

18:52

18. Bralin II

18:53

19. Bralin

18:55

20. Bralin I

18:57

21. Chojęcin - Szum

18:59

22. Kępno ul. Wrocławska

19:02

23. Kępno ul. Broniewskiego

19:05

Kępno - Tabor Mały - Kępno

Przez : Bralin

Odjazd

Przyjazd

06:18

07:10

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

06:18

2. Kępno ul. Solidarności

06:20

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

06:21

4. Kępno ul. Broniewskiego

06:23

5. Kępno ul. Wrocławska

06:26

6. Chojęcin - Szum

06:29

7. Bralin I

06:31

8. Bralin

06:33

9. Bralin II

06:35

10. Tabor Mały I

06:38

11. Tabor Mały skrzyżowanie

06:38

12. Tabor Mały II

06:40

13. Czermin

06:42

14. Tabor Mały II

06:44

15. Weronikopole

06:46

16. Borek Mielęcki I

06:49

17. Szklarka Mielęcka I

06:51

18. Szklarka Mielęcka II

06:54

19. Osiny

06:55

20. Osiny II

06:57

21. Kępno, ul. Walki Młodych

06:59

22. Kępno ul. Broniewskiego

07:05

23. Kępno ul. Solidarności

07:08

24. Kępno ul. Przemysłowa

07:10

13:15

14:03

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

13:15

2. Kępno ul. Solidarności

13:17

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

13:18

4. Kępno ul. Broniewskiego

13:20

5. Kępno, ul. Walki Młodych

13:23

6. Osiny II

13:26

7. Osiny

13:27

8. Szklarka Mielęcka II

13:29

9. Szklarka Mielęcka I

13:30

10. Borek Mielęcki I

13:33

11. Weronikopole

13:35

12. Tabor Mały II

13:37

13. Czermin

13:39

14. Tabor Mały II

13:41

15. Tabor Mały skrzyżowanie

13:42

16. Tabor Mały I

13:43

17. Bralin II

13:46

18. Bralin

13:48

19. Bralin I

13:50

20. Chojęcin - Szum

13:52

21. Kępno ul. Wrocławska

13:55

22. Kępno ul. Broniewskiego

13:58

23. Kępno ul. Solidarności

14:01

24. Kępno ul. Przemysłowa

14:03

15:10

15:58

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

15:10

2. Kępno ul. Solidarności

15:12

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:13

4. Kępno ul. Broniewskiego

15:15

5. Kępno, ul. Walki Młodych

15:18

6. Osiny II

15:21

7. Osiny

15:22

8. Szklarka Mielęcka II

15:24

9. Szklarka Mielęcka I

15:25

10. Borek Mielęcki I

15:28

11. Weronikopole

15:30

12. Tabor Mały II

15:32

13. Czermin

15:34

14. Tabor Mały II

15:36

15. Tabor Mały skrzyżowanie

15:37

16. Tabor Mały I

15:38

17. Bralin II

15:41

18. Bralin

15:43

19. Bralin I

15:45

20. Chojęcin - Szum

15:47

21. Kępno ul. Wrocławska

15:50

22. Kępno ul. Broniewskiego

15:53

23. Kępno ul. Solidarności

15:56

24. Kępno ul. Przemysłowa

15:58

Kępno - Baranów - Słupia pod Kępnem

Odjazd

Przyjazd

07:50

08:15

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

07:50

2. Kępno ul. Solidarności

07:52

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

07:53

4. Kępno ul. Broniewskiego

07:55

5. Kępno ul. Kwiatowa

07:58

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

08:01

7. Baranów

08:03

8. Baranów ul. Wrocławska

08:05

9. Baranów ul. Rynek

08:07

10. Słupia pod Kępnem I

08:13

11. Słupia pod Kępnem I

08:15

12:40

13:05

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

12:40

2. Kępno ul. Solidarności

12:42

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

12:43

4. Kępno ul. Broniewskiego

12:45

5. Kępno ul. Kwiatowa

12:48

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

12:51

7. Baranów

12:53

8. Baranów ul. Wrocławska

12:55

9. Baranów ul. Rynek

12:57

10. Słupia pod Kępnem I

13:03

11. Słupia pod Kępnem I

13:05

Kępno - Nowa Wieś Książęca - Kępno

Odjazd

Przyjazd

06:30

07:20

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

06:30

2. Kępno ul. Wrocławska

06:32

3. Chojęcin Parcele

06:34

4. Chojęcin

06:36

5. Działosze

06:40

6. Nosale

06:42

7. Mnichowice

06:45

8. Nowa Wieś Książęca

06:48

9. Nowa Wieś Książęca II

06:50

10. Żurawiniec

06:53

11. Marianka Mroczeńska

06:55

12. Łęka Mroczeńska I

06:57

13. Łęka Mroczeńska II

06:58

14. Mroczeń 3

06:59

15. Mroczeń

07:00

16. Grębanin I

07:05

17. Grębanin II

07:09

18. Kępno ul. Broniewskiego

07:15

19. Kępno ul. Solidarności

07:18

20. Kępno ul. Przemysłowa

07:20

15:15

16:05

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

15:15

2. Kępno ul. Solidarności

15:17

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:18

4. Kępno ul. Broniewskiego

15:20

5. Grębanin II

15:26

6. Grębanin I

15:30

7. Mroczeń

15:35

8. Mroczeń 3

15:36

9. Łęka Mroczeńska II

15:37

10. Łęka Mroczeńska I

15:38

11. Marianka Mroczeńska

15:40

12. Żurawiniec

15:42

13. Nowa Wieś Książęca II

15:45

14. Nowa Wieś Książęca

15:47

15. Mnichowice

15:50

16. Nosale

15:53

17. Działosze

15:55

18. Chojęcin

15:59

19. Chojęcin Parcele

16:01

20. Kępno ul. Wrocławska

16:03

21. Kępno ul. Broniewskiego

16:05

Kępno - Olszowa - Kępno

Odjazd

Przyjazd

14:22

15:03

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

14:22

2. Kępno ul. Broniewskiego

14:25

3. Kępno ul. Solidarności

14:28

4. Kępno ul. Przemysłowa

14:30

5. Olszowa I

14:34

6. Olszowa II

14:35

7. Świba

14:38

8. Świba II

14:39

9. Donaborów I

14:44

10. Donaborów II

14:47

11. Jankowy I

14:49

12. Jankowy II

14:51

13. Mianowice

14:54

14. Kępno ul. Przemysłowa

14:58

15. Kępno ul. Solidarności

15:00

16. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:01

17. Kępno ul. Broniewskiego

15:03

16:02

16:46

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

16:02

2. Kępno ul. Broniewskiego

16:05

3. Kępno ul. Solidarności

16:08

4. Kępno ul. Przemysłowa

16:10

5. Olszowa I

16:14

6. Olszowa II

16:15

7. Świba

16:18

8. Świba II

16:19

9. Donaborów I

16:24

10. Donaborów II

16:27

11. Jankowy I

16:29

12. Jankowy II

16:31

13. Mianowice

16:34

14. Kępno ul. Przemysłowa

16:38

15. Kępno ul. Solidarności

16:40

16. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

16:41

17. Kępno ul. Broniewskiego

16:43

18. Kępno ul. Kwiatowa

16:46

Kępno - Olszowa -Wieruszów

Odjazd

Przyjazd

07:00

07:20

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

07:00

2. Olszowa I

07:07

3. Olszowa II

07:08

4. Świba

07:11

5. Świba II

07:12

6. Wieruszów ul. Podzamcze

07:17

7. Wieruszów ul. Prusa

07:20

07:53

08:15

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

07:53

2. Kępno ul. Solidarności

07:56

3. Kępno ul. Przemysłowa

07:58

4. Olszowa I

08:02

5. Olszowa II

08:03

6. Świba

08:06

7. Świba II

08:07

8. Wieruszów ul. Podzamcze

08:12

9. Wieruszów ul. Prusa

08:15

09:10

09:32

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

09:10

2. Kępno ul. Solidarności

09:13

3. Kępno ul. Przemysłowa

09:15

4. Olszowa I

09:19

5. Olszowa II

09:20

6. Świba

09:23

7. Świba II

09:24

8. Wieruszów ul. Podzamcze

09:29

9. Wieruszów ul. Prusa

09:32

12:35

12:57

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

12:35

2. Kępno ul. Solidarności

12:38

3. Kępno ul. Przemysłowa

12:40

4. Olszowa I

12:44

5. Olszowa II

12:45

6. Świba

12:48

7. Świba II

12:49

8. Wieruszów ul. Podzamcze

12:54

9. Wieruszów ul. Prusa

12:57

13:42

14:04

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

13:42

2. Kępno ul. Solidarności

13:45

3. Kępno ul. Przemysłowa

13:47

4. Olszowa I

13:51

5. Olszowa II

13:52

6. Świba

13:55

7. Świba II

13:56

8. Wieruszów ul. Podzamcze

14:01

9. Wieruszów ul. Prusa

14:04

14:34

14:56

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

14:34

2. Kępno ul. Solidarności

14:37

3. Kępno ul. Przemysłowa

14:39

4. Olszowa I

14:43

5. Olszowa II

14:44

6. Świba

14:47

7. Świba II

14:48

8. Wieruszów ul. Podzamcze

14:53

9. Wieruszów ul. Prusa

14:56

15:30

15:52

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

15:30

2. Kępno ul. Solidarności

15:33

3. Kępno ul. Przemysłowa

15:35

4. Olszowa I

15:39

5. Olszowa II

15:40

6. Świba

15:43

7. Świba II

15:44

8. Wieruszów ul. Podzamcze

15:49

9. Wieruszów ul. Prusa

15:52

Kępno - Olszowa- Kępno

Odjazd

Przyjazd

07:02

07:42

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

07:02

2. Kępno ul. Broniewskiego

07:05

3. Kępno ul. Solidarności

07:08

4. Kępno ul. Przemysłowa

07:10

5. Mianowice

07:14

6. Jankowy II

07:17

7. Jankowy I

07:19

8. Donaborów II

07:21

9. Donaborów I

07:24

10. Świba II

07:28

11. Świba

07:29

12. Olszowa II

07:32

13. Olszowa I

07:33

14. Kępno ul. Przemysłowa

07:37

15. Kępno ul. Solidarności

07:39

16. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

07:40

17. Kępno ul. Broniewskiego

07:42

Kępno - Rzetnia - Kępno

Odjazd

Przyjazd

06:25

07:03

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

06:25

2. Kępno ul. Broniewskiego

06:27

3. Kępno ul. Solidarności

06:30

4. Kępno ul. Przemysłowa

06:32

5. Kliny

06:36

6. Przybyszów

06:38

7. Rzetnia skrzyżownie

06:41

8. Rzetnia

06:43

9. Rzetnia

06:45

10. Przybyszów

06:48

11. Kliny DK

06:49

12. Hanulin

06:51

13. Hanulin II

06:52

14. Kępno ul. Przemysłowa

06:55

15. Kępno ul. Solidarności

06:57

16. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

06:58

17. Kępno ul. Broniewskiego

07:00

18. Kępno ul. Kwiatowa

07:03

13:43

14:21

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Kwiatowa

13:43

2. Kępno ul. Broniewskiego

13:46

3. Kępno ul. Solidarności

13:49

4. Kępno ul. Przemysłowa

13:51

5. Hanulin II

13:54

6. Hanulin

13:55

7. Kliny DK

13:57

8. Przybyszów

13:58

9. Rzetnia skrzyżownie

14:01

10. Rzetnia

14:03

11. Rzetnia skrzyżownie

14:05

12. Przybyszów

14:08

13. Kliny

14:10

14. Kępno ul. Przemysłowa

14:14

15. Kępno ul. Solidarności

14:16

16. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

14:17

17. Kępno ul. Broniewskiego

14:19

18. Kępno ul. Kwiatowa

14:21

Słupia pod Bralinem - Bralin - Kępno

Odjazd

Przyjazd

06:39

07:00

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Słupia

06:39

2. Słupia skrzyżowanie

06:41

3. Wygoda Turkowska

06:43

4. Gola

06:45

5. Tabor Wielki

06:47

6. Bralin II

06:48

7. Bralin

06:50

8. Bralin I

06:52

9. Chojęcin - Szum

06:54

10. Kępno ul. Wrocławska

06:57

11. Kępno ul. Broniewskiego

07:00

Słupia pod Kępnem - Baranów - Kępno

Odjazd

Przyjazd

08:15

08:38

D

Przystanek

Odjazd

1. Słupia pod Kępnem II

08:15

2. Baranów ul. Rynek

08:21

3. Baranów ul. Wrocławska

08:23

4. Baranów

08:25

5. Kępno ul. Obrońców Pokoju

08:27

6. Kępno ul. Kwiatowa

08:29

7. Kępno ul. Broniewskiego

08:33

8. Kępno ul. Solidarności

08:36

9. Kępno ul. Przemysłowa

08:38

10. Słupia pod Kępnem I

13:03

13:25

13:48

D

Przystanek

Odjazd

1. Słupia pod Kępnem II

13:25

2. Baranów ul. Rynek

13:31

3. Baranów ul. Wrocławska

13:33

4. Baranów

13:35

5. Kępno ul. Obrońców Pokoju

13:37

6. Kępno ul. Kwiatowa

13:39

7. Kępno ul. Broniewskiego

13:43

8. Kępno ul. Solidarności

13:46

9. Kępno ul. Przemysłowa

13:48

Wieruszów - Olszowa - Kępno

Odjazd

Przyjazd

05:50

06:12

D

Przystanek

Odjazd

1. Wieruszów ul. Prusa

05:50

2. Wieruszów ul. Podzamcze

05:54

3. Świba II

05:58

4. Świba

05:59

5. Olszowa II

06:02

6. Olszowa I

06:03

7. Kępno ul. Przemysłowa

06:07

8. Kępno ul. Solidarności

06:09

9. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

06:10

10. Kępno ul. Broniewskiego

06:12

07:20

07:42

D

Przystanek

Odjazd

1. Wieruszów ul. Prusa

07:20

2. Wieruszów ul. Podzamcze

07:24

3. Świba II

07:28

4. Świba

07:29

5. Olszowa II

07:32

6. Olszowa I

07:33

7. Kępno ul. Przemysłowa

07:37

8. Kępno ul. Solidarności

07:39

9. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

07:40

10. Kępno ul. Broniewskiego

07:42

08:15

08:37

D

Przystanek

Odjazd

1. Wieruszów ul. Prusa

08:15

2. Wieruszów ul. Podzamcze

08:19

3. Świba II

08:23

4. Świba

08:24

5. Olszowa II

08:27

6. Olszowa I

08:28

7. Kępno ul. Przemysłowa

08:32

8. Kępno ul. Solidarności

08:34

9. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

08:35

10. Kępno ul. Broniewskiego

08:37

09:40

10:02

D

Przystanek

Odjazd

1. Wieruszów ul. Prusa

09:40

2. Wieruszów ul. Podzamcze

09:44

3. Świba II

09:48

4. Świba

09:49

5. Olszowa II

09:52

6. Olszowa I

09:53

7. Kępno ul. Przemysłowa

09:57

8. Kępno ul. Solidarności

09:59

9. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

10:00

10. Kępno ul. Broniewskiego

10:02

13:00

13:22

D

Przystanek

Odjazd

1. Wieruszów ul. Prusa

13:00

2. Wieruszów ul. Podzamcze

13:04

3. Świba II

13:08

4. Świba

13:09

5. Olszowa II

13:12

6. Olszowa I

13:13

7. Kępno ul. Przemysłowa

13:17

8. Kępno ul. Solidarności

13:19

9. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

13:20

10. Kępno ul. Broniewskiego

13:22

14:05

14:27

D

Przystanek

Odjazd

1. Wieruszów ul. Prusa

14:05

2. Wieruszów ul. Podzamcze

14:09

3. Świba II

14:13

4. Świba

14:14

5. Olszowa II

14:17

6. Olszowa I

14:18

7. Kępno ul. Przemysłowa

14:22

8. Kępno ul. Solidarności

14:24

9. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

14:25

10. Kępno ul. Broniewskiego

14:27

15:05

15:27

D

Przystanek

Odjazd

1. Wieruszów ul. Prusa

15:05

2. Wieruszów ul. Podzamcze

15:09

3. Świba II

15:13

4. Świba

15:14

5. Olszowa II

15:17

6. Olszowa I

15:18

7. Kępno ul. Przemysłowa

15:22

8. Kępno ul. Solidarności

15:24

9. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:25

10. Kępno ul. Broniewskiego

15:27

Kępno - Trzcinica - Sadogóra

Odjazd

Przyjazd

05:35

06:24

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

05:35

2. Kępno ul. Kwiatowa

05:38

3. Kępno ul. Obrońców Pokoju

05:40

4. Baranów

05:41

5. Baranów ul. Wrocławska

05:42

6. Baranów ul. Rynek

05:43

7. Mroczeń - Górka

05:45

8. Mroczeń - skrzyżowanie

05:47

9. Mroczeń

05:48

10. Mroczeń 3

05:51

11. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

05:54

12. Nowa Wieś 2

05:55

13. Laski ul. Kępińska

05:57

14. Granice

05:59

15. Trzcinica ul. Jana Pawła II

06:01

16. Trzcinica

06:03

17. Trzcinica ul. Kwiatowa

06:06

18. Aniołka Parcele

06:08

19. Ignacówka Pierwsza

06:10

20. Wielki Buczek

06:13

21. Mały Buczek

06:16

22. Stogniewice

06:19

23. Stogniewice skrzyżowanie

06:22

24. Sadogóra

06:24

15:40

16:49

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

15:40

2. Kępno ul. Solidarności

15:42

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

15:43

4. Kępno ul. Broniewskiego

15:45

5. Kępno ul. Kwiatowa

15:48

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

15:50

7. Baranów

15:51

8. Baranów ul. Wrocławska

15:52

9. Baranów ul. Rynek

15:53

10. Mroczeń - Górka

15:55

11. Mroczeń - skrzyżowanie

15:57

12. Mroczeń

15:58

13. Mroczeń 3

16:01

14. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

16:04

15. Nowa Wieś 2

16:05

16. Laski ul. Kępińska

16:07

17. Granice

16:09

18. Trzcinica ul. Jana Pawła II

16:11

19. Trzcinica

16:13

20. Trzcinica ul. Lipowa

16:15

21. Siemionka skrzyżowanie

16:17

22. Jelenia Głowa skrzyżowanie

16:19

23. Piotrówka skrzyżowanie

16:22

24. Jelenia Głowa skrzyżowanie

16:25

25. Siemionka skrzyżowanie

16:27

26. Trzcinica ul. Lipowa

16:29

27. Trzcinica ul. Kwiatowa

16:31

28. Aniołka Parcele

16:33

29. Ignacówka Pierwsza

16:35

30. Wielki Buczek

16:38

31. Mały Buczek

16:41

32. Stogniewice

16:44

33. Stogniewice skrzyżowanie

16:47

34. Sadogóra

16:49

Sadogóra - Trzcinica - Kępno

Odjazd

Przyjazd

06:35

07:45

D

Przystanek

Odjazd

1. Sadogóra

06:35

2. Stogniewice skrzyżowanie

06:38

3. Stogniewice

06:41

4. Mały Buczek

06:44

5. Wielki Buczek

06:47

6. Ignacówka Pierwsza

06:50

7. Aniołka Parcele

06:52

8. Trzcinica ul. Kwiatowa

06:54

9. Trzcinica ul. Lipowa

06:56

10. Siemionka skrzyżowanie

06:58

11. Jelenia Głowa skrzyżowanie

07:00

12. Piotrówka skrzyżowanie

07:03

13. Jelenia Głowa skrzyżowanie

07:06

14. Siemionka skrzyżowanie

07:08

15. Trzcinica ul. Lipowa

07:10

16. Trzcinica

07:12

17. Trzcinica ul. Jana Pawła II

07:14

18. Granice

07:16

19. Laski ul. Kępińska

07:18

20. Nowa Wieś 2

07:20

21. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

07:21

22. Mroczeń 3

07:24

23. Mroczeń

07:27

24. Mroczeń - skrzyżowanie

07:28

25. Mroczeń - Górka

07:30

26. Baranów ul. Rynek

07:32

27. Baranów ul. Wrocławska

07:33

28. Baranów

07:34

29. Kępno ul. Obrońców Pokoju

07:35

30. Kępno ul. Kwiatowa

07:37

31. Kępno ul. Broniewskiego

07:40

32. Kępno ul. Solidarności

07:43

33. Kępno ul. Przemysłowa

07:45

16:55

17:45

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Sadogóra

16:55

2. Stogniewice skrzyżowanie

16:58

3. Stogniewice

17:01

4. Mały Buczek

17:04

5. Wielki Buczek

17:07

6. Ignacówka Pierwsza

17:10

7. Aniołka Parcele

17:12

8. Trzcinica ul. Kwiatowa

17:14

9. Trzcinica

17:17

10. Trzcinica ul. Jana Pawła II

17:19

11. Granice

17:21

12. Laski ul. Kępińska

17:23

13. Nowa Wieś 2

17:25

14. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

17:26

15. Mroczeń 3

17:29

16. Mroczeń

17:32

17. Mroczeń - skrzyżowanie

17:33

18. Mroczeń - Górka

17:35

19. Baranów ul. Rynek

17:37

20. Baranów ul. Wrocławska

17:38

21. Baranów

17:39

22. Kępno ul. Obrońców Pokoju

17:40

23. Kępno ul. Kwiatowa

17:42

24. Kępno ul. Broniewskiego

17:45

Trzcinica - Kępno

Odjazd

Przyjazd

14:52

15:25

S

Przystanek

Odjazd

1. Trzcinica

14:52

2. Trzcinica ul. Jana Pawła II

14:54

3. Granice

14:56

4. Laski ul. Kępińska

14:58

5. Nowa Wieś 2

15:00

6. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

15:01

7. Mroczeń 3

15:04

8. Mroczeń

15:07

9. Mroczeń - skrzyżowanie

15:08

10. Mroczeń - Górka

15:10

11. Baranów ul. Rynek

15:12

12. Baranów ul. Wrocławska

15:13

13. Baranów

15:14

14. Kępno ul. Obrońców Pokoju

15:15

15. Kępno ul. Kwiatowa

15:17

16. Kępno ul. Broniewskiego

15:20

17. Kępno ul. Solidarności

15:23

18. Kępno ul. Przemysłowa

15:25

Kępno - Trzcinica

Odjazd

Przyjazd

14:17

14:50

S

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Przemysłowa

14:17

2. Kępno ul. Solidarności

14:19

3. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

14:20

4. Kępno ul. Broniewskiego

14:22

5. Kępno ul. Kwiatowa

14:25

6. Kępno ul. Obrońców Pokoju

14:27

7. Baranów

14:28

8. Baranów ul. Wrocławska

14:29

9. Baranów ul. Rynek

14:30

10. Mroczeń - Górka

14:32

11. Mroczeń - skrzyżowanie

14:34

12. Mroczeń

14:35

13. Mroczeń 3

14:38

14. Nowa Wieś, Skrzyżowanie

14:41

15. Nowa Wieś 2

14:42

16. Laski ul. Kępińska

14:44

17. Granice

14:46

18. Trzcinica ul. Jana Pawła II

14:48

19. Trzcinica

14:50

Kępno - Rogaszyce - Ostrzeszów

Odjazd

Przyjazd

07:20

07:53

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

07:20

2. Kępno ul. Solidarności

07:23

3. Kępno ul. Poznańska

07:25

4. Hanulin

07:27

5. Hanulin II

07:28

6. Kliny

07:29

7. Przybyszów

07:30

8. Rzetnia skrzyżownie

07:33

9. Turze

07:35

10. Kochłowy

07:37

11. Rogaszyce I

07:39

12. Rogaszyce II

07:41

13. Ostrzeszów - Taborek

07:43

14. Ostrzeszów ul. Przemysłowa

07:46

15. Ostrzeszów ul. Łąkowa

07:48

16. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

07:50

17. Ostrzeszów ul. Kaliska

07:53

15:10

15:43

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

15:10

2. Kępno ul. Solidarności

15:13

3. Kępno ul. Poznańska

15:15

4. Hanulin

15:17

5. Hanulin II

15:18

6. Kliny

15:19

7. Przybyszów

15:20

8. Rzetnia skrzyżownie

15:23

9. Turze

15:25

10. Kochłowy

15:27

11. Rogaszyce I

15:29

12. Rogaszyce II

15:31

13. Ostrzeszów - Taborek

15:33

14. Ostrzeszów ul. Przemysłowa

15:36

15. Ostrzeszów ul. Łąkowa

15:38

16. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

15:40

17. Ostrzeszów ul. Kaliska

15:43

Ostrzeszów - Rogaszyce - Kępno

Odjazd

Przyjazd

13:45

14:18

D

Przystanek

Odjazd

1. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

13:45

2. Ostrzeszów ul. Kaliska

13:48

3. Ostrzeszów ul. Łąkowa

13:50

4. Ostrzeszów ul. Przemysłowa

13:52

5. Ostrzeszów - Taborek

13:55

6. Rogaszyce II

13:57

7. Rogaszyce I

13:59

8. Kochłowy

14:01

9. Turze

14:03

10. Rzetnia skrzyżownie

14:05

11. Przybyszów

14:08

12. Kliny

14:09

13. Hanulin II

14:10

14. Hanulin

14:11

15. Kępno ul. Poznańska

14:13

16. Kępno ul. Solidarności

14:14

17. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

14:16

18. Kępno ul. Broniewskiego

14:18

14:25

14:58

D

Przystanek

Odjazd

1. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

14:25

2. Ostrzeszów ul. Kaliska

14:28

3. Ostrzeszów ul. Łąkowa

14:30

4. Ostrzeszów ul. Przemysłowa

14:32

5. Ostrzeszów - Taborek

14:35

6. Rogaszyce II

14:37

7. Rogaszyce I

14:39

8. Kochłowy

14:41

9. Turze

14:43

10. Rzetnia skrzyżownie

14:45

11. Przybyszów

14:48

12. Kliny

14:49

13. Hanulin II

14:50

14. Hanulin

14:51

15. Kępno ul. Poznańska

14:53

16. Kępno ul. Solidarności

14:54

17. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

14:56

18. Kępno ul. Broniewskiego

14:58

Kępno - Mikorzyn - Doruchów - Ostrzeszów

Odjazd

Przyjazd

06:20

07:04

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

06:20

2. Kępno ul. Solidarności

06:23

3. Kępno ul. Przemysłowa

06:25

4. Krążkowy 1

06:26

5. Krążkowy 2

06:27

6. Myjomice 1

06:29

7. Myjomice 2

06:31

8. Myjomice 3

06:33

9. Domanin

06:35

10. Mikorzyn 1

06:38

11. Mikorzyn 2

06:40

12. Mikorzyn

06:42

13. Emilianów

06:43

14. Doruchów II

06:44

15. Doruchów

06:45

16. Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska

06:47

17. Przytocznica 1

06:49

18. Przytocznica 2

06:52

19. Przytocznica 3

06:54

20. Ostrzeszów Pustkowie

06:56

21. Ostrzeszów ul. Kolejowa

06:59

22. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

07:01

23. Ostrzeszów ul. Kaliska

07:04

07:55

08:39

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

07:55

2. Kępno ul. Solidarności

07:58

3. Kępno ul. Przemysłowa

08:00

4. Krążkowy 1

08:01

5. Krążkowy 2

08:02

6. Myjomice 1

08:04

7. Myjomice 2

08:06

8. Myjomice 3

08:08

9. Domanin

08:10

10. Mikorzyn 1

08:13

11. Mikorzyn 2

08:15

12. Mikorzyn

08:17

13. Emilianów

08:18

14. Doruchów II

08:19

15. Doruchów

08:20

16. Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska

08:22

17. Przytocznica 1

08:24

18. Przytocznica 2

08:27

19. Przytocznica 3

08:29

20. Ostrzeszów Pustkowie

08:31

21. Ostrzeszów ul. Kolejowa

08:34

22. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

08:36

23. Ostrzeszów ul. Kaliska

08:39

15:10

15:54

D

Przystanek

Odjazd

1. Kępno ul. Broniewskiego

15:10

2. Kępno ul. Solidarności

15:13

3. Kępno ul. Przemysłowa

15:15

4. Krążkowy 1

15:16

5. Krążkowy 2

15:17

6. Myjomice 1

15:19

7. Myjomice 2

15:21

8. Myjomice 3

15:23

9. Domanin

15:25

10. Mikorzyn 1

15:28

11. Mikorzyn 2

15:30

12. Mikorzyn

15:32

13. Emilianów

15:33

14. Doruchów II

15:34

15. Doruchów

15:35

16. Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska

15:37

17. Przytocznica 1

15:39

18. Przytocznica 2

15:42

19. Przytocznica 3

15:44

20. Ostrzeszów Pustkowie

15:46

21. Ostrzeszów ul. Kolejowa

15:49

22. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

15:51

23. Ostrzeszów ul. Kaliska

15:54

Ostrzeszów - Doruchów - Mikorzyn - Kępno

Odjazd

Przyjazd

07:05

07:49

D

Przystanek

Odjazd

1. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

07:05

2. Ostrzeszów ul. Kaliska

07:08

3. Ostrzeszów ul. Kolejowa

07:10

4. Ostrzeszów Pustkowie

07:13

5. Przytocznica 3

07:15

6. Przytocznica 2

07:17

7. Przytocznica 1

07:19

8. Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska

07:21

9. Doruchów

07:23

10. Doruchów II

07:24

11. Emilianów

07:25

12. Mikorzyn

07:26

13. Mikorzyn 2

07:28

14. Mikorzyn 1

07:30

15. Domanin

07:33

16. Myjomice 3

07:35

17. Myjomice 2

07:37

18. Myjomice 1

07:39

19. Krążkowy 2

07:41

20. Krążkowy 1

07:42

21. Kępno ul. Przemysłowa

07:43

22. Kępno ul. Solidarności

07:45

23. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

07:47

24. Kępno ul. Broniewskiego

07:49

14:17

15:01

D

Przystanek

Odjazd

1. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

14:17

2. Ostrzeszów ul. Kaliska

14:20

3. Ostrzeszów ul. Kolejowa

14:22

4. Ostrzeszów Pustkowie

14:25

5. Przytocznica 3

14:27

6. Przytocznica 2

14:29

7. Przytocznica 1

14:31

8. Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska

14:33

9. Doruchów

14:35

10. Doruchów II

14:36

11. Emilianów

14:37

12. Mikorzyn

14:38

13. Mikorzyn 2

14:40

14. Mikorzyn 1

14:42

15. Domanin

14:45

16. Myjomice 3

14:47

17. Myjomice 2

14:49

18. Myjomice 1

14:51

19. Krążkowy 2

14:53

20. Krążkowy 1

14:54

21. Kępno ul. Przemysłowa

14:55

22. Kępno ul. Solidarności

14:57

23. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

14:59

24. Kępno ul. Broniewskiego

15:01

15:55

16:39

D

Przystanek

Odjazd

1. Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp CENTRUM

15:55

2. Ostrzeszów ul. Kaliska

15:58

3. Ostrzeszów ul. Kolejowa

16:00

4. Ostrzeszów Pustkowie

16:03

5. Przytocznica 3

16:05

6. Przytocznica 2

16:07

7. Przytocznica 1

16:09

8. Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska

16:11

9. Doruchów

16:13

10. Doruchów II

16:14

11. Emilianów

16:15

12. Mikorzyn

16:16

13. Mikorzyn 2

16:18

14. Mikorzyn 1

16:20

15. Domanin

16:23

16. Myjomice 3

16:25

17. Myjomice 2

16:27

18. Myjomice 1

16:29

19. Krążkowy 2

16:31

20. Krążkowy 1

16:32

21. Kępno ul. Przemysłowa

16:33

22. Kępno ul. Solidarności

16:35

23. Kępno ul. Al. Marcinkowskiego

16:37

24. Kępno ul. Broniewskiego

16:39

Objaśnienia:

S – kursuje w dni nauki szkolnej
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
C – kursuje w soboty, niedziele i święta
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
n+ – Kursuje niedziele i święta
H – Kursuje we ferie i wakacje
6 – Kursuje w soboty
2,3,5 – Kursuje we wtorki, środy i piątki
4 – Kursuje w czwartki
2-5 – Kursuje od wtorku do piątku