Powiat oleśnicki

    Kępno - Bralin - Perzów - Syców

  • Odjazd: 05:35
    Przyjazd: 06:25

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 05:35)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 05:38)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 05:41)
    • Bralin I (odjazd: 05:43)
    • Bralin (odjazd: 05:45)
    • Bralin II (odjazd: 05:47)
    • Tabor Wielki (odjazd: 05:48)
    • Gola (odjazd: 05:50)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 05:52)
    • Turkowy kościół (odjazd: 05:55)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 05:57)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 05:59)
    • Domasłów kościół (odjazd: 06:01)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:02)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:05)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 06:07)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:09)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:12)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 06:16)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 06:18)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 06:20)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:23)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 06:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 06:25
    Przyjazd: 07:15

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 06:25)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 06:28)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 06:31)
    • Bralin I (odjazd: 06:33)
    • Bralin (odjazd: 06:35)
    • Bralin II (odjazd: 06:37)
    • Tabor Wielki (odjazd: 06:38)
    • Gola (odjazd: 06:40)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 06:42)
    • Turkowy kościół (odjazd: 06:45)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 06:47)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 06:49)
    • Domasłów kościół (odjazd: 06:51)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:52)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:55)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 06:57)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:59)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 07:02)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 07:06)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 07:08)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 07:10)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 07:13)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 07:15)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 10:50
    Przyjazd: 11:49

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 10:50)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 10:53)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 10:56)
    • Bralin I (odjazd: 10:58)
    • Bralin (odjazd: 11:00)
    • Bralin II (odjazd: 11:02)
    • Tabor Wielki (odjazd: 11:03)
    • Gola (odjazd: 11:05)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 11:07)
    • Turkowy kościół (odjazd: 11:10)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 11:12)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 11:14)
    • Domasłów kościół (odjazd: 11:16)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 11:17)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 11:20)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 11:22)
    • Zbyczyna (odjazd: 11:27)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 11:33)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 11:36)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 11:40)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 11:42)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 11:44)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 11:47)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 11:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 13:33
    Przyjazd: 14:30

    Przystanki:

    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 13:33)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:35)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 13:37)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:40)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 13:43)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 13:46)
    • Bralin I (odjazd: 13:48)
    • Bralin (odjazd: 13:50)
    • Bralin II (odjazd: 13:52)
    • Tabor Wielki (odjazd: 13:53)
    • Gola (odjazd: 13:55)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 13:57)
    • Turkowy kościół (odjazd: 14:00)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 14:02)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 14:04)
    • Domasłów kościół (odjazd: 14:06)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:07)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:10)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 14:12)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:14)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:17)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 14:21)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 14:23)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 14:25)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 14:28)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 14:30)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:40
    Przyjazd: 16:39

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:40)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 15:43)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 15:46)
    • Bralin I (odjazd: 15:48)
    • Bralin (odjazd: 15:50)
    • Bralin II (odjazd: 15:52)
    • Tabor Wielki (odjazd: 15:53)
    • Gola (odjazd: 15:55)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 15:57)
    • Turkowy kościół (odjazd: 16:00)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 16:02)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 16:04)
    • Domasłów kościół (odjazd: 16:06)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 16:07)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 16:10)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 16:12)
    • Zbyczyna (odjazd: 16:17)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 16:23)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 16:26)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 16:30)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 16:32)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 16:34)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 16:37)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 16:39)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kępno - Słupia pod Bralinem - Syców

  • Odjazd: 05:55
    Przyjazd: 06:22

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 05:55)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 05:58)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 06:01)
    • Bralin I (odjazd: 06:03)
    • Bralin (odjazd: 06:05)
    • Tabor Wielki (odjazd: 06:08)
    • Gola (odjazd: 06:10)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 06:12)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 06:15)
    • Słupia (odjazd: 06:17)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:20)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 06:22)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 09:45
    Przyjazd: 10:17

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 09:45)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 09:48)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 09:51)
    • Bralin I (odjazd: 09:53)
    • Bralin (odjazd: 09:56)
    • Tabor Wielki (odjazd: 09:55)
    • Gola (odjazd: 09:57)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 09:58)
    • Turkowy kościół (odjazd: 10:00)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 10:02)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 10:05)
    • Słupia (odjazd: 10:12)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 10:15)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 10:17)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 17:00
    Przyjazd: 17:32

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 17:00)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 17:03)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 17:06)
    • Bralin I (odjazd: 17:08)
    • Bralin (odjazd: 17:10)
    • Bralin II (odjazd: 17:12)
    • Tabor Wielki (odjazd: 17:13)
    • Gola (odjazd: 17:15)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 17:17)
    • Turkowy kościół (odjazd: 17:20)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 17:22)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 17:25)
    • Słupia (odjazd: 17:27)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 17:30)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 17:32)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kraszów - Międzybórz - Kobyla Góra - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:55
    Przyjazd: 07:44

    Przystanki:

    • Kraszów I (odjazd: 06:55)
    • Międzybórz (odjazd: 07:00)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 07:02)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 07:04)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 07:06)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 07:08)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 07:11)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 07:14)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 07:16)
    • Myślniew las (odjazd: 07:19)
    • Myślniew (odjazd: 07:20)
    • Myślniew kościół (odjazd: 07:22)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 07:25)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 07:27)
    • Kobyla Góra (odjazd: 07:29)
    • Bierzów (odjazd: 07:30)
    • Rojów (odjazd: 07:32)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 07:34)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 07:35)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:37)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:39)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:41)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:44)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Oleśnica - Stradomia Wierzchnia - Syców

  • Odjazd: 15:25
    Przyjazd: 16:02

    Przystanki:

    • Oleśnica, ulica Rzemieślnicza (naprzeciwko byłego carrefoura) (odjazd: 15:25)
    • Olesnica, Wojska Polskiego cmentarz (odjazd: 15:29)
    • Oleśnica, Wojska Polskiego Kopernika (odjazd: 15:30)
    • Spalice (odjazd: 15:32)
    • Spalice Skrzyżowanie (odjazd: 15:34)
    • Cieśle (odjazd: 15:38)
    • Jonas (odjazd: 15:42)
    • Ligota Polska (odjazd: 15:45)
    • Gaszowice (odjazd: 15:49)
    • Stradomia Wierzchnia Skrzyżowanie (odjazd: 15:53)
    • Syców Oleśnicka (odjazd: 16:00)
    • Syców (dawny dworzec PKS) (przyjazd: 16:02)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Kobyla Góra - Międzybórz - Kraszów

  • Odjazd: 16:00
    Przyjazd: 16:49

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 16:00)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 16:03)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 16:05)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 16:07)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 16:09)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 16:10)
    • Rojów (odjazd: 16:12)
    • Bierzów (odjazd: 16:14)
    • Kobyla Góra (odjazd: 16:15)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 16:17)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 16:19)
    • Myślniew kościół (odjazd: 16:22)
    • Myślniew (odjazd: 16:24)
    • Myślniew las (odjazd: 16:25)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 16:28)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 16:30)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 16:33)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 16:36)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 16:38)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 16:40)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 16:42)
    • Międzybórz (odjazd: 16:44)
    • Kraszów I (przyjazd: 16:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Kobyla Góra - Syców

  • Odjazd: 07:55
    Przyjazd: 08:31

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:55)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:58)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 08:00)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 08:02)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 08:04)
    • Rojów (odjazd: 08:06)
    • Bierzów (odjazd: 08:08)
    • Kobyla Góra (odjazd: 08:09)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 08:11)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 08:13)
    • Ligota (odjazd: 08:17)
    • Mąkoszyce (odjazd: 08:20)
    • Pisarzowice (odjazd: 08:24)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 08:27)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 08:29)
    • Syców (przyjazd: 08:31)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 11:20
    Przyjazd: 11:56

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 11:20)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 11:23)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 11:25)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 11:27)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 11:29)
    • Rojów (odjazd: 11:31)
    • Bierzów (odjazd: 11:33)
    • Kobyla Góra (odjazd: 11:34)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 11:36)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 11:38)
    • Ligota (odjazd: 11:42)
    • Mąkoszyce (odjazd: 11:45)
    • Pisarzowice (odjazd: 11:49)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 11:52)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 11:54)
    • Syców (przyjazd: 11:56)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:00
    Przyjazd: 14:36

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:00)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:03)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 14:05)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 14:07)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 14:09)
    • Rojów (odjazd: 14:11)
    • Bierzów (odjazd: 14:13)
    • Kobyla Góra (odjazd: 14:14)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 14:16)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 14:18)
    • Ligota (odjazd: 14:22)
    • Mąkoszyce (odjazd: 14:25)
    • Pisarzowice (odjazd: 14:29)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 14:32)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 14:34)
    • Syców (przyjazd: 14:36)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:30
    Przyjazd: 16:12

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:33)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:35)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:37)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 15:39)
    • Rojów (odjazd: 15:41)
    • Bierzów (odjazd: 15:43)
    • Kobyla Góra (odjazd: 15:44)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 15:46)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 15:48)
    • Ligota (odjazd: 15:52)
    • Mąkoszyce (odjazd: 15:55)
    • Pisarzowice (odjazd: 15:59)
    • Bałdowice (odjazd: 16:01)
    • Bałdowice II (odjazd: 16:03)
    • Bałdowice (odjazd: 16:05)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 16:08)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 16:10)
    • Syców (przyjazd: 16:12)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Syców - Kobyla Góra - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:50
    Przyjazd: 07:32

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 06:50)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 06:52)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 06:54)
    • Bałdowice (odjazd: 06:57)
    • Bałdowice II (odjazd: 06:59)
    • Bałdowice (odjazd: 07:01)
    • Pisarzowice (odjazd: 07:03)
    • Mąkoszyce (odjazd: 07:07)
    • Ligota (odjazd: 07:10)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 07:14)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 07:16)
    • Kobyla Góra (odjazd: 07:18)
    • Bierzów (odjazd: 07:19)
    • Rojów (odjazd: 07:21)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 07:23)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:25)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:27)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:29)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:32)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 08:35
    Przyjazd: 09:11

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 08:35)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 08:37)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 08:39)
    • Pisarzowice (odjazd: 08:42)
    • Mąkoszyce (odjazd: 08:46)
    • Ligota (odjazd: 08:49)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 08:53)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 08:55)
    • Kobyla Góra (odjazd: 08:57)
    • Bierzów (odjazd: 08:58)
    • Rojów (odjazd: 09:00)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 09:02)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 09:04)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 09:06)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:08)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 09:11)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:00
    Przyjazd: 12:36

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 12:00)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 12:02)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 12:04)
    • Pisarzowice (odjazd: 12:07)
    • Mąkoszyce (odjazd: 12:11)
    • Ligota (odjazd: 12:14)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 12:18)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 12:20)
    • Kobyla Góra (odjazd: 12:22)
    • Bierzów (odjazd: 12:23)
    • Rojów (odjazd: 12:25)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 12:27)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 12:29)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 12:31)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:33)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 12:36)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:45
    Przyjazd: 15:22

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 14:45)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 14:47)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 14:49)
    • Pisarzowice (odjazd: 14:53)
    • Mąkoszyce (odjazd: 14:57)
    • Ligota (odjazd: 15:00)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 15:04)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 15:06)
    • Kobyla Góra (odjazd: 15:08)
    • Bierzów (odjazd: 15:09)
    • Rojów (odjazd: 15:11)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 15:13)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:15)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:17)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:19)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 15:22)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Syców - Mąkoszyce

  • Odjazd: 16:15
    Przyjazd: 16:32

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 16:15)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 16:17)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 16:19)
    • Bałdowice (odjazd: 16:22)
    • Bałdowice II (odjazd: 16:24)
    • Bałdowice (odjazd: 16:26)
    • Pisarzowice (odjazd: 16:28)
    • Mąkoszyce (przyjazd: 16:32)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Syców - Perzów - Bralin - Kępno

  • Odjazd: 06:35
    Przyjazd: 07:39

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 06:35)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:37)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 06:40)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 06:42)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 06:44)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 06:48)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 06:51)
    • Zbyczyna (odjazd: 06:57)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 07:02)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 07:04)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 07:07)
    • Domasłów kościół (odjazd: 07:08)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 07:10)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 07:12)
    • Turkowy kościół (odjazd: 07:14)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 07:17)
    • Gola (odjazd: 07:19)
    • Tabor Wielki (odjazd: 07:21)
    • Bralin II (odjazd: 07:22)
    • Bralin (odjazd: 07:24)
    • Bralin I (odjazd: 07:26)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 07:28)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 07:31)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:34)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:37)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 07:39)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 08:30
    Przyjazd: 09:25

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 08:30)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 08:32)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 08:35)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 08:37)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 08:39)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 08:43)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 08:46)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 08:48)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 08:50)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 08:53)
    • Domasłów kościół (odjazd: 08:54)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 08:56)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 08:58)
    • Turkowy kościół (odjazd: 09:00)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 09:03)
    • Gola (odjazd: 09:05)
    • Tabor Wielki (odjazd: 09:07)
    • Bralin II (odjazd: 09:08)
    • Bralin (odjazd: 09:10)
    • Bralin I (odjazd: 09:12)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 09:14)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 09:17)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 09:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 09:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 09:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:15
    Przyjazd: 13:19

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 12:15)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 12:17)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 12:20)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 12:22)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 12:24)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 12:28)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 12:31)
    • Zbyczyna (odjazd: 12:37)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 12:42)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 12:44)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 12:47)
    • Domasłów kościół (odjazd: 12:48)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 12:50)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 12:52)
    • Turkowy kościół (odjazd: 12:54)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 12:57)
    • Gola (odjazd: 12:59)
    • Tabor Wielki (odjazd: 13:01)
    • Bralin II (odjazd: 13:02)
    • Bralin (odjazd: 13:04)
    • Bralin I (odjazd: 13:06)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 13:08)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 13:11)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 13:14)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 13:17)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (przyjazd: 13:19)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Odjazd: 14:35
    Przyjazd: 15:25

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 14:35)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 14:37)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 14:40)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 14:42)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 14:44)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:48)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:51)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 14:53)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 14:55)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 14:58)
    • Domasłów kościół (odjazd: 14:59)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 15:01)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 15:03)
    • Turkowy kościół (odjazd: 15:05)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 15:08)
    • Gola (odjazd: 15:10)
    • Tabor Wielki (odjazd: 15:12)
    • Bralin II (odjazd: 15:13)
    • Bralin (odjazd: 15:15)
    • Bralin I (odjazd: 15:17)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 15:19)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 15:22)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 16:40
    Przyjazd: 17:30

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 16:40)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 16:42)
    • Koza Wielka posesja nr 42 (odjazd: 16:45)
    • Ludwiczyn posesja nr 8 (odjazd: 16:47)
    • Miechów posesja nr 8 (odjazd: 16:49)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 16:53)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 16:56)
    • Trębaczów Szkoła (odjazd: 16:58)
    • Trębaczów Skrzyżowanie (odjazd: 17:00)
    • Domasłów Dom Ludowy (odjazd: 17:03)
    • Domasłów kościół (odjazd: 17:04)
    • Perzów posesja nr 61 (odjazd: 17:06)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 17:08)
    • Turkowy kościół (odjazd: 17:10)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 17:13)
    • Gola (odjazd: 17:15)
    • Tabor Wielki (odjazd: 17:17)
    • Bralin II (odjazd: 17:18)
    • Bralin (odjazd: 17:20)
    • Bralin I (odjazd: 17:22)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 17:24)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 17:27)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 17:30)

    Objaśnienia:

    • ZnJ - Nauczanie zdalne - autobus nie kursuje

    Syców - Słupia pod Bralinem - Kępno

  • Odjazd: 06:33
    Przyjazd: 07:00

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 06:33)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 06:35)
    • Słupia (odjazd: 06:38)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 06:40)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 06:43)
    • Gola (odjazd: 06:45)
    • Tabor Wielki (odjazd: 06:47)
    • Bralin II (odjazd: 06:48)
    • Bralin (odjazd: 06:50)
    • Bralin I (odjazd: 06:52)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 11:11)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 06:57)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 07:00)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 10:45
    Przyjazd: 11:17

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 10:45)
    • Syców ulica Kepińska/Mickiewicza (odjazd: 10:47)
    • Słupia (odjazd: 10:50)
    • Słupia, Krzyżowka (odjazd: 10:52)
    • Perzów posesja nr 81 (odjazd: 10:55)
    • Turkowy kościół (odjazd: 10:57)
    • Wygoda Turkowska (odjazd: 11:00)
    • Gola (odjazd: 11:02)
    • Tabor Wielki (odjazd: 11:04)
    • Bralin II (odjazd: 11:05)
    • Bralin (odjazd: 11:07)
    • Bralin I (odjazd: 11:09)
    • Chojęcin - Szum (odjazd: 11:11)
    • Kępno - ul. Wrocławska (odjazd: 11:14)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 11:17)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Syców - Stradomia Wierzchnia - Oleśnica

  • Odjazd: 07:00
    Przyjazd: 07:37

    Przystanki:

    • Syców (dawny dworzec PKS) (odjazd: 07:00)
    • Syców Oleśnicka (odjazd: 07:02)
    • Stradomia Wierzchnia Skrzyżowanie (odjazd: 07:09)
    • Gaszowice (odjazd: 07:13)
    • Ligota Polska (odjazd: 07:17)
    • Jonas (odjazd: 07:20)
    • Cieśle (odjazd: 07:24)
    • Spalice Skrzyżowanie (odjazd: 07:28)
    • Spalice (odjazd: 07:30)
    • Oleśnica, Wojska Polskiego Kopernika (odjazd: 07:32)
    • Olesnica, Wojska Polskiego cmentarz (odjazd: 07:33)
    • Oleśnica, ulica Rzemieślnicza (przy byłym carrefourze) (przyjazd: 07:37)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Objaśnienia

  • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • C – kursuje w soboty, niedziele i święta
  • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • n+ – Kursuje niedziele i święta
  • H – Kursuje we ferie i wakacje
  • 6 – Kursuje w soboty
  • 2,3,5 – Kursuje we wtorki, środy i piątki
  • 4 – Kursuje w czwartki
  • 2-5 – Kursuje od wtorku do piątku
  • ZJ - Nauczanie zdalne - autobus kursuje
  • ZnJ - Nauczanie zdalne - autobus nie kursuje
  • L - kursuje w okresie ferii letnich