Rozkład jazdy

Wilczyn - Budzisław Kościelny - Konin

przez: Kleczew, Kazimierz Biskupi

Odjazd

Przyjazd

05:35

06:48

d

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn, Rynek

05:35

2. Wilczyn I

05:36

3. Nowy Świat

05:37

4. Dębówiec

05:39

5. Marszewo

05:42

6. Budzisław Górny

05:43

7. Łazy

05:44

8. Skupne

05:45

9. Zberzyn

05:46

10. Budzisław Kościelny I

05:48

11. Budzisław Kościelny

05:50

12. Nieborzyn I

05:52

13. Nieborzyn

05:54

14. Nieborzyn II

05:55

15. Złotków k/Kleczewa II

05:57

16. Złotków k/Kleczewa

05:58

17. Józefowo/Kleczewa II

06:00

18. Roztoka I

06:01

19. Roztoka

06:03

20. Sławoszewek I

06:04

21. Sławoszewek

06:06

22. Kleczew II

06:08

23. Kleczew

06:10

24. Kleczew I

06:11

25. Kazimierz Biskupi I

06:15

26. Kazimierz Biskupi

06:19

27. Władzimirów

06:25

28. Wola Łaszczowa

06:27

29. Posada k/Konina skrzyżowanie

06:28

30. Konin, Kleczewska-Międzylesie

06:29

31. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

06:31

32. Konin, Dworzec PKP

06:37

33. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

06:39

34. Konin, Warszawska

06:42

35. Konin, Grunwaldzka

06:44

36. Konin, Kolska - Szkoła

06:46

37. Konin, Szpitalna - Szpital

06:48

06:35

07:48

HD

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn, Rynek

06:35

2. Wilczyn I

06:36

3. Nowy Świat

06:37

4. Dębówiec

06:39

5. Marszewo

06:42

6. Budzisław Górny

06:43

7. Łazy

06:44

8. Skupne

06:45

9. Zberzyn

06:46

10. Budzisław Kościelny I

06:48

11. Budzisław Kościelny

06:50

12. Nieborzyn I

06:52

13. Nieborzyn

06:54

14. Nieborzyn II

06:55

15. Złotków k/Kleczewa II

06:57

16. Złotków k/Kleczewa

06:58

17. Józefowo/Kleczewa II

07:00

18. Roztoka I

07:01

19. Roztoka

07:03

20. Sławoszewek I

07:04

21. Sławoszewek

07:06

22. Kleczew II

07:08

23. Kleczew

07:10

24. Kleczew I

07:11

25. Kazimierz Biskupi I

07:15

26. Kazimierz Biskupi

07:19

27. Władzimirów

07:25

28. Wola Łaszczowa

07:27

29. Posada k/Konina skrzyżowanie

07:28

30. Konin, Kleczewska-Międzylesie

07:29

31. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

07:31

32. Konin, Dworzec PKP

07:37

33. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

07:39

34. Konin, Warszawska

07:42

35. Konin, Grunwaldzka

07:44

36. Konin, Kolska - Szkoła

07:46

37. Konin, Szpitalna - Szpital

07:48

08:10

09:23

S

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn, Rynek

08:10

2. Wilczyn I

08:11

3. Nowy Świat

08:12

4. Dębówiec

08:14

5. Marszewo

08:17

6. Budzisław Górny

08:18

7. Łazy

08:19

8. Skupne

08:20

9. Zberzyn

08:21

10. Budzisław Kościelny I

08:23

11. Budzisław Kościelny

08:25

12. Nieborzyn I

08:27

13. Nieborzyn

08:29

14. Nieborzyn II

08:30

15. Złotków k/Kleczewa II

08:32

16. Złotków k/Kleczewa

08:33

17. Józefowo/Kleczewa II

08:35

18. Roztoka I

08:36

19. Roztoka

08:38

20. Sławoszewek I

08:39

21. Sławoszewek

08:41

22. Kleczew II

08:43

23. Kleczew

08:45

24. Kleczew I

08:46

25. Kazimierz Biskupi I

08:50

26. Kazimierz Biskupi

08:54

27. Władzimirów

09:00

28. Wola Łaszczowa

09:02

29. Posada k/Konina skrzyżowanie

09:03

30. Konin, Kleczewska-Międzylesie

09:04

31. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

09:06

32. Konin, Dworzec PKP

09:12

33. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

09:14

34. Konin, Warszawska

09:17

35. Konin, Grunwaldzka

09:19

36. Konin, Kolska - Szkoła

09:21

37. Konin, Szpitalna - Szpital

09:23

09:10

10:23

D

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn, Rynek

09:10

2. Wilczyn I

09:11

3. Nowy Świat

09:12

4. Dębówiec

09:14

5. Marszewo

09:17

6. Budzisław Górny

09:18

7. Łazy

09:19

8. Skupne

09:20

9. Zberzyn

09:21

10. Budzisław Kościelny I

09:23

11. Budzisław Kościelny

09:25

12. Nieborzyn I

09:27

13. Nieborzyn

09:29

14. Nieborzyn II

09:30

15. Złotków k/Kleczewa II

09:32

16. Złotków k/Kleczewa

09:33

17. Józefowo/Kleczewa II

09:35

18. Roztoka I

09:36

19. Roztoka

09:38

20. Sławoszewek I

09:39

21. Sławoszewek

09:41

22. Kleczew II

09:43

23. Kleczew

09:45

24. Kleczew I

09:46

25. Kazimierz Biskupi I

09:50

26. Kazimierz Biskupi

09:54

27. Władzimirów

10:00

28. Wola Łaszczowa

10:02

29. Posada k/Konina skrzyżowanie

10:03

30. Konin, Kleczewska-Międzylesie

10:04

31. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

10:06

32. Konin, Dworzec PKP

10:12

33. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

10:14

34. Konin, Warszawska

10:17

35. Konin, Grunwaldzka

10:19

36. Konin, Kolska - Szkoła

10:21

37. Konin, Szpitalna - Szpital

10:23

15:50

16:48

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Budzisław Kościelny

15:50

2. Nieborzyn I

15:52

3. Nieborzyn

15:54

4. Nieborzyn II

15:55

5. Złotków k/Kleczewa II

15:57

6. Złotków k/Kleczewa

15:58

7. Józefowo/Kleczewa II

16:00

8. Roztoka I

16:01

9. Roztoka

16:03

10. Sławoszewek I

16:04

11. Sławoszewek

16:06

12. Kleczew II

16:08

13. Kleczew

16:10

14. Kleczew I

16:11

15. Kazimierz Biskupi I

16:15

16. Kazimierz Biskupi

16:19

17. Władzimirów

16:25

18. Wola Łaszczowa

16:27

19. Posada k/Konina skrzyżowanie

16:28

20. Konin, Kleczewska-Międzylesie

16:29

21. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

16:31

22. Konin, Dworzec PKP

16:37

23. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

16:39

24. Konin, Warszawska

16:42

25. Konin, Grunwaldzka

16:44

26. Konin, Kolska - Szkoła

16:46

27. Konin, Szpitalna - Szpital

16:48

17:33

18:46

dn

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn, Rynek

17:33

2. Wilczyn I

17:34

3. Nowy Świat

17:36

4. Dębówiec

17:37

5. Marszewo

17:40

6. Budzisław Górny

17:41

7. Łazy

17:42

8. Skupne

17:43

9. Zberzyn

17:44

10. Budzisław Kościelny I

17:46

11. Budzisław Kościelny

17:48

12. Nieborzyn I

17:50

13. Nieborzyn

17:52

14. Nieborzyn II

17:53

15. Złotków k/Kleczewa II

17:55

16. Złotków k/Kleczewa

17:56

17. Józefowo/Kleczewa II

17:58

18. Roztoka I

17:59

19. Roztoka

18:01

20. Sławoszewek I

18:02

21. Sławoszewek

18:04

22. Kleczew II

18:06

23. Kleczew

18:08

24. Kleczew I

18:09

25. Kazimierz Biskupi I

18:13

26. Kazimierz Biskupi

18:17

27. Władzimirów

18:23

28. Wola Łaszczowa

18:25

29. Posada k/Konina skrzyżowanie

18:26

30. Konin, Kleczewska-Międzylesie

18:27

31. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

18:29

32. Konin, Dworzec PKP

18:35

33. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

18:37

34. Konin, Warszawska

18:40

35. Konin, Grunwaldzka

18:42

36. Konin, Kolska - Szkoła

18:44

37. Konin, Szpitalna - Szpital

18:46

Konin – Budzisław Kościelny – Wilczyn

przez: Kazimierz Biskupi, Kleczew

Odjazd

Przyjazd

07:08

08:21

d

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

07:08

2. Konin, Kolska - Klasztor

07:10

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

07:12

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

07:17

5. Konin, Dworzec PKP

07:19

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

07:25

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

07:27

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

07:28

9. Wola Łaszczowa

07:29

10. Władzimirów

07:31

11. Kazimierz Biskupi

07:37

12. Kazimierz Biskupi I

07:41

13. Kleczew I

07:45

14. Kleczew

07:46

15. Kleczew II

07:48

16. Sławoszewek

07:50

17. Sławoszewek I

07:52

18. Roztoka

07:53

19. Roztoka I

07:55

20. Józefowo/Kleczewa II

07:56

21. Złotków k/Kleczewa

07:58

22. Złotków k/Kleczewa II

07:59

23. Nieborzyn II

08:01

24. Nieborzyn

08:02

25. Nieborzyn I

08:04

26. Budzisław Kościelny

08:06

27. Budzisław Kościelny I

08:08

28. Zberzyn

08:10

29. Skupne

08:11

30. Łazy

08:12

31. Budzisław Górny

08:13

32. Marszewo

08:14

33. Dębówiec

08:17

34. Nowy Świat

08:19

35. Wilczyn I

08:20

36. Wilczyn, Rynek

08:21

10:55

12:12

D

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

10:55

2. Konin, Kolska - Klasztor

10:58

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

11:00

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

11:07

5. Konin, Dworzec PKP

11:11

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

11:16

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

11:18

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

11:19

9. Wola Łaszczowa

11:20

10. Władzimirów

11:22

11. Kazimierz Biskupi

11:28

12. Kazimierz Biskupi I

11:32

13. Kleczew I

11:36

14. Kleczew

11:37

15. Kleczew II

11:39

16. Sławoszewek

11:41

17. Sławoszewek I

11:43

18. Roztoka

11:44

19. Roztoka I

11:46

20. Józefowo/Kleczewa II

11:47

21. Złotków k/Kleczewa

11:49

22. Złotków k/Kleczewa II

11:50

23. Nieborzyn II

11:52

24. Nieborzyn

11:53

25. Nieborzyn I

11:55

26. Budzisław Kościelny

11:57

27. Budzisław Kościelny I

11:59

28. Zberzyn

12:01

29. Skupne

12:02

30. Łazy

12:03

31. Budzisław Górny

12:04

32. Marszewo

12:05

33. Dębówiec

12:08

34. Nowy Świat

12:10

35. Wilczyn I

12:11

36. Wilczyn, Rynek

12:12

13:30

14:48

D

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

13:30

2. Konin, Kolska - Klasztor

13:33

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

13:35

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

13:42

5. Konin, Dworzec PKP

13:46

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

13:52

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

13:54

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

13:55

9. Wola Łaszczowa

13:56

10. Władzimirów

13:58

11. Kazimierz Biskupi

14:04

12. Kazimierz Biskupi I

14:08

13. Kleczew I

14:12

14. Kleczew

14:13

15. Kleczew II

14:15

16. Sławoszewek

14:17

17. Sławoszewek I

14:19

18. Roztoka

14:20

19. Roztoka I

14:22

20. Józefowo/Kleczewa II

14:23

21. Złotków k/Kleczewa

14:25

22. Złotków k/Kleczewa II

14:26

23. Nieborzyn II

14:28

24. Nieborzyn

14:29

25. Nieborzyn I

14:31

26. Budzisław Kościelny

14:33

27. Budzisław Kościelny I

14:35

28. Zberzyn

14:37

29. Skupne

14:38

30. Łazy

14:39

31. Budzisław Górny

14:40

32. Marszewo

14:41

33. Dębówiec

14:44

34. Nowy Świat

14:46

35. Wilczyn I

14:47

36. Wilczyn, Rynek

14:48

16:30

17:48

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

16:30

2. Konin, Kolska - Klasztor

16:33

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

16:35

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

16:42

5. Konin, Dworzec PKP

16:46

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

16:52

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

16:54

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

16:55

9. Wola Łaszczowa

16:56

10. Władzimirów

16:58

11. Kazimierz Biskupi

17:04

12. Kazimierz Biskupi I

17:08

13. Kleczew I

17:12

14. Kleczew

17:13

15. Kleczew II

17:15

16. Sławoszewek

17:17

17. Sławoszewek I

17:19

18. Roztoka

17:20

19. Roztoka I

17:22

20. Józefowo/Kleczewa II

17:23

21. Złotków k/Kleczewa

17:25

22. Złotków k/Kleczewa II

17:26

23. Nieborzyn II

17:28

24. Nieborzyn

17:29

25. Nieborzyn I

17:31

26. Budzisław Kościelny

17:33

27. Budzisław Kościelny I

17:35

28. Zberzyn

17:37

29. Skupne

17:38

30. Łazy

17:39

31. Budzisław Górny

17:40

32. Marszewo

17:41

33. Dębówiec

17:44

34. Nowy Świat

17:46

35. Wilczyn I

17:47

36. Wilczyn, Rynek

17:48

18:05

19:18

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

18:05

2. Konin, Kolska - Klasztor

18:07

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

18:09

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

18:14

5. Konin, Dworzec PKP

18:16

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

18:22

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

18:24

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

18:25

9. Wola Łaszczowa

18:26

10. Władzimirów

18:28

11. Kazimierz Biskupi

18:34

12. Kazimierz Biskupi I

18:38

13. Kleczew I

18:42

14. Kleczew

18:43

15. Kleczew II

18:45

16. Sławoszewek

18:47

17. Sławoszewek I

18:49

18. Roztoka

18:50

19. Roztoka I

18:52

20. Józefowo/Kleczewa II

18:53

21. Złotków k/Kleczewa

18:55

22. Złotków k/Kleczewa II

18:56

23. Nieborzyn II

18:58

24. Nieborzyn

18:59

25. Nieborzyn I

19:01

26. Budzisław Kościelny

19:03

27. Budzisław Kościelny I

19:05

28. Zberzyn

19:07

29. Skupne

19:08

30. Łazy

19:09

31. Budzisław Górny

19:10

32. Marszewo

19:11

33. Dębówiec

19:14

34. Nowy Świat

19:16

35. Wilczyn I

19:17

36. Wilczyn, Rynek

19:18

19:15

20:28

dn

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

19:15

2. Konin, Kolska - Klasztor

19:17

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

19:19

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

19:24

5. Konin, Dworzec PKP

19:26

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

19:32

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

19:34

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

19:35

9. Wola Łaszczowa

19:36

10. Władzimirów

19:38

11. Kazimierz Biskupi

19:44

12. Kazimierz Biskupi I

19:48

13. Kleczew I

19:52

14. Kleczew

19:53

15. Kleczew II

19:55

16. Sławoszewek

19:57

17. Sławoszewek I

19:59

18. Roztoka

20:00

19. Roztoka I

20:02

20. Józefowo/Kleczewa II

20:03

21. Złotków k/Kleczewa

20:05

22. Złotków k/Kleczewa II

20:06

23. Nieborzyn II

20:08

24. Nieborzyn

20:09

25. Nieborzyn I

20:11

26. Budzisław Kościelny

20:13

27. Budzisław Kościelny I

20:15

28. Zberzyn

20:17

29. Skupne

20:18

30. Łazy

20:19

31. Budzisław Górny

20:20

32. Marszewo

20:21

33. Dębówiec

20:24

34. Nowy Świat

20:26

35. Wilczyn I

20:27

36. Wilczyn, Rynek

20:28

Kopydłowo - Budzisław Kościelny - Kleczew - Konin

Odjazd

Przyjazd

06:35

07:48

S

Przystanek

Odjazd

1. Kopydłowo

06:35

2. Kopydłówek

06:36

3. Wola Spławiecka

06:40

4. Zberzyn I

06:44

5. Zberzyn

06:46

6. Budzisław Kościelny I

06:48

7. Budzisław Kościelny

06:50

8. Nieborzyn I

06:52

9. Nieborzyn

06:54

10. Nieborzyn II

06:55

11. Złotków k/Kleczewa II

06:57

12. Złotków k/Kleczewa

06:58

13. Józefowo/Kleczewa II

07:00

14. Roztoka I

07:01

15. Roztoka

07:03

16. Sławoszewek I

07:04

17. Sławoszewek

07:06

18. Kleczew II

07:08

19. Kleczew

07:10

20. Kleczew I

07:11

21. Kazimierz Biskupi

07:15

22. Władzimirów

07:25

23. Wola Łaszczowa

07:27

24. Posada k/Konina skrzyżowanie

07:28

25. Konin, Kleczewska-Międzylesie

07:29

26. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

07:31

27. Konin, Dworzec PKP

07:37

28. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

07:39

29. Konin, Warszawska

07:42

30. Konin, Grunwaldzka

07:44

31. Konin, Kolska - Szkoła

07:46

32. Konin, Szpitalna - Szpital

07:48

Konin - Kleczew - Budzisław K. - Wilczyn

Odjazd

Przyjazd

15:25

16:50

D

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

15:25

2. Konin, Kolska - Klasztor

15:28

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

15:30

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

15:37

5. Konin, Dworzec PKP

15:41

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

15:47

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

15:49

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

15:50

9. Wola Łaszczowa

15:51

10. Władzimirów

15:53

11. Kazimierz Biskupi

16:03

12. Kleczew I

16:07

13. Kleczew

16:08

14. Kleczew II

16:10

15. Sławoszewek

16:12

16. Sławoszewek I

16:14

17. Roztoka

16:15

18. Roztoka I

16:17

19. Józefowo/Kleczewa II

16:18

20. Złotków k/Kleczewa

16:20

21. Złotków k/Kleczewa II

16:21

22. Nieborzyn II

16:23

23. Nieborzyn

16:24

24. Nieborzyn I

16:26

25. Budzisław Kościelny

16:28

26. Budzisław Kościelny I

16:30

27. Zberzyn

16:32

28. Skupne

16:33

29. Łazy

16:34

30. Budzisław Górny

16:35

31. Marszewo

16:36

32. Dębówiec

16:39

33. Kopydłowo

16:42

34. Wilczogóra I

16:47

35. Wilczyn I

16:49

36. Wilczyn, Rynek

16:50

Wilczyn - Wiśniewa - Konin

Odjazd

Przyjazd

06:38

07:48

S

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn, Rynek

06:38

2. Wilczyn I

06:39

3. Wilczogóra I

06:41

4. Wtórek Parcele

06:43

5. Wtórek Wieś

06:45

6. Biela I

06:47

7. Biela

06:49

8. Wiśniewa III

06:51

9. Wiśniewa I

06:52

10. Góry

06:55

11. Ostrowąż I

06:57

12. Wielkopole

07:00

13. Izabelin Kolonia

07:02

14. Sławoszewek I

07:04

15. Sławoszewek

07:06

16. Kleczew II

07:08

17. Kleczew

07:10

18. Kleczew I

07:11

19. Kazimierz Biskupi

07:15

20. Władzimirów

07:25

21. Wola Łaszczowa

07:27

22. Posada k/Konina skrzyżowanie

07:28

23. Konin, Kleczewska-Międzylesie

07:29

24. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

07:31

25. Konin, Dworzec PKP

07:37

26. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

07:39

27. Konin, Warszawska

07:42

28. Konin, Grunwaldzka

07:44

29. Konin, Kolska - Szkoła

07:46

30. Konin, Szpitalna - Szpital

07:48

08:16

08:45

S

Przystanek

Odjazd

1. Wilczogóra I

08:16

2. Wtórek Parcele

08:18

3. Wtórek Wieś

08:20

4. Biela I

08:22

5. Biela

08:24

6. Wiśniewa III

08:26

7. Wiśniewa I

08:27

8. Góry

08:30

9. Ostrowąż I

08:32

10. Wielkopole

08:35

11. Izabelin Kolonia

08:37

12. Sławoszewek I

08:39

13. Sławoszewek

08:41

14. Kleczew II

08:43

15. Kleczew

08:45

Konin - Wiśniewa - Wilczyn

Odjazd

Przyjazd

14:55

15:24

S

Przystanek

Odjazd

1. Kleczew

14:55

2. Kleczew II

14:57

3. Sławoszewek

14:59

4. Sławoszewek I

15:01

5. Izabelin Kolonia

15:03

6. Wielkopole

15:05

7. Ostrowąż I

15:08

8. Góry

15:10

9. Wiśniewa I

15:12

10. Wiśniewa III

15:15

11. Biela

15:16

12. Biela I

15:18

13. Wtórek Wieś

15:20

14. Wtórek Parcele

15:22

15. Wilczogóra I

15:24

16:10

16:39

S

Przystanek

Odjazd

1. Kleczew

16:10

2. Kleczew II

16:12

3. Sławoszewek

16:14

4. Sławoszewek I

16:16

5. Izabelin Kolonia

16:18

6. Wielkopole

16:20

7. Ostrowąż I

16:23

8. Góry

16:25

9. Wiśniewa I

16:27

10. Wiśniewa III

16:30

11. Biela

16:31

12. Biela I

16:33

13. Wtórek Wieś

16:35

14. Wtórek Parcele

16:37

15. Wilczogóra I

16:39

Kleczew - Konin

Odjazd

Przyjazd

14:10

15:06

D

Przystanek

Odjazd

1. Kleczew I

14:10

2. Kazimierz Biskupi

14:14

3. Władzimirów

14:23

4. Wola Łaszczowa

14:25

5. Posada k/Konina skrzyżowanie

14:26

6. Konin, Kleczewska-Międzylesie

14:27

7. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

14:29

8. Konin, Chopina

14:31

9. Konin, Chopina I

14:32

10. Konin, Chopina-Szeligowskiego

14:33

11. Konin, 11 Listopada

14:36

12. Konin, Przyjaźni

14:38

13. Konin, Wyszyńskiego-szpital

14:40

14. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

14:43

15. Konin, Aleje 1 Maja ZSZ

14:45

16. Konin, Spółdzielców-rondo

14:49

17. Konin, Poznańska-Hurtowa

14:53

18. Konin, Grunwaldzka

14:59

19. Konin, Kolska - Szkoła

15:02

20. Konin, Szpitalna - J.Bema

15:03

21. Konin, Szpitalna-Rondo

15:04

22. Konin, Szpitalna - Szpital

15:05

23. Konin, Szpitalna-Środkowy

15:06

Konin - Kleczew

Odjazd

Przyjazd

04:40

05:37

D

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna-Środkowy

04:40

2. Konin, Szpitalna - Szpital

04:41

3. Konin, Szpitalna-Rondo

04:42

4. Konin, Szpitalna - J.Bema

04:43

5. Konin, Kolska - Klasztor

04:44

6. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

04:47

7. Konin, Poznańska-Hurtowa

04:53

8. Konin, Spółdzielców-rondo

04:57

9. Konin, Aleje 1 Maja ZSZ

05:01

10. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

05:03

11. Konin, Wyszyńskieego ZSGE

05:06

12. Konin, Przyjaźni

05:08

13. Konin, 11 Listopada-bazar

05:10

14. Konin, Chopina-Szeligowskiego

05:13

15. Konin, Chopina I

05:14

16. Konin, Chopina

05:15

17. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

05:17

18. Konin, Kleczewska-Międzylesie

05:19

19. Posada k/Konina skrzyżowanie

05:20

20. Wola Łaszczowa

05:21

21. Władzimirów

05:23

22. Kazimierz Biskupi

05:33

23. Kleczew I

05:37

Kleczew - Budzisław Kościelny - Wilczyn - Konin

Odjazd

Przyjazd

06:50

08:28

S

Przystanek

Odjazd

1. Kleczew

06:50

2. Kleczew II

06:52

3. Sławoszewek

06:54

4. Sławoszewek I

06:56

5. Roztoka

06:57

6. Roztoka I

06:59

7. Józefowo/Kleczewa II

07:00

8. Złotków k/Kleczewa

07:02

9. Złotków k/Kleczewa II

07:03

10. Nieborzyn II

07:05

11. Nieborzyn

07:06

12. Zberzyn

07:09

13. Budzisław Kościelny I

07:11

14. Budzisław Kościelny

07:13

15. Budzisław Górny

07:16

16. Marszewo

07:17

17. Dębówiec

07:20

18. Nowy Świat

07:22

19. Wilczyn I

07:24

20. Wilczyn, Rynek

07:25

21. Wilczyn I

07:26

22. Wilczogóra I

07:28

23. Kopydłowo

07:33

24. Kopydłówek

07:34

25. Kaliska Kolonia

07:35

26. Kaliska

07:37

27. Gogolina Skrzyżowanie

07:38

28. Wielkopole

07:41

29. Izabelin Kolonia

07:42

30. Sławoszewek I

07:44

31. Sławoszewek

07:46

32. Kleczew II

07:48

33. Kleczew

07:50

34. Kleczew I

07:51

35. Kazimierz Biskupi

07:55

36. Władzimirów

08:05

37. Wola Łaszczowa

08:07

38. Posada k/Konina skrzyżowanie

08:08

39. Konin, Kleczewska-Międzylesie

08:09

40. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

08:11

41. Konin, Dworzec PKP

08:17

42. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

08:19

43. Konin, Warszawska

08:22

44. Konin, Grunwaldzka

08:24

45. Konin, Kolska - Szkoła

08:26

46. Konin, Szpitalna - Szpital

08:28

12:03

13:18

D

Przystanek

Odjazd

1. Budzisław Kościelny

12:03

2. Budzisław Górny

12:06

3. Marszewo

12:07

4. Dębówiec

12:10

5. Nowy Świat

12:12

6. Wilczyn I

12:14

7. Wilczyn, Rynek

12:15

8. Wilczyn I

12:16

9. Wilczogóra I

12:18

10. Kopydłowo

12:23

11. Kopydłówek

12:24

12. Kaliska Kolonia

12:25

13. Gogolina Skrzyżowanie

12:28

14. Wielkopole

12:31

15. Izabelin Kolonia

12:32

16. Sławoszewek I

12:34

17. Sławoszewek

12:36

18. Kleczew II

12:38

19. Kleczew

12:40

20. Kleczew I

12:41

21. Kazimierz Biskupi

12:45

22. Kazimierz Biskupi I

12:49

23. Władzimirów

12:55

24. Wola Łaszczowa

12:57

25. Posada k/Konina skrzyżowanie

12:58

26. Konin, Kleczewska-Międzylesie

12:59

27. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

13:01

28. Konin, Dworzec PKP

13:07

29. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

13:09

30. Konin, Warszawska

13:12

31. Konin, Grunwaldzka

13:14

32. Konin, Kolska - Szkoła

13:16

33. Konin, Szpitalna - Szpital

13:18

14:52

15:55

Dm

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn, Rynek

14:52

2. Wilczyn I

14:53

3. Wilczogóra I

14:55

4. Kopydłowo

15:00

5. Gogolina Skrzyżowanie

15:05

6. Wielkopole

15:08

7. Izabelin Kolonia

15:09

8. Sławoszewek I

15:11

9. Sławoszewek

15:13

10. Kleczew II

15:15

11. Kleczew

15:17

12. Kleczew I

15:18

13. Kazimierz Biskupi

15:22

14. Kazimierz Biskupi I

15:26

15. Władzimirów

15:32

16. Wola Łaszczowa

15:34

17. Posada k/Konina skrzyżowanie

15:35

18. Konin, Kleczewska-Międzylesie

15:36

19. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

15:38

20. Konin, Dworzec PKP

15:44

21. Konin, Al. 1 Maja - Powstańców

15:46

22. Konin, Warszawska

15:49

23. Konin, Grunwaldzka

15:51

24. Konin, Kolska - Szkoła

15:53

25. Konin, Szpitalna - Szpital

15:55

Konin - Wilczyn - Budzisław Kościelny - Kleczew

Odjazd

Przyjazd

12:35

14:10

S

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

12:35

2. Konin, Kolska - Klasztor

12:37

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

12:39

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

12:44

5. Konin, Dworzec PKP

12:46

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

12:52

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

12:54

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

12:55

9. Wola Łaszczowa

12:56

10. Władzimirów

12:58

11. Kazimierz Biskupi I

13:04

12. Kazimierz Biskupi

13:08

13. Kleczew I

13:12

14. Kleczew

13:13

15. Kleczew II

13:15

16. Sławoszewek

13:17

17. Sławoszewek I

13:19

18. Izabelin Kolonia

13:21

19. Wielkopole

13:22

20. Gogolina Skrzyżowanie

13:25

21. Kaliska Kolonia

13:27

22. Kopydłówek

13:29

23. Kopydłowo

13:30

24. Wilczogóra I

13:35

25. Wilczyn I

13:37

26. Wilczyn, Rynek

13:38

27. Wilczyn I

13:39

28. Nowy Świat

13:41

29. Dębówiec

13:43

30. Marszewo

13:46

31. Budzisław Górny

13:47

32. Budzisław Kościelny

13:50

33. Nieborzyn

13:54

34. Nieborzyn II

13:55

35. Złotków k/Kleczewa II

13:57

36. Złotków k/Kleczewa

13:58

37. Józefowo/Kleczewa II

14:00

38. Roztoka I

14:01

39. Roztoka

14:03

40. Sławoszewek

14:04

41. Sławoszewek I

14:06

42. Kleczew II

14:08

43. Kleczew

14:10

14:20

15:51

S

Przystanek

Odjazd

1. Konin, Szpitalna - Szpital

14:20

2. Konin, Kolska - Klasztor

14:23

3. Konin, Wał Tarejwy - Kościelna

14:25

4. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

14:32

5. Konin, Dworzec PKP

14:34

6. Konin, Kleczewska-Wieniawskiego

14:40

7. Konin, Kleczewska-Międzylesie

14:42

8. Posada k/Konina skrzyżowanie

14:43

9. Wola Łaszczowa

14:44

10. Władzimirów

14:46

11. Kazimierz Biskupi

14:56

12. Kleczew I

15:00

13. Kleczew

15:01

14. Kleczew II

15:03

15. Sławoszewek

15:05

16. Sławoszewek I

15:07

17. Izabelin Kolonia

15:09

18. Wielkopole

15:10

19. Gogolina Skrzyżowanie

15:13

20. Kaliska Kolonia

15:15

21. Kopydłówek

15:17

22. Kopydłowo

15:18

23. Wilczogóra I

15:23

24. Wilczyn I

15:25

25. Wilczyn, Rynek

15:26

26. Wilczyn I

15:27

27. Nowy Świat

15:29

28. Dębówiec

15:31

29. Marszewo

15:34

30. Budzisław Górny

15:35

31. Budzisław Kościelny

15:38

32. Budzisław Kościelny I

15:40

33. Zberzyn

15:42

34. Nieborzyn

15:45

35. Nieborzyn II

15:46

36. Złotków k/Kleczewa II

15:48

37. Złotków k/Kleczewa

15:49

38. Józefowo/Kleczewa II

15:51

Wilczyn - Budzisław Kościelny - Przytuki - Konin

Odjazd

Przyjazd

06:32

07:45

S

Przystanek

Odjazd

1. Dębówiec

06:32

2. Marszewo

06:35

3. Budzisław Górny

06:36

4. Budzisław Kościelny

06:39

5. Nieborzyn I

06:41

6. Nieborzyn

06:43

7. Nieborzyn II

06:44

8. Złotków k/Kleczewa II

06:48

9. Miłaczew

06:49

10. Danków

06:50

11. Janowo

06:52

12. Koziegłowy

06:53

13. Przytuki I

06:54

14. Przytuki

06:56

15. Jabłonka

06:58

16. Jabłonka I

06:59

17. Słaboludz Kolonia

07:01

18. Mikołajewo

07:02

19. Kleczew

07:08

20. Kleczew I

07:09

21. Kazimierz Biskupi

07:13

22. Kamienica

07:15

23. Konin, Kazimierska Elektrownia

07:17

24. Konin, Przemysłowa Pątnów

07:19

25. Konin, Przemysłowa Gosławice Elektrownia

07:22

26. Konin, Przemysłowa Maliniec

07:26

27. Konin, Przemysłowa Marantów

07:29

28. Konin, Przemysłowa Niesłusz

07:31

29. Konin, Przemysłowa Okólna

07:33

30. Konin, Przemysłowa Rondo Solidarności

07:35

31. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

07:36

32. Konin, Dworzec PKP

07:38

33. Konin, Warszawska

07:43

34. Konin, Grunwaldzka

07:45

10:15

11:42

D

Przystanek

Odjazd

1. Wilczyn

10:15

2. Wilczyn I

10:16

3. Nowy Świat

10:17

4. Dębówiec

10:19

5. Marszewo

10:22

6. Budzisław Górny

10:23

7. Łazy

10:24

8. Skupne

10:25

9. Zberzyn

10:26

10. Budzisław Kościelny I

10:28

11. Budzisław Kościelny

10:30

12. Nieborzyn I

10:32

13. Nieborzyn

10:34

14. Nieborzyn II

10:35

15. Złotków k/Kleczewa II

10:37

16. Miłaczew

10:38

17. Danków

10:39

18. Janowo

10:41

19. Koziegłowy

10:42

20. Przytuki I

10:43

21. Przytuki

10:45

22. Jabłonka

10:47

23. Jabłonka I

10:48

24. Słaboludz Kolonia

10:50

25. Mikołajewo

10:51

26. Roztoka I

10:52

27. Roztoka

10:54

28. Sławoszewek I

10:55

29. Sławoszewek

10:57

30. Kleczew II

10:59

31. Kleczew

11:01

32. Kleczew I

11:02

33. Kazimierz Biskupi

11:06

34. Kamienica

11:08

35. Konin, Kazimierska Elektrownia

11:11

36. Konin, Przemysłowa Pątnów

11:14

37. Konin, Przemysłowa Gosławice Elektrownia

11:17

38. Konin, Przemysłowa Maliniec

11:19

39. Konin, Przemysłowa Marantów

11:22

40. Konin, Przemysłowa Niesłusz

11:24

41. Konin, Przemysłowa Okólna

11:26

42. Konin, Przemysłowa Rondo Solidarności

11:28

43. Konin, Al. 1 Maja - Błaszaka

11:29

44. Konin, Dworzec PKP

11:31

45. Konin, Warszawska

11:36

46. Konin, Grunwaldzka

11:38

47. Konin, Kolska - Szkoła

11:40

48. Konin, Szpitalna - Szpital

11:42