Powiat kępiński

    Bralin - Kępno

  • Odjazd: 17:15
    Przyjazd: 17:30

    Przystanki:

    • Bralin (odjazd: 17:15)
    • Bralin I (odjazd: 17:17)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 17:19)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 17:22)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 17:25)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 17:28)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 17:30)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Domanin - Mikorzyn - Kierzno - Kępno

  • Odjazd: 06:24
    Przyjazd: 07:10

    Przystanki:

    • Domanin PGR (odjazd: 06:24)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 06:26)
    • Mikorzyn park (odjazd: 06:27)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 06:29)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 06:31)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 06:33)
    • Mechnice posesja nr 13 (odjazd: 06:35)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 06:37)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 06:39)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 06:42)
    • Kierzenko (odjazd: 06:49)
    • Kierzno OSP (odjazd: 06:51)
    • Ostrówiec posesja nr 71 (odjazd: 06:54)
    • Myjomice OSP (odjazd: 06:56)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 06:58)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 07:00)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 07:03)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 07:08)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 07:10)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ignacówka Trzecia - Trzcinica - Mroczeń - Kępno

  • Odjazd: 06:25
    Przyjazd: 07:33

    Przystanki:

    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (odjazd: 06:25)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 06:27)
    • Teklin obok boiska (odjazd: 06:33)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 06:37)
    • Dzierżążnik skrzyżowanie (odjazd: 06:38)
    • Pomiany Krok (przyjazd: 06:39)
    • (odjazd: 06:40)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 06:41)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 06:42)
    • Pomiany park (odjazd: 06:44)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 06:45)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 06:46)
    • Granice weterynaria (odjazd: 06:49)
    • Smardze I (odjazd: 06:52)
    • Smardze II (odjazd: 06:54)
    • Smardze III (odjazd: 06:56)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 06:58)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 07:00)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 07:01)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 07:04)
    • Mroczeń (odjazd: 07:06)
    • Joanka (odjazd: 07:08)
    • Słupia p/Kępnem (odjazd: 07:10)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 07:16)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 07:18)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 07:22)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 07:25)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:28)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:31)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 07:33)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 08:30
    Przyjazd: 09:30

    Przystanki:

    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (odjazd: 08:30)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 08:32)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 08:35)
    • Wielki Buczek kościół (odjazd: 08:39)
    • Aniołka Parcele skrzyżowanie (przyjazd: 08:43)
    • (odjazd: 08:47)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 08:49)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 08:50)
    • Pomiany park (odjazd: 08:52)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 08:53)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 08:54)
    • Granice weterynaria (odjazd: 08:57)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 08:59)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 09:01)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 09:02)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 09:05)
    • Mroczeń (odjazd: 09:07)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 09:08)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 09:10)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 09:13)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 09:15)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 09:19)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 09:22)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 09:25)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 09:28)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 09:30)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:30
    Przyjazd: 13:20

    Przystanki:

    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (odjazd: 12:30)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 12:32)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 12:35)
    • Dzierżążnik skrzyżowanie (odjazd: 12:36)
    • Pomiany Krok (przyjazd: 12:37)
    • (odjazd: 12:38)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 12:39)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 12:40)
    • Pomiany park (odjazd: 12:42)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 12:43)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 12:44)
    • Granice weterynaria (odjazd: 12:47)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 12:49)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 12:51)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 12:52)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 12:55)
    • Mroczeń (odjazd: 12:57)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 12:58)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 13:00)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 13:03)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 13:05)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 13:09)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 13:12)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:15)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:18)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 13:20)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:35
    Przyjazd: 15:25

    Przystanki:

    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (odjazd: 14:35)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 14:37)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 14:40)
    • Dzierżążnik skrzyżowanie (odjazd: 14:41)
    • Pomiany Krok (przyjazd: 14:42)
    • (odjazd: 14:43)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 14:44)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 14:45)
    • Pomiany park (odjazd: 14:47)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 14:48)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 14:49)
    • Granice weterynaria (odjazd: 14:52)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 14:54)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 14:56)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 14:57)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 15:00)
    • Mroczeń (odjazd: 15:02)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 15:03)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 15:05)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 15:08)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 15:10)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 15:14)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 15:17)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 15:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 16:40
    Przyjazd: 17:24

    Przystanki:

    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (odjazd: 16:40)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 16:42)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 16:44)
    • Dzierżążnik skrzyżowanie (odjazd: 16:45)
    • Pomiany Krok (przyjazd: 16:46)
    • (odjazd: 16:47)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 16:48)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 16:49)
    • Pomiany park (odjazd: 16:51)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 16:52)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 16:53)
    • Granice weterynaria (odjazd: 16:56)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 16:58)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 17:00)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 17:01)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 17:04)
    • Mroczeń (odjazd: 17:06)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 17:07)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 17:09)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 17:12)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 17:14)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 17:18)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 17:21)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 17:24)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Bralin

  • Odjazd: 17:00
    Przyjazd: 17:15

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 17:00)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 17:02)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 17:03)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 17:05)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 17:08)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 17:11)
    • Bralin I (odjazd: 17:13)
    • Bralin (przyjazd: 17:15)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Bralin - Perzów - Syców

  • Odjazd: 05:35
    Przyjazd: 06:25

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 05:35)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 05:38)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 05:41)
    • Bralin I (odjazd: 05:43)
    • Bralin (odjazd: 05:45)
    • Bralin II (odjazd: 05:47)
    • Tabor Wielki (odjazd: 05:48)
    • Gola (odjazd: 05:50)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 05:52)
    • Turkowy kościół (odjazd: 05:55)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 05:57)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 05:59)
    • Domasłów kościół (odjazd: 06:01)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:02)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:05)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 06:07)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:09)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:12)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 06:16)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 06:18)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 06:20)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:23)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 06:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 06:25
    Przyjazd: 07:15

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 06:25)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 06:28)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 06:31)
    • Bralin I (odjazd: 06:33)
    • Bralin (odjazd: 06:35)
    • Bralin II (odjazd: 06:37)
    • Tabor Wielki (odjazd: 06:38)
    • Gola (odjazd: 06:40)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 06:42)
    • Turkowy kościół (odjazd: 06:45)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 06:47)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 06:49)
    • Domasłów kościół (odjazd: 06:51)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:52)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:55)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 06:57)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:59)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 07:02)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 07:06)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 07:08)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 07:10)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 07:13)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 07:15)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 10:50
    Przyjazd: 11:49

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 10:50)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 10:53)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 10:56)
    • Bralin I (odjazd: 10:58)
    • Bralin (odjazd: 11:00)
    • Bralin II (odjazd: 11:02)
    • Tabor Wielki (odjazd: 11:03)
    • Gola (odjazd: 11:05)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 11:07)
    • Turkowy kościół (odjazd: 11:10)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 11:12)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 11:14)
    • Domasłów kościół (odjazd: 11:16)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 11:17)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 11:20)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 11:22)
    • Zbyczyna (odjazd: 11:27)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 11:33)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 11:36)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 11:40)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 11:42)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 11:44)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 11:47)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 11:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 13:33
    Przyjazd: 14:30

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 13:33)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:35)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 13:37)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:40)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 13:43)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 13:46)
    • Bralin I (odjazd: 13:48)
    • Bralin (odjazd: 13:50)
    • Bralin II (odjazd: 13:52)
    • Tabor Wielki (odjazd: 13:53)
    • Gola (odjazd: 13:55)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 13:57)
    • Turkowy kościół (odjazd: 14:00)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 14:02)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 14:04)
    • Domasłów kościół (odjazd: 14:06)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:07)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:10)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 14:12)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:14)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:17)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 14:21)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 14:23)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 14:25)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 14:28)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 14:30)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:40
    Przyjazd: 16:39

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:40)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 15:43)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 15:46)
    • Bralin I (odjazd: 15:48)
    • Bralin (odjazd: 15:50)
    • Bralin II (odjazd: 15:52)
    • Tabor Wielki (odjazd: 15:53)
    • Gola (odjazd: 15:55)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 15:57)
    • Turkowy kościół (odjazd: 16:00)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 16:02)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 16:04)
    • Domasłów kościół (odjazd: 16:06)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 16:07)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 16:10)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 16:12)
    • Zbyczyna (odjazd: 16:17)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 16:23)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 16:26)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 16:30)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 16:32)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 16:34)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 16:37)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 16:39)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Bralin - Rychtal

  • Odjazd: 08:30
    Przyjazd: 09:10

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 08:30)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 08:32)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 08:33)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 08:35)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 08:38)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 08:41)
    • Bralin I (odjazd: 08:43)
    • Bralin (odjazd: 08:45)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 08:50)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 08:53)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 08:56)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 09:01)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 09:02)
    • Zgorzelec (odjazd: 09:05)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 09:07)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 09:08)
    • Rychtal Centrum (przyjazd: 09:10)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 11:05
    Przyjazd: 11:46

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 11:05)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 11:08)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 11:09)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 11:11)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 11:14)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 11:17)
    • Bralin I (odjazd: 11:19)
    • Bralin (odjazd: 11:21)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 11:26)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 11:29)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 11:32)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 11:37)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 11:38)
    • Zgorzelec (odjazd: 11:41)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 11:43)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 11:44)
    • Rychtal Centrum (przyjazd: 11:46)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:45
    Przyjazd: 13:25

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 12:45)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 12:47)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 12:48)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 12:50)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 12:53)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 12:56)
    • Bralin I (odjazd: 12:58)
    • Bralin (odjazd: 13:00)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 13:05)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 13:08)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 13:11)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 13:16)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 13:17)
    • Zgorzelec (odjazd: 13:20)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 13:22)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 13:23)
    • Rychtal Centrum (przyjazd: 13:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:15
    Przyjazd: 15:20

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:15)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:17)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 14:18)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:20)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 14:23)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 14:26)
    • Bralin I (odjazd: 14:28)
    • Bralin (odjazd: 14:30)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 14:35)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 14:38)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 14:41)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 14:46)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 14:47)
    • Zgorzelec (odjazd: 14:50)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 14:52)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 14:53)
    • Rychtal Centrum (odjazd: 14:55)
    • Rychtal - ul. Namysłowska (odjazd: 14:57)
    • Skoroszów (odjazd: 14:59)
    • Proszów posesja nr 32 (odjazd: 15:03)
    • Proszów pola (odjazd: 15:05)
    • Dalanów (odjazd: 15:07)
    • Proszów pola (odjazd: 15:09)
    • Proszów posesja nr 32 (odjazd: 15:11)
    • Krzyżowniki posesja nr 39a (odjazd: 15:16)
    • Rychtal Centrum (przyjazd: 15:20)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 16:00
    Przyjazd: 17:05

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 16:00)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 16:02)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 16:03)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 16:05)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 16:08)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 16:11)
    • Bralin I (odjazd: 16:13)
    • Bralin (odjazd: 16:15)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 16:20)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 16:23)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 16:26)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 16:31)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 16:32)
    • Zgorzelec (odjazd: 16:35)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 16:37)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 16:38)
    • Rychtal Centrum (odjazd: 16:40)
    • Rychtal - ul. Namysłowska (odjazd: 16:42)
    • Skoroszów (odjazd: 16:44)
    • Proszów posesja nr 32 (odjazd: 16:48)
    • Proszów pola (odjazd: 16:50)
    • Dalanów (odjazd: 16:52)
    • Proszów pola (odjazd: 16:54)
    • Proszów posesja nr 32 (odjazd: 16:56)
    • Krzyżowniki posesja nr 39a (odjazd: 17:01)
    • Rychtal Centrum (przyjazd: 17:05)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Bralin - Słupia pod Bralinem

  • Odjazd: 14:30
    Przyjazd: 14:51

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:30)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 14:33)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 14:36)
    • Bralin I (odjazd: 14:38)
    • Bralin (odjazd: 14:40)
    • Bralin II (odjazd: 14:42)
    • Tabor Wielki (odjazd: 14:43)
    • Gola (odjazd: 14:45)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 14:47)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 14:49)
    • Słupia (przyjazd: 14:51)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Grębanin - Kępno

  • Odjazd: 06:30
    Przyjazd: 07:15

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 06:30)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 06:32)
    • Chojęcin Parcele (odjazd: 06:34)
    • Chojęcin (odjazd: 06:36)
    • Działosze (odjazd: 06:40)
    • Nosale park (odjazd: 06:42)
    • Grębanin Kolonia (odjazd: 06:45)
    • Żurawiniec dom ludowy (odjazd: 06:49)
    • Marianka Mroczeńska skrzyżowanie (odjazd: 06:51)
    • Łęka Mroczeńska posesja nr 51 (odjazd: 06:53)
    • Łęka Mroczeńska dom ludowy (odjazd: 06:54)
    • Mroczeń kółko rolnicze (odjazd: 06:56)
    • Grębanin szkoła (odjazd: 06:58)
    • Grębanin posesja nr 11 (odjazd: 07:00)
    • Mroczeń skrzyż. do Grębanina (odjazd: 07:04)
    • Mroczeń Górka (cmentarz) (odjazd: 07:06)
    • Baranów DK11 (odjazd: 07:08)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 07:09)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 07:11)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 07:15)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Odjazd: 15:15
    Przyjazd: 16:05

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:15)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:17)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:18)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:20)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 15:24)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 15:26)
    • Baranów DK11 (odjazd: 15:27)
    • Mroczeń Górka (cmentarz) (odjazd: 15:29)
    • Mroczeń skrzyż. do Grębanina (odjazd: 15:31)
    • Grębanin posesja nr 11 (odjazd: 15:35)
    • Grębanin szkoła (odjazd: 15:37)
    • Mroczeń kółko rolnicze (odjazd: 15:39)
    • Łęka Mroczeńska dom ludowy (odjazd: 15:41)
    • Łęka Mroczeńska posesja nr 51 (odjazd: 15:42)
    • Marianka Mroczeńska skrzyżowanie (odjazd: 15:44)
    • Żurawiniec dom ludowy (odjazd: 15:46)
    • Grębanin Kolonia (odjazd: 15:50)
    • Nosale park (odjazd: 15:53)
    • Działosze (odjazd: 15:55)
    • Chojęcin (odjazd: 15:59)
    • Chojęcin Parcele (odjazd: 16:01)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 16:03)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 16:05)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Kępno - Kierzno - Mikorzyn - Domanin

  • Odjazd: 16:08
    Przyjazd: 16:49

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 16:08)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 16:11)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 16:13)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 16:14)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 16:17)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 16:18)
    • Myjomice OSP (odjazd: 16:20)
    • Ostrówiec posesja nr 71 (odjazd: 16:22)
    • Kierzno OSP (odjazd: 16:25)
    • Kierzenko (odjazd: 16:27)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 16:34)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 16:36)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 16:38)
    • Mechnice posesja nr 13 (odjazd: 16:39)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 16:41)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 16:42)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 16:44)
    • Mikorzyn park (odjazd: 16:46)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 16:47)
    • Domanin PGR (przyjazd: 16:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Kierzno - Mikorzyn - Kępno

  • Odjazd: 08:20
    Przyjazd: 09:18

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 08:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 08:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 08:25)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 08:26)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 08:29)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 08:30)
    • Myjomice OSP (odjazd: 08:32)
    • Ostrówiec posesja nr 71 (odjazd: 08:34)
    • Kierzno OSP (odjazd: 08:37)
    • Kierzenko (odjazd: 08:39)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 08:46)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 08:48)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 08:50)
    • Mechnice posesja nr 13 (odjazd: 08:51)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 08:53)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 08:54)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 08:56)
    • Mikorzyn park (odjazd: 08:58)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 08:59)
    • Domanin PGR (odjazd: 09:01)
    • Myjomice posesja nr 74F (odjazd: 09:03)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 09:05)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 09:07)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 09:09)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 09:12)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 09:14)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 09:16)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 09:18)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:40
    Przyjazd: 13:38

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 12:40)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 12:43)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 12:45)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 12:46)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 12:49)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 12:50)
    • Myjomice OSP (odjazd: 12:52)
    • Ostrówiec posesja nr 71 (odjazd: 12:54)
    • Kierzno OSP (odjazd: 12:57)
    • Kierzenko (odjazd: 12:59)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 13:06)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 13:08)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 13:10)
    • Mechnice posesja nr 13 (odjazd: 13:11)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 13:13)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 13:14)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 13:16)
    • Mikorzyn park (odjazd: 13:18)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 13:19)
    • Domanin PGR (odjazd: 13:21)
    • Myjomice posesja nr 74F (odjazd: 13:23)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 13:25)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 13:27)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 13:29)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 13:32)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:34)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 13:36)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 13:38)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Łęka Mroczeńska

  • Odjazd: 14:15
    Przyjazd: 14:37

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:15)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 14:19)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 14:21)
    • Baranów DK11 (odjazd: 14:22)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 14:24)
    • Mroczeń skrzyż. do Grębanina (odjazd: 14:26)
    • Grębanin posesja nr 11 (odjazd: 14:30)
    • Grębanin szkoła (odjazd: 14:32)
    • Mroczeń kółko rolnicze (odjazd: 14:34)
    • Łęka Mroczeńska dom ludowy (odjazd: 14:36)
    • Łęka Mroczeńska posesja nr 51 (przyjazd: 14:37)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Kępno - Mikorzyn - Doruchów - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:20
    Przyjazd: 07:04

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 06:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 06:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 06:25)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 06:26)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 06:27)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 06:29)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 06:31)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 06:33)
    • Domanin PGR (odjazd: 06:35)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 06:38)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 06:40)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 06:42)
    • Emilianów (odjazd: 06:43)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 06:44)
    • Doruchów (odjazd: 06:45)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 06:47)
    • Przytocznica I (odjazd: 06:49)
    • Przytocznica II (odjazd: 06:52)
    • Przytocznica III (odjazd: 06:54)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 06:56)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 06:59)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:01)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 07:04)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 07:55
    Przyjazd: 08:39

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:55)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:58)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 08:00)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 08:01)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 08:02)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 08:04)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 08:06)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 08:08)
    • Domanin PGR (odjazd: 08:10)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 08:13)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 08:15)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 08:17)
    • Emilianów (odjazd: 08:18)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 08:19)
    • Doruchów (odjazd: 08:20)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 08:22)
    • Przytocznica I (odjazd: 08:24)
    • Przytocznica II (odjazd: 08:27)
    • Przytocznica III (odjazd: 08:29)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 08:31)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 08:34)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 08:36)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 08:39)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:10
    Przyjazd: 15:54

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:10)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:13)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:15)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 15:16)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 15:17)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 15:19)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 15:21)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 15:23)
    • Domanin PGR (odjazd: 15:25)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 15:28)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 15:30)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 15:32)
    • Emilianów (odjazd: 15:33)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 15:34)
    • Doruchów (odjazd: 15:35)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 15:37)
    • Przytocznica I (odjazd: 15:39)
    • Przytocznica II (odjazd: 15:42)
    • Przytocznica III (odjazd: 15:44)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:46)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:49)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:51)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 15:54)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kępno - Mikorzyn - Kierzno - Kępno

  • Odjazd: 07:20
    Przyjazd: 08:22

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 07:25)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 07:28)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 07:30)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 07:32)
    • Myjomice posesja nr 74F (odjazd: 07:34)
    • Domanin PGR (odjazd: 07:36)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 07:38)
    • Mikorzyn park (odjazd: 07:39)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 07:41)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 07:43)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 07:45)
    • Mechnice posesja nr 13 (odjazd: 07:47)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 07:49)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 07:51)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 07:54)
    • Kierzenko (odjazd: 08:01)
    • Kierzno OSP (odjazd: 08:03)
    • Ostrówiec posesja nr 71 (odjazd: 08:06)
    • Myjomice OSP (odjazd: 08:08)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 08:10)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 08:12)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 08:15)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 08:16)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 08:18)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 08:20)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 08:22)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
    • H – Kursuje we ferie i wakacje

    Kępno - Mroczeń - Trzcinica - Ignacówka Trzecia

  • Odjazd: 07:40
    Przyjazd: 08:30

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 07:40)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:42)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 07:43)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:45)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 07:48)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 07:51)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 07:55)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 07:57)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 08:00)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 08:02)
    • Mroczeń (odjazd: 08:03)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 08:05)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 08:08)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 08:09)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 08:11)
    • Granice weterynaria (odjazd: 08:13)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 08:16)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 08:17)
    • Pomiany park (odjazd: 08:18)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 08:20)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 08:21)
    • Trzcinica 4 skrzyżowanie ul.Kwiatowa z ul.Szkolną (odjazd: 08:22)
    • Pomiany Krok (odjazd: 08:23)
    • Dzierżążnik skrzyżowanie (odjazd: 08:24)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 08:25)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 08:28)
    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (przyjazd: 08:30)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 11:40
    Przyjazd: 12:30

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 11:40)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 11:42)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 11:43)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 11:45)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 11:48)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 11:51)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 11:55)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 11:57)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 12:00)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 12:02)
    • Mroczeń (odjazd: 12:03)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 12:05)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 12:08)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 12:09)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 12:11)
    • Granice weterynaria (odjazd: 12:13)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 12:16)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 12:17)
    • Pomiany park (odjazd: 12:18)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 12:20)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 12:21)
    • Trzcinica 4 skrzyżowanie ul.Kwiatowa z ul.Szkolną (odjazd: 12:22)
    • Pomiany Krok (odjazd: 12:23)
    • Dzierżążnik skrzyżowanie (odjazd: 12:24)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 12:25)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 12:28)
    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (przyjazd: 12:30)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 13:30
    Przyjazd: 14:29

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 13:30)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:32)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 13:33)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:35)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 13:38)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 13:41)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 13:45)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 13:47)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 13:50)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 13:52)
    • Mroczeń (odjazd: 13:53)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 13:55)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 13:58)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 13:59)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 14:01)
    • Granice weterynaria (odjazd: 14:03)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 14:06)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 14:07)
    • Pomiany park (odjazd: 14:08)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 14:10)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 14:11)
    • Trzcinica 4 skrzyżowanie ul.Kwiatowa z ul.Szkolną (odjazd: 14:12)
    • Aniołka Parcele skrzyżowanie (odjazd: 14:16)
    • Wielki Buczek kościół (odjazd: 14:20)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 14:24)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 14:27)
    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (przyjazd: 14:29)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:30
    Przyjazd: 16:36

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:30)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:32)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:33)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:35)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 15:38)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 15:41)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 15:45)
    • Słupia p/Kępnem (odjazd: 15:51)
    • Joanka (odjazd: 15:53)
    • Mroczeń (odjazd: 15:55)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 15:57)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 16:00)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 16:01)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 16:03)
    • Smardze III (odjazd: 16:05)
    • Smardze II (odjazd: 16:07)
    • Smardze I (odjazd: 16:09)
    • Granice weterynaria (odjazd: 16:12)
    • Kuźnica Trzcińska-1 posesja nr 14 (odjazd: 16:15)
    • Kuźnica Trzcińska-2 dom ludowy (odjazd: 16:16)
    • Pomiany park (odjazd: 16:17)
    • Pomiany zabudowania (odjazd: 16:19)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 16:20)
    • Trzcinica 4 skrzyżowanie ul.Kwiatowa z ul.Szkolną (odjazd: 16:21)
    • Pomiany Krok (odjazd: 16:22)
    • Dzierżążnik skrzyżowanie (odjazd: 16:23)
    • Wodziczna - I przedszkole (odjazd: 16:24)
    • Teklin obok boiska (odjazd: 16:28)
    • Wodziczna - III szkoła (odjazd: 16:34)
    • Ignacówka Trzecia skrzyżowanie (przyjazd: 16:36)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Olszowa - Kępno

  • Odjazd: 07:05
    Przyjazd: 07:50

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:05)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:08)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 07:10)
    • Olszowa I (odjazd: 07:15)
    • Olszowa II (odjazd: 07:16)
    • Świba (odjazd: 07:19)
    • Pustkowie Kierzeńskie (odjazd: 07:21)
    • Donaborów szkoła (odjazd: 07:27)
    • Jankowy kapliczka (odjazd: 07:30)
    • Jankowy posesja nr 86c (odjazd: 07:32)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 07:42)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:44)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 07:50)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:30
    Przyjazd: 15:15

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:30)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:33)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:35)
    • Olszowa I (odjazd: 14:40)
    • Olszowa II (odjazd: 14:41)
    • Świba (odjazd: 14:44)
    • Pustkowie Kierzeńskie (odjazd: 14:46)
    • Donaborów szkoła (odjazd: 14:52)
    • Jankowy kapliczka (odjazd: 14:55)
    • Jankowy posesja nr 86c (odjazd: 14:57)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:07)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:09)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 15:15)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Olszowa - Wieruszów

  • Odjazd: 07:00
    Przyjazd: 07:20

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:00)
    • Olszowa I (odjazd: 07:07)
    • Olszowa II (odjazd: 07:08)
    • Świba (odjazd: 07:11)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 07:12)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 07:17)
    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (przyjazd: 07:20)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 07:53
    Przyjazd: 08:15

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:53)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:56)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 07:58)
    • Olszowa I (odjazd: 08:02)
    • Olszowa II (odjazd: 08:03)
    • Świba (odjazd: 08:06)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 08:07)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 08:12)
    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (przyjazd: 08:15)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 12:35
    Przyjazd: 12:57

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 12:35)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 12:38)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 12:40)
    • Olszowa I (odjazd: 12:44)
    • Olszowa II (odjazd: 12:45)
    • Świba (odjazd: 12:48)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 12:49)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 12:54)
    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (przyjazd: 12:57)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 13:42
    Przyjazd: 14:04

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:42)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:45)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 13:47)
    • Olszowa I (odjazd: 13:51)
    • Olszowa II (odjazd: 13:52)
    • Świba (odjazd: 13:55)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 13:56)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 14:01)
    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (przyjazd: 14:04)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 14:34
    Przyjazd: 14:56

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:34)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:37)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:39)
    • Olszowa I (odjazd: 14:43)
    • Olszowa II (odjazd: 14:44)
    • Świba (odjazd: 14:47)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 14:48)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 14:53)
    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (przyjazd: 14:56)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:30
    Przyjazd: 15:52

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:30)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:33)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:35)
    • Olszowa I (odjazd: 15:39)
    • Olszowa II (odjazd: 15:40)
    • Świba (odjazd: 15:43)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 15:44)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 15:49)
    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (przyjazd: 15:52)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kępno - Ostrówiec - Mikorzyn - Domanin - Kępno

  • Odjazd: 14:30
    Przyjazd: 15:28

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:30)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:33)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:35)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 14:36)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 14:39)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 14:40)
    • Myjomice OSP (odjazd: 14:42)
    • Ostrówiec posesja nr 71 (odjazd: 14:44)
    • Kierzno OSP (odjazd: 14:47)
    • Kierzenko (odjazd: 14:49)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 14:56)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 14:58)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 15:00)
    • Mechnice posesja nr 13 (odjazd: 15:01)
    • Mechnice posesja nr 2 (odjazd: 15:03)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 15:04)
    • Mikorzyn za dębami (odjazd: 15:06)
    • Mikorzyn park (odjazd: 15:08)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 15:09)
    • Domanin PGR (odjazd: 15:11)
    • Myjomice posesja nr 74F (odjazd: 15:13)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 15:15)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 15:17)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 15:19)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:22)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:24)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:26)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:28)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Rogaszyce - Ostrzeszów

  • Odjazd: 07:15
    Przyjazd: 07:48

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:15)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:18)
    • Kępno - ul. Poznańska (odjazd: 07:20)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 07:22)
    • Hanulin (odjazd: 07:23)
    • Kliny DK11 (odjazd: 07:24)
    • Przybyszów (odjazd: 07:25)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 07:28)
    • Turze (odjazd: 07:30)
    • Kochłowy (odjazd: 07:32)
    • Rogaszyce (odjazd: 07:34)
    • Rogaszyce szkoła (odjazd: 07:36)
    • Ostrzeszów - Taborek (odjazd: 07:38)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:41)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:43)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:45)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 07:48)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kępno - Rzetnia - Kępno

  • Odjazd: 06:25
    Przyjazd: 07:03

    Przystanki:

    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 06:25)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 06:27)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 06:30)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 06:32)
    • Kliny (odjazd: 06:36)
    • Przybyszów (odjazd: 06:38)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 06:41)
    • Rzetnia posesja nr 34 (odjazd: 06:43)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 06:45)
    • Przybyszów (odjazd: 06:48)
    • Kliny DK11 (odjazd: 06:49)
    • Hanulin (odjazd: 06:51)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 06:52)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 06:55)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 06:57)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 06:58)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:00)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (przyjazd: 07:03)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kępno - Rzetnia - Kliny

  • Odjazd: 16:40
    Przyjazd: 17:04

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 16:40)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 16:43)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 16:45)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 16:48)
    • Hanulin (odjazd: 16:49)
    • Kliny DK11 (odjazd: 16:51)
    • Przybyszów (odjazd: 16:52)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 16:55)
    • Rzetnia posesja nr 34 (odjazd: 16:57)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 16:59)
    • Przybyszów (odjazd: 17:02)
    • Kliny (przyjazd: 17:04)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kępno - Słupia

  • Odjazd: 12:40
    Przyjazd: 13:05

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 12:40)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 12:42)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 12:43)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 12:45)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 12:48)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 12:51)
    • Baranów (odjazd: 12:53)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 12:55)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 12:57)
    • Słupia p/Kępnem (odjazd: 13:03)
    • Słupia p/Kępnem (przyjazd: 13:05)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Kępno - Słupia pod Bralinem - Syców

  • Odjazd: 05:55
    Przyjazd: 06:22

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 05:55)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 05:58)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 06:01)
    • Bralin I (odjazd: 06:03)
    • Bralin (odjazd: 06:05)
    • Tabor Wielki (odjazd: 06:08)
    • Gola (odjazd: 06:10)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 06:12)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 06:15)
    • Słupia (odjazd: 06:17)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:20)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 06:22)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 09:45
    Przyjazd: 10:17

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 09:45)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 09:48)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 09:51)
    • Bralin I (odjazd: 09:53)
    • Bralin (odjazd: 09:56)
    • Tabor Wielki (odjazd: 09:55)
    • Gola (odjazd: 09:57)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 09:58)
    • Turkowy kościół (odjazd: 10:00)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 10:02)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 10:05)
    • Słupia (odjazd: 10:12)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 10:15)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 10:17)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 17:00
    Przyjazd: 17:32

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 17:00)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 17:03)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 17:06)
    • Bralin I (odjazd: 17:08)
    • Bralin (odjazd: 17:10)
    • Bralin II (odjazd: 17:12)
    • Tabor Wielki (odjazd: 17:13)
    • Gola (odjazd: 17:15)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 17:17)
    • Turkowy kościół (odjazd: 17:20)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 17:22)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 17:25)
    • Słupia (odjazd: 17:27)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 17:30)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 17:32)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Świba

  • Odjazd: 16:00
    Przyjazd: 16:29

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 16:00)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 16:06)
    • Jankowy posesja nr 86c (odjazd: 16:16)
    • Jankowy kapliczka (odjazd: 16:18)
    • Donaborów szkoła (odjazd: 16:21)
    • Pustkowie Kierzeńskie (odjazd: 16:27)
    • Świba (przyjazd: 16:29)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kępno - Tabor Mały - Kępno

  • Odjazd: 06:18
    Przyjazd: 07:10

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 06:18)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 06:20)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 06:21)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 06:23)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 06:26)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 06:29)
    • Bralin I (odjazd: 06:31)
    • Bralin (odjazd: 06:33)
    • Bralin II (odjazd: 06:35)
    • Tabor Mały Lipnik (odjazd: 06:38)
    • Tabor Mały skrzyżowanie do wsi (odjazd: 06:40)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 06:42)
    • Czermin posesja nr 23 (odjazd: 06:44)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 06:46)
    • Weronikopole Sklep (odjazd: 06:49)
    • Borek Mielęcki posesja nr 15 (odjazd: 06:51)
    • Szklarka Mielęcka posesja 52 (odjazd: 06:54)
    • Szklarka Mielęcka posesja 10 (odjazd: 06:55)
    • Osiny posesja 75 (odjazd: 06:57)
    • Osiny przedszkole (odjazd: 06:59)
    • Kępno ul.Walki Młodych (przy kinie Sokolnia) (odjazd: 07:02)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:05)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:08)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 07:10)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 07:58
    Przyjazd: 08:50

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 07:58)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 08:00)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 08:01)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 08:03)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 08:06)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 08:09)
    • Bralin I (odjazd: 08:11)
    • Bralin (odjazd: 08:13)
    • Bralin II (odjazd: 08:15)
    • Tabor Mały Lipnik (odjazd: 08:18)
    • Tabor Mały skrzyżowanie do wsi (odjazd: 08:20)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 08:22)
    • Czermin posesja nr 23 (odjazd: 08:24)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 08:26)
    • Weronikopole Sklep (odjazd: 08:29)
    • Borek Mielęcki posesja nr 15 (odjazd: 08:31)
    • Szklarka Mielęcka posesja 52 (odjazd: 08:34)
    • Szklarka Mielęcka posesja 10 (odjazd: 08:35)
    • Osiny posesja 75 (odjazd: 08:37)
    • Osiny przedszkole (odjazd: 08:39)
    • Kępno ul.Walki Młodych (przy kinie Sokolnia) (odjazd: 08:42)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 08:45)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 08:48)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 08:50)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 13:25
    Przyjazd: 14:13

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 13:25)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:27)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 13:28)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:30)
    • Kępno ul.Walki Młodych (przy kinie Sokolnia) (odjazd: 13:33)
    • Osiny przedszkole (odjazd: 13:36)
    • Osiny posesja 75 (odjazd: 13:37)
    • Szklarka Mielęcka posesja 10 (odjazd: 13:39)
    • Szklarka Mielęcka posesja 52 (odjazd: 13:40)
    • Borek Mielęcki posesja nr 15 (odjazd: 13:43)
    • Weronikopole Sklep (odjazd: 13:45)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 13:47)
    • Czermin posesja nr 23 (odjazd: 13:49)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 13:51)
    • Tabor Mały skrzyżowanie do wsi (odjazd: 08:29)
    • Tabor Mały Lipnik (odjazd: 13:53)
    • Bralin II (odjazd: 13:56)
    • Bralin (odjazd: 13:58)
    • Bralin I (odjazd: 14:00)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 14:02)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 14:05)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:08)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:11)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 14:13)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:50
    Przyjazd: 16:38

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:50)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:52)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:53)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:55)
    • Kępno ul.Walki Młodych (przy kinie Sokolnia) (odjazd: 15:58)
    • Osiny przedszkole (odjazd: 16:01)
    • Osiny posesja 75 (odjazd: 16:02)
    • Szklarka Mielęcka posesja 10 (odjazd: 16:04)
    • Szklarka Mielęcka posesja 52 (odjazd: 16:05)
    • Borek Mielęcki posesja nr 15 (odjazd: 16:08)
    • Weronikopole Sklep (odjazd: 16:10)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 16:12)
    • Czermin posesja nr 23 (odjazd: 16:14)
    • Tabor Mały - Utrata (odjazd: 16:16)
    • Tabor Mały skrzyżowanie do wsi (odjazd: 16:17)
    • Tabor Mały Lipnik (odjazd: 16:18)
    • Bralin II (odjazd: 16:21)
    • Bralin (odjazd: 16:23)
    • Bralin I (odjazd: 16:25)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 16:27)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 16:30)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 16:33)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 16:36)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 16:38)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Trzcinica

  • Odjazd: 14:17
    Przyjazd: 14:50

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:17)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:19)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 14:20)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:22)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 14:25)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 14:27)
    • Baranów DK11 (odjazd: 14:28)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 14:29)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 14:30)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 14:32)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 14:34)
    • Mroczeń (odjazd: 14:35)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 14:38)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 14:41)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 14:42)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 14:44)
    • Granice weterynaria (odjazd: 14:46)
    • Trzcinica 1, ul.Jana Pawła II - stara szkoła (odjazd: 14:48)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (przyjazd: 14:50)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Odjazd: 17:10
    Przyjazd: 17:38

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 17:10)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 17:13)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 17:15)
    • Baranów DK11 (odjazd: 17:16)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 17:17)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 17:18)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 17:20)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 17:22)
    • Mroczeń (odjazd: 17:23)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 17:26)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 17:29)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 17:30)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 17:32)
    • Granice weterynaria (odjazd: 17:34)
    • Trzcinica 1, ul.Jana Pawła II - stara szkoła (odjazd: 17:36)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (przyjazd: 17:38)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Trzcinica - Sadogóra

  • Odjazd: 15:40
    Przyjazd: 16:54

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:40)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:42)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:43)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:45)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 15:48)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 15:50)
    • Baranów DK11 (odjazd: 15:51)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 15:52)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 15:53)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 15:55)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 15:57)
    • Mroczeń (odjazd: 15:58)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 16:01)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 16:04)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 16:05)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 16:07)
    • Granice weterynaria (odjazd: 16:09)
    • Trzcinica 1, ul.Jana Pawła II - stara szkoła (odjazd: 16:11)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 16:13)
    • Trzcinica 5, ul.Lipowa bar (odjazd: 16:15)
    • Siemionka skrzyżowanie (odjazd: 16:17)
    • Jelenia Głowa skrzyżowanie (odjazd: 16:19)
    • Piotrówka skrzyżowanie (odjazd: 16:22)
    • Jelenia Głowa skrzyżowanie (odjazd: 16:25)
    • Siemionka skrzyżowanie (odjazd: 16:27)
    • Trzcinica 5, ul.Lipowa bar (odjazd: 16:29)
    • Trzcinica 4 skrzyżowanie ul.Kwiatowa z ul.Szkolną (odjazd: 16:31)
    • Aniołka Parcele skrzyżowanie (odjazd: 16:33)
    • Aniołka Pierwsza naprzeciw posesji nr 6 (odjazd: 16:37)
    • Ignacówka Pierwsza na przeciw posesji nr 5 (odjazd: 16:40)
    • Wielki Buczek kościół (odjazd: 16:43)
    • Mały Buczek (odjazd: 16:46)
    • Stogniewice (odjazd: 16:49)
    • Stogniewice skrzyżowanie (odjazd: 16:52)
    • Sadogóra posesja nr 33 (przyjazd: 16:54)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Łęka Mroczeńska - Kępno

  • Odjazd: 08:23
    Przyjazd: 08:45

    Przystanki:

    • Łęka Mroczeńska posesja nr 51 (odjazd: 08:23)
    • Łęka Mroczeńska dom ludowy (odjazd: 08:24)
    • Mroczeń kółko rolnicze (odjazd: 08:26)
    • Grębanin szkoła (odjazd: 08:28)
    • Grębanin posesja nr 11 (odjazd: 08:30)
    • Mroczeń skrzyż. do Grębanina (odjazd: 08:34)
    • Mroczeń Górka (cmentarz) (odjazd: 08:36)
    • Baranów DK11 (odjazd: 08:38)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 08:39)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 08:41)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 08:45)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Ostrzeszów - Doruchów - Mikorzyn - Kępno

  • Odjazd: 07:05
    Przyjazd: 07:48

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:05)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:08)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:10)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:13)
    • Przytocznica III (odjazd: 07:15)
    • Przytocznica II (odjazd: 07:17)
    • Przytocznica I (odjazd: 07:19)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:21)
    • Doruchów (odjazd: 07:23)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 07:24)
    • Emilianów (odjazd: 07:25)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 07:26)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 07:28)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 07:30)
    • Domanin PGR (odjazd: 07:33)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 07:35)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 07:37)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 07:39)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 07:41)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 07:42)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 07:43)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:45)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 07:47)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 07:48)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 14:17
    Przyjazd: 15:01

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:17)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:20)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 14:22)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 14:25)
    • Przytocznica III (odjazd: 14:27)
    • Przytocznica II (odjazd: 14:29)
    • Przytocznica I (odjazd: 14:31)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 14:33)
    • Doruchów (odjazd: 14:35)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 14:36)
    • Emilianów (odjazd: 14:37)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 14:38)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 14:40)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 14:42)
    • Domanin PGR (odjazd: 14:45)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 14:47)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 14:49)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 14:51)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 14:53)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 14:54)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:55)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:57)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 14:59)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:01)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:55
    Przyjazd: 16:39

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:55)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:58)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 16:00)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 16:03)
    • Przytocznica III (odjazd: 16:05)
    • Przytocznica II (odjazd: 16:07)
    • Przytocznica I (odjazd: 16:09)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 16:11)
    • Doruchów (odjazd: 16:13)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 16:14)
    • Emilianów (odjazd: 16:15)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 16:16)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 16:18)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 16:20)
    • Domanin PGR (odjazd: 16:23)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 16:25)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 16:27)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 16:29)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 16:31)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 16:32)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 16:33)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 16:35)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 16:37)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 16:39)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Rogaszyce - Kępno

  • Odjazd: 13:45
    Przyjazd: 14:18

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:45)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:48)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 13:50)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 13:52)
    • Ostrzeszów - Taborek (odjazd: 13:55)
    • Rogaszyce szkoła (odjazd: 13:57)
    • Rogaszyce (odjazd: 13:59)
    • Kochłowy (odjazd: 14:01)
    • Turze (odjazd: 14:03)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 14:05)
    • Przybyszów (odjazd: 14:08)
    • Kliny DK11 (odjazd: 14:09)
    • Hanulin (odjazd: 14:10)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 14:11)
    • Kępno - ul. Poznańska (odjazd: 14:13)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:14)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 14:16)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 14:18)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:05
    Przyjazd: 15:38

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:05)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:08)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:10)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:12)
    • Ostrzeszów - Taborek (odjazd: 15:15)
    • Rogaszyce szkoła (odjazd: 15:17)
    • Rogaszyce (odjazd: 15:19)
    • Kochłowy (odjazd: 15:21)
    • Turze (odjazd: 15:23)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 15:25)
    • Przybyszów (odjazd: 15:28)
    • Kliny DK11 (odjazd: 15:29)
    • Hanulin (odjazd: 15:30)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 15:31)
    • Kępno - ul. Poznańska (odjazd: 15:33)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:34)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:36)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:38)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Rychtal - Bralin - Kępno

  • Odjazd: 06:20
    Przyjazd: 07:25

    Przystanki:

    • Rychtal Centrum (odjazd: 06:20)
    • Krzyżowniki posesja nr 39a (odjazd: 06:24)
    • Proszów posesja nr 32 (odjazd: 06:29)
    • Proszów pola (odjazd: 06:31)
    • Dalanów (odjazd: 06:33)
    • Proszów pola (odjazd: 06:35)
    • Proszów posesja nr 32 (odjazd: 06:37)
    • Skoroszów (odjazd: 06:41)
    • Rychtal - ul. Namysłowska (odjazd: 06:43)
    • Rychtal Centrum (odjazd: 06:45)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 06:47)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 06:48)
    • Zgorzelec (odjazd: 06:50)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 06:53)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 06:54)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 06:59)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 07:02)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 07:05)
    • Bralin (odjazd: 07:10)
    • Bralin I (odjazd: 07:12)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 07:14)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 07:17)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 07:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 09:15
    Przyjazd: 09:55

    Przystanki:

    • Rychtal Centrum (odjazd: 09:15)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 09:17)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 09:18)
    • Zgorzelec (odjazd: 09:20)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 09:23)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 09:24)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 09:29)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 09:32)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 09:35)
    • Bralin (odjazd: 09:40)
    • Bralin I (odjazd: 09:42)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 09:44)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 09:47)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 09:50)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 09:53)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 09:55)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 11:50
    Przyjazd: 12:30

    Przystanki:

    • Rychtal Centrum (odjazd: 11:50)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 11:52)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 11:53)
    • Zgorzelec (odjazd: 11:55)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 11:58)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 11:59)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 12:04)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 12:07)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 12:10)
    • Bralin (odjazd: 12:15)
    • Bralin I (odjazd: 12:17)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 12:19)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 12:22)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 12:25)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 12:28)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 12:30)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 13:25
    Przyjazd: 14:05

    Przystanki:

    • Rychtal Centrum (odjazd: 13:25)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 13:27)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 13:28)
    • Zgorzelec (odjazd: 13:30)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 13:33)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 13:34)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 13:39)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 13:42)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 13:45)
    • Bralin (odjazd: 13:50)
    • Bralin I (odjazd: 13:52)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 13:54)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 13:57)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 14:00)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:03)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 14:05)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:20
    Przyjazd: 16:00

    Przystanki:

    • Rychtal Centrum (odjazd: 15:20)
    • Rychtal - ul. Kępińska (odjazd: 15:22)
    • Rychtal - skrzyż. Do Zgorzelca (odjazd: 15:23)
    • Zgorzelec (odjazd: 15:25)
    • Darnowiec posesja nr 1 (odjazd: 15:28)
    • Darnowiec posesja nr 14 (odjazd: 15:29)
    • Nowa Wieś Książęca sklep (odjazd: 15:34)
    • Drożki posesja nr 6 (odjazd: 15:37)
    • Mnichowice dom ludowy (odjazd: 15:40)
    • Bralin (odjazd: 15:45)
    • Bralin I (odjazd: 15:47)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 15:49)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 15:52)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:55)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:58)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 16:00)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Sadogóra - Trzcinica - Kępno

  • Odjazd: 06:30
    Przyjazd: 07:45

    Przystanki:

    • Sadogóra posesja nr 33 (odjazd: 06:30)
    • Stogniewice skrzyżowanie (odjazd: 06:33)
    • Stogniewice (odjazd: 06:36)
    • Mały Buczek (odjazd: 06:39)
    • Wielki Buczek kościół (odjazd: 06:42)
    • Ignacówka Pierwsza na przeciw posesji nr 5 (odjazd: 06:45)
    • Aniołka Pierwsza naprzeciw posesji nr 6 (odjazd: 06:48)
    • Aniołka Parcele skrzyżowanie (odjazd: 06:52)
    • Trzcinica 4 skrzyżowanie ul.Kwiatowa z ul.Szkolną (odjazd: 06:54)
    • Trzcinica 5, ul.Lipowa bar (odjazd: 06:56)
    • Siemionka skrzyżowanie (odjazd: 06:58)
    • Jelenia Głowa skrzyżowanie (odjazd: 07:00)
    • Piotrówka skrzyżowanie (odjazd: 07:03)
    • Jelenia Głowa skrzyżowanie (odjazd: 07:06)
    • Siemionka skrzyżowanie (odjazd: 07:08)
    • Trzcinica 5, ul.Lipowa bar (odjazd: 07:10)
    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 07:12)
    • Trzcinica 1, ul.Jana Pawła II - stara szkoła (odjazd: 07:14)
    • Granice weterynaria (odjazd: 07:16)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 07:18)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 07:20)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 07:21)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 07:24)
    • Mroczeń (odjazd: 07:27)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 07:28)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 07:30)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 07:32)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 07:33)
    • Baranów DK11 (odjazd: 07:34)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 07:35)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 07:37)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:40)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:43)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 07:45)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Słupia - Kępno

  • Odjazd: 08:15
    Przyjazd: 08:40

    Przystanki:

    • Słupia p/Kępnem (odjazd: 08:15)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 08:23)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 08:25)
    • Baranów (odjazd: 08:27)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 08:29)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 08:32)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 08:35)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 08:38)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 08:40)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Słupia pod Bralinem - Bralin - Kępno

  • Odjazd: 14:52
    Przyjazd: 15:13

    Przystanki:

    • Słupia (odjazd: 14:52)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 14:54)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 14:56)
    • Gola (odjazd: 14:58)
    • Tabor Wielki (odjazd: 15:00)
    • Bralin II (odjazd: 15:01)
    • Bralin (odjazd: 15:03)
    • Bralin I (odjazd: 15:05)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 15:07)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 15:10)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:13)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Syców - Perzów - Bralin - Kępno

  • Odjazd: 06:35
    Przyjazd: 07:39

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 06:35)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:37)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 06:40)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 06:42)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 06:44)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:48)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:51)
    • Zbyczyna (odjazd: 06:57)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 07:02)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 07:04)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 07:07)
    • Domasłów kościół (odjazd: 07:08)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 07:10)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 07:12)
    • Turkowy kościół (odjazd: 07:14)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 07:17)
    • Gola (odjazd: 07:19)
    • Tabor Wielki (odjazd: 07:21)
    • Bralin II (odjazd: 07:22)
    • Bralin (odjazd: 07:24)
    • Bralin I (odjazd: 07:26)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 07:28)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 07:31)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:34)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:37)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 07:39)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 08:30
    Przyjazd: 09:25

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 08:30)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 08:32)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 08:35)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 08:37)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 08:39)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 08:43)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 08:46)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 08:48)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 08:50)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 08:53)
    • Domasłów kościół (odjazd: 08:54)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 08:56)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 08:58)
    • Turkowy kościół (odjazd: 09:00)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 09:03)
    • Gola (odjazd: 09:05)
    • Tabor Wielki (odjazd: 09:07)
    • Bralin II (odjazd: 09:08)
    • Bralin (odjazd: 09:10)
    • Bralin I (odjazd: 09:12)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 09:14)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 09:17)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 09:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 09:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 09:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:15
    Przyjazd: 13:19

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 12:15)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 12:17)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 12:20)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 12:22)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 12:24)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 12:28)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 12:31)
    • Zbyczyna (odjazd: 12:37)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 12:42)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 12:44)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 12:47)
    • Domasłów kościół (odjazd: 12:48)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 12:50)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 12:52)
    • Turkowy kościół (odjazd: 12:54)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 12:57)
    • Gola (odjazd: 12:59)
    • Tabor Wielki (odjazd: 13:01)
    • Bralin II (odjazd: 13:02)
    • Bralin (odjazd: 13:04)
    • Bralin I (odjazd: 13:06)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 13:08)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 13:11)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:14)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:17)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 13:19)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Odjazd: 14:35
    Przyjazd: 15:25

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 14:35)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 14:37)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 14:40)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 14:42)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 14:44)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:48)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:51)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 14:53)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:55)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:58)
    • Domasłów kościół (odjazd: 14:59)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 15:01)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 15:03)
    • Turkowy kościół (odjazd: 15:05)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 15:08)
    • Gola (odjazd: 15:10)
    • Tabor Wielki (odjazd: 15:12)
    • Bralin II (odjazd: 15:13)
    • Bralin (odjazd: 15:15)
    • Bralin I (odjazd: 15:17)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 15:19)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 15:22)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 16:40
    Przyjazd: 17:30

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 16:40)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 16:42)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 16:45)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 16:47)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 16:49)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 16:53)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 16:56)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 16:58)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 17:00)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 17:03)
    • Domasłów kościół (odjazd: 17:04)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 17:06)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 17:08)
    • Turkowy kościół (odjazd: 17:10)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 17:13)
    • Gola (odjazd: 17:15)
    • Tabor Wielki (odjazd: 17:17)
    • Bralin II (odjazd: 17:18)
    • Bralin (odjazd: 17:20)
    • Bralin I (odjazd: 17:22)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 17:24)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 17:27)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 17:30)

    Objaśnienia:

    • ZnJ - Nauczanie zdalne - autobus nie kursuje

    Syców - Słupia pod Bralinem - Kępno

  • Odjazd: 06:33
    Przyjazd: 07:00

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 06:33)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:35)
    • Słupia (odjazd: 06:38)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 06:40)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 06:43)
    • Gola (odjazd: 06:45)
    • Tabor Wielki (odjazd: 06:47)
    • Bralin II (odjazd: 06:48)
    • Bralin (odjazd: 06:50)
    • Bralin I (odjazd: 06:52)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 11:11)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 06:57)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 07:00)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 10:45
    Przyjazd: 11:17

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 10:45)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 10:47)
    • Słupia (odjazd: 10:50)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 10:52)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 10:55)
    • Turkowy kościół (odjazd: 10:57)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 11:00)
    • Gola (odjazd: 11:02)
    • Tabor Wielki (odjazd: 11:04)
    • Bralin II (odjazd: 11:05)
    • Bralin (odjazd: 11:07)
    • Bralin I (odjazd: 11:09)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 11:11)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 11:14)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 11:17)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Trzcinica - Kępno

  • Odjazd: 17:40
    Przyjazd: 18:08

    Przystanki:

    • Trzcinica 3, posesja 59 (odjazd: 17:40)
    • Trzcinica 1, ul.Jana Pawła II - stara szkoła (odjazd: 17:42)
    • Granice weterynaria (odjazd: 17:44)
    • Laski - ul.Kępińska (odjazd: 17:46)
    • Nowa Wieś - 2 skrzyżowanie (odjazd: 17:48)
    • Nowa Wieś - 1 skrzyżowanie-bursa (odjazd: 17:49)
    • Mroczeń zakład szklarski (odjazd: 17:52)
    • Mroczeń (odjazd: 17:55)
    • Mroczeń - skrzyż. Do Grębanina (odjazd: 17:56)
    • Mroczeń - Górka (cmentarz) (odjazd: 17:58)
    • Baranów ul.Rynek (odjazd: 18:00)
    • Baranów ul.Wrocławska (odjazd: 18:01)
    • Baranów DK11 (odjazd: 18:02)
    • Kępno ul.Obrońców Pokoju (odjazd: 18:03)
    • Kępno - ul. Kwiatowa (odjazd: 18:05)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 18:08)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Wieruszów - Olszowa - Kępno

  • Odjazd: 05:30
    Przyjazd: 06:52

    Przystanki:

    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (odjazd: 05:30)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 05:34)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 05:38)
    • Świba (odjazd: 05:39)
    • Olszowa II (odjazd: 05:42)
    • Olszowa I (odjazd: 05:42)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 05:47)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 05:49)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 06:50)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 06:52)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 07:20
    Przyjazd: 07:42

    Przystanki:

    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (odjazd: 07:20)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 07:24)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 07:28)
    • Świba (odjazd: 07:29)
    • Olszowa II (odjazd: 07:32)
    • Olszowa I (odjazd: 07:33)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 07:42)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 08:15
    Przyjazd: 08:37

    Przystanki:

    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (odjazd: 08:15)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 08:19)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 08:23)
    • Świba (odjazd: 08:24)
    • Olszowa II (odjazd: 08:27)
    • Olszowa I (odjazd: 08:28)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 08:32)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 08:34)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 08:35)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 08:37)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 13:00
    Przyjazd: 13:22

    Przystanki:

    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (odjazd: 13:00)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 13:04)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 13:08)
    • Świba (odjazd: 13:09)
    • Olszowa II (odjazd: 13:12)
    • Olszowa I (odjazd: 13:13)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 13:17)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:19)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 13:20)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 13:22)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 14:05
    Przyjazd: 14:27

    Przystanki:

    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (odjazd: 14:05)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 14:09)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 14:13)
    • Świba (odjazd: 14:14)
    • Olszowa II (odjazd: 14:17)
    • Olszowa I (odjazd: 14:18)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:22)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:24)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 14:25)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 14:27)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:05
    Przyjazd: 15:27

    Przystanki:

    • Wieruszów ul. Prusa (przy sklepie Sedal) (odjazd: 15:05)
    • Wieruszów ul.Podzamcze (odjazd: 15:09)
    • Świba Cegielnia (odjazd: 15:13)
    • Świba (odjazd: 15:14)
    • Olszowa II (odjazd: 15:17)
    • Olszowa I (odjazd: 15:18)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:22)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:24)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:25)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:27)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Objaśnienia

  • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • C – kursuje w soboty, niedziele i święta
  • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • n+ – Kursuje niedziele i święta
  • H – Kursuje we ferie i wakacje
  • 6 – Kursuje w soboty
  • 2,3,5 – Kursuje we wtorki, środy i piątki
  • 4 – Kursuje w czwartki
  • 2-5 – Kursuje od wtorku do piątku
  • ZJ - Nauczanie zdalne - autobus kursuje
  • ZnJ - Nauczanie zdalne - autobus nie kursuje
  • L - kursuje w okresie ferii letnich