Powiat ostrzeszowski

    Biskupice Zabaryczne - Siedlików - Ostrzeszów

  • Odjazd: 05:30
    Przyjazd: 06:05

    Przystanki:

    • Biskupice Zabaryczne (odjazd: 05:30)
    • Kotłów (odjazd: 05:33)
    • Mikstat ulica Kaliska (odjazd: 05:35)
    • Mikstat (odjazd: 05:37)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 05:39)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 05:41)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 05:42)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 05:44)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 05:46)
    • Siedlików (odjazd: 05:48)
    • Rejmanka (odjazd: 05:50)
    • Potaśnia (odjazd: 05:52)
    • Myje Kolonia (odjazd: 05:54)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 05:56)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 05:58)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 06:01)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 06:03)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 06:05)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Czajków - Głuszyna - Doruchów - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:30
    Przyjazd: 07:46

    Przystanki:

    • Czajków (odjazd: 06:30)
    • Wysoty (odjazd: 06:32)
    • Salamony (odjazd: 06:35)
    • Muchy Łuszczki (odjazd: 06:40)
    • Głuszyna IV (odjazd: 06:42)
    • Głuszyna III (odjazd: 06:43)
    • Głuszyna Szkoła (odjazd: 06:44)
    • Głuszyna II (odjazd: 06:45)
    • Głuszyna I (odjazd: 06:46)
    • Głuszyna Skrzyżowanie (odjazd: 06:48)
    • Kraszewice IV (odjazd: 06:52)
    • Kraszewice I (odjazd: 06:56)
    • Renta (odjazd: 06:58)
    • Racławice I (odjazd: 06:59)
    • Racławice II (odjazd: 07:00)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 07:02)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 07:04)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 07:08)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 07:11)
    • Smolniki (odjazd: 07:15)
    • Siekierzyn, Kuźnica Bobrowska skrzyż. (odjazd: 07:18)
    • Kuźnica Bobrowska, Marczykowskie (odjazd: 07:20)
    • Stara Kuźnia (odjazd: 07:22)
    • Doruchów (odjazd: 07:25)
    • Doruchów (odjazd: 07:27)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:29)
    • Przytocznica I (odjazd: 07:31)
    • Przytocznica II (odjazd: 07:34)
    • Przytocznica III (odjazd: 07:36)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:38)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:41)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:43)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:46)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Czajków - Głuszyna - Grabów nad Prosną - Ostrzeszów

  • Odjazd: 08:30
    Przyjazd: 09:31

    Przystanki:

    • Czajków (odjazd: 08:30)
    • Wysoty (odjazd: 08:31)
    • Salamony (odjazd: 08:33)
    • Muchy Łuszczki (odjazd: 08:36)
    • Głuszyna IV (odjazd: 08:38)
    • Głuszyna III (odjazd: 08:39)
    • Głuszyna Szkoła (odjazd: 08:40)
    • Głuszyna II (odjazd: 08:42)
    • Głuszyna I (odjazd: 08:43)
    • Głuszyna Skrzyżowanie (odjazd: 08:45)
    • Kraszewice IV (odjazd: 08:49)
    • Kraszewice I (odjazd: 08:52)
    • Renta (odjazd: 08:53)
    • Racławice I (odjazd: 08:54)
    • Racławice II (odjazd: 08:55)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 08:57)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 08:59)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 09:03)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 09:06)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 09:09)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 09:12)
    • Książenice (odjazd: 09:14)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 09:16)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 09:19)
    • Kamola las (odjazd: 09:22)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 09:23)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 09:26)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:28)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 09:31)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:35
    Przyjazd: 16:36

    Przystanki:

    • Czajków (odjazd: 15:35)
    • Wysoty (odjazd: 15:36)
    • Salamony (odjazd: 15:38)
    • Muchy Łuszczki (odjazd: 15:41)
    • Głuszyna IV (odjazd: 15:43)
    • Głuszyna III (odjazd: 15:44)
    • Głuszyna Szkoła (odjazd: 15:45)
    • Głuszyna II (odjazd: 15:47)
    • Głuszyna I (odjazd: 15:48)
    • Głuszyna Skrzyżowanie (odjazd: 15:50)
    • Kraszewice IV (odjazd: 15:54)
    • Kraszewice I (odjazd: 15:57)
    • Renta (odjazd: 15:58)
    • Racławice I (odjazd: 15:59)
    • Racławice II (odjazd: 16:00)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 16:02)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 16:04)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 16:08)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 16:11)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 16:14)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 16:17)
    • Książenice (odjazd: 16:19)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 16:21)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 16:24)
    • Kamola las (odjazd: 16:27)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 16:28)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 16:31)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 16:33)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 16:36)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Czajków - Grabów nad Prosną - Ostrzeszów

  • Odjazd: 14:50
    Przyjazd: 15:42

    Przystanki:

    • Czajków (odjazd: 14:50)
    • Czajków Basie (odjazd: 14:54)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 14:56)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 14:58)
    • Kraszewice II (odjazd: 15:00)
    • Kraszewice UG (odjazd: 15:02)
    • Kraszewice I (odjazd: 15:04)
    • Renta (odjazd: 15:06)
    • Racławice I (odjazd: 15:07)
    • Racławice II (odjazd: 15:08)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 15:10)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 15:12)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 15:16)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 15:21)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 15:23)
    • Książenice (odjazd: 15:24)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 15:26)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 15:29)
    • Kamola las (odjazd: 15:32)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:34)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:37)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:39)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 15:42)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Dębicze - Grabów nad Prosną - Ostrów Wielkopolski

  • Odjazd: 06:30
    Przyjazd: 07:28

    Przystanki:

    • Dębicze (odjazd: 06:30)
    • Kopeć (odjazd: 06:32)
    • Skrzynki (odjazd: 06:35)
    • Zawady (odjazd: 06:37)
    • Palaty (odjazd: 06:39)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 06:42)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 06:45)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 06:47)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 06:50)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 07:20)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 07:22)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / szkoła (odjazd: 07:24)
    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (przyjazd: 07:28)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Dębicze - Grabów nad Prosną - Ostrzeszów

  • Odjazd: 11:30
    Przyjazd: 12:10

    Przystanki:

    • Dębicze (odjazd: 11:30)
    • Kopeć (odjazd: 11:32)
    • Skrzynki (odjazd: 11:35)
    • Zawady (odjazd: 11:37)
    • Palaty (odjazd: 11:39)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 11:42)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 11:45)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 11:47)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 11:49)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 11:51)
    • Książenice (odjazd: 11:52)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 11:54)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 11:57)
    • Kamola las (odjazd: 12:00)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 12:02)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 12:05)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:07)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 12:10)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Dębicze - Marszałki - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:40
    Przyjazd: 07:50

    Przystanki:

    • Dębicze (odjazd: 06:40)
    • Kopeć (odjazd: 06:42)
    • Skrzynki (odjazd: 06:45)
    • Zawady (odjazd: 06:47)
    • Palaty (odjazd: 06:49)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 06:52)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 06:55)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 06:57)
    • Grabów - Wójtostwo (odjazd: 06:59)
    • Grabów - Wójtostwo (odjazd: 07:01)
    • Grabów - Wójtostwo (odjazd: 07:04)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 07:06)
    • Chlewo (odjazd: 07:11)
    • Chlewo (odjazd: 07:14)
    • Chlewo (odjazd: 07:17)
    • Marszałki (odjazd: 07:23)
    • Marszałki, Remiza OSP (odjazd: 07:25)
    • Marszałki (odjazd: 07:27)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 07:29)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 07:32)
    • Kamola las (odjazd: 07:35)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:38)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:41)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 07:43)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:45)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:48)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 07:50)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Grabów nad Prosną - Bukownica - Ostrzeszów

  • Odjazd: 08:15
    Przyjazd: 08:40

    Przystanki:

    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 08:15)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 08:18)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 08:21)
    • Książenice (odjazd: 08:23)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 08:25)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 08:28)
    • Kamola las (odjazd: 08:31)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 08:32)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 08:35)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 08:37)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 08:40)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Grabów nad Prosną - Ostrów Wielkopolski

  • Odjazd: 08:25
    Przyjazd: 09:06

    Przystanki:

    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 08:25)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 08:28)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 08:58)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 09:00)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / szkoła (odjazd: 09:02)
    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (przyjazd: 09:06)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 13:30
    Przyjazd: 14:11

    Przystanki:

    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 13:30)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 13:33)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 14:03)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 14:05)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / szkoła (odjazd: 14:07)
    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (przyjazd: 14:11)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:15
    Przyjazd: 15:56

    Przystanki:

    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 15:15)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 15:18)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 15:48)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 15:50)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / szkoła (odjazd: 15:52)
    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (przyjazd: 15:56)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Grabów nad Prosną - Ostrzeszów

  • Odjazd: 13:20
    Przyjazd: 13:55

    Przystanki:

    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 13:20)
    • Smolniki (odjazd: 13:24)
    • Siekierzyn, Kuźnica Bobrowska skrzyż. (odjazd: 13:27)
    • Kuźnica Bobrowska, Marczykowskie (odjazd: 13:29)
    • Stara Kuźnia (odjazd: 13:31)
    • Doruchów (odjazd: 13:34)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 13:38)
    • Przytocznica I (odjazd: 13:40)
    • Przytocznica II (odjazd: 13:43)
    • Przytocznica III (odjazd: 13:45)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 13:47)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 13:50)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:52)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 13:55)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Grabów nad Prosną - Plugawice - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:30
    Przyjazd: 07:40

    Przystanki:

    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 06:30)
    • Smolniki (odjazd: 06:34)
    • Kuźnica Bobrowska (odjazd: 06:37)
    • Kuźnica Bobrowska II (odjazd: 06:39)
    • Bobrowniki I (odjazd: 06:41)
    • Bobrowniki II (odjazd: 06:43)
    • Bobrowniki III (odjazd: 06:45)
    • Oświęcim (odjazd: 06:50)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 06:52)
    • Plugawice (odjazd: 06:55)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 06:58)
    • Oświęcim (odjazd: 07:00)
    • Skarydzew (odjazd: 07:03)
    • Morawin (odjazd: 07:06)
    • Wygoda Plugawska (odjazd: 07:07)
    • Gruszków (odjazd: 07:10)
    • Wrzosy II (odjazd: 07:12)
    • Doruchów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 07:15)
    • Doruchów (odjazd: 07:17)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:19)
    • Przytocznica I (odjazd: 07:21)
    • Przytocznica II (odjazd: )
    • Przytocznica III (odjazd: 07:26)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:28)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:31)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:33)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:36)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:38)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 07:40)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Jeziorki - Grabów nad Prosną - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:45
    Przyjazd: 07:35

    Przystanki:

    • Jeziorki (odjazd: 06:45)
    • Jelenie Jeziorki (odjazd: 06:46)
    • Jelenie Szkoła (odjazd: 06:48)
    • Jelenie I (odjazd: 06:50)
    • Kraszewice (odjazd: 06:52)
    • Kraszewice B (odjazd: 06:55)
    • Jaźwiny I (odjazd: 06:58)
    • Jaźwiny (odjazd: 07:00)
    • Jaźwiny II (odjazd: 07:02)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 07:06)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 07:09)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 07:12)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:14)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 07:16)
    • Książenice (odjazd: 07:17)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 07:19)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 07:22)
    • Kamola las (odjazd: 07:25)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:27)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:30)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:32)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:35)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Kępno - Mikorzyn - Doruchów - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:20
    Przyjazd: 07:04

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 06:20)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 06:23)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 06:25)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 06:26)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 06:27)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 06:29)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 06:31)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 06:33)
    • Domanin PGR (odjazd: 06:35)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 06:38)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 06:40)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 06:42)
    • Emilianów (odjazd: 06:43)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 06:44)
    • Doruchów (odjazd: 06:45)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 06:47)
    • Przytocznica I (odjazd: 06:49)
    • Przytocznica II (odjazd: 06:52)
    • Przytocznica III (odjazd: 06:54)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 06:56)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 06:59)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:01)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 07:04)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 07:55
    Przyjazd: 08:39

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:55)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:58)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 08:00)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 08:01)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 08:02)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 08:04)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 08:06)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 08:08)
    • Domanin PGR (odjazd: 08:10)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 08:13)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 08:15)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 08:17)
    • Emilianów (odjazd: 08:18)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 08:19)
    • Doruchów (odjazd: 08:20)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 08:22)
    • Przytocznica I (odjazd: 08:24)
    • Przytocznica II (odjazd: 08:27)
    • Przytocznica III (odjazd: 08:29)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 08:31)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 08:34)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 08:36)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 08:39)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:10
    Przyjazd: 15:54

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 15:10)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:13)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 15:15)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 15:16)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 15:17)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 15:19)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 15:21)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 15:23)
    • Domanin PGR (odjazd: 15:25)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 15:28)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 15:30)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 15:32)
    • Emilianów (odjazd: 15:33)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 15:34)
    • Doruchów (odjazd: 15:35)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 15:37)
    • Przytocznica I (odjazd: 15:39)
    • Przytocznica II (odjazd: 15:42)
    • Przytocznica III (odjazd: 15:44)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:46)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:49)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:51)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 15:54)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kępno - Rogaszyce - Ostrzeszów

  • Odjazd: 07:15
    Przyjazd: 07:48

    Przystanki:

    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (odjazd: 07:15)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:18)
    • Kępno - ul. Poznańska (odjazd: 07:20)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 07:22)
    • Hanulin (odjazd: 07:23)
    • Kliny DK11 (odjazd: 07:24)
    • Przybyszów (odjazd: 07:25)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 07:28)
    • Turze (odjazd: 07:30)
    • Kochłowy (odjazd: 07:32)
    • Rogaszyce (odjazd: 07:34)
    • Rogaszyce szkoła (odjazd: 07:36)
    • Ostrzeszów - Taborek (odjazd: 07:38)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:41)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:43)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:45)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 07:48)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Klon - Czajków - Grabów nad Prosną - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:25
    Przyjazd: 07:51

    Przystanki:

    • Klon Dziwińskie (odjazd: 06:25)
    • Klon Zadki (odjazd: 06:27)
    • Klon II (odjazd: 06:28)
    • Klon (odjazd: 06:30)
    • Klon I (odjazd: 06:31)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 06:34)
    • Michałów (odjazd: 06:36)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 06:38)
    • Mielcuchy II (odjazd: 06:40)
    • Mielcuchy I (odjazd: 06:42)
    • Czajków Kolonia (odjazd: 06:43)
    • Czajków Szkoła (odjazd: 06:45)
    • Czajków (odjazd: 06:48)
    • Czajków Basie (odjazd: 06:52)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 06:54)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 06:56)
    • Kraszewice II (odjazd: 06:58)
    • Kraszewice UG (odjazd: 07:00)
    • Kraszewice (odjazd: 07:02)
    • Mączniki (odjazd: 07:07)
    • Mączniki I (odjazd: 07:08)
    • Giżyce II (odjazd: 07:11)
    • Giżyce (odjazd: 07:14)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 07:18)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 07:21)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 07:24)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:26)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 07:28)
    • Książenice (odjazd: 07:29)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 07:31)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 07:34)
    • Kamola las (odjazd: 07:37)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:39)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:42)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:44)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:47)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 07:51)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 09:35
    Przyjazd: 10:49

    Przystanki:

    • Klon Dziwińskie (odjazd: 09:35)
    • Klon Zadki (odjazd: 09:37)
    • Klon II (odjazd: 09:38)
    • Klon (odjazd: 09:40)
    • Klon I (odjazd: 09:41)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 09:44)
    • Michałów (odjazd: 09:46)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 09:48)
    • Mielcuchy II (odjazd: 09:50)
    • Mielcuchy I (odjazd: 09:52)
    • Czajków Kolonia (odjazd: 09:53)
    • Czajków Szkoła (odjazd: 09:55)
    • Czajków (odjazd: 09:58)
    • Czajków Basie (odjazd: 10:02)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 10:04)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 10:06)
    • Kraszewice II (odjazd: 10:08)
    • Kraszewice UG (odjazd: 10:10)
    • Kraszewice I (odjazd: 10:12)
    • Renta (odjazd: 10:14)
    • Racławice I (odjazd: 10:15)
    • Racławice II (odjazd: 10:16)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 10:18)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 10:20)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 10:23)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 10:26)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 10:28)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 10:30)
    • Książenice (odjazd: 10:31)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 10:33)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 10:36)
    • Kamola las (odjazd: 10:39)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 10:41)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 10:44)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 10:46)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 10:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:00
    Przyjazd: 15:19

    Przystanki:

    • Klon Dziwińskie (odjazd: 14:00)
    • Klon Zadki (odjazd: 14:02)
    • Klon II (odjazd: 14:03)
    • Klon (odjazd: 14:05)
    • Klon I (odjazd: 14:06)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 14:09)
    • Michałów (odjazd: 14:11)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 14:13)
    • Mielcuchy II (odjazd: 14:15)
    • Mielcuchy I (odjazd: 14:17)
    • Czajków Kolonia (odjazd: 14:18)
    • Czajków Szkoła (odjazd: 14:20)
    • Czajków (odjazd: 14:23)
    • Czajków Basie (odjazd: 14:27)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 14:29)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 14:31)
    • Kraszewice II (odjazd: 14:33)
    • Kraszewice UG (odjazd: 14:35)
    • Kraszewice I (odjazd: 14:37)
    • Renta (odjazd: 14:39)
    • Racławice I (odjazd: 14:40)
    • Racławice II (odjazd: 14:41)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 14:43)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 14:45)
    • Grabów nad Prosna Plac Powstańców Wlkp (odjazd: 14:49)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 14:52)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 14:54)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 14:56)
    • Książenice (odjazd: 14:57)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 14:59)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 15:02)
    • Kamola las (odjazd: 15:05)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:07)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:10)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:12)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:15)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:17)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 15:19)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Kobyla Góra - Rybin - Parzynów - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:20
    Przyjazd: 07:29

    Przystanki:

    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 06:20)
    • Ligota (odjazd: 06:24)
    • Mąkoszyce (odjazd: 06:27)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 06:28)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 06:29)
    • Frużów (odjazd: 06:31)
    • Rybin Bloki (odjazd: 06:33)
    • Rybin (odjazd: 06:37)
    • Rybin Bloki (odjazd: 06:40)
    • Frużów (odjazd: 06:42)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 06:44)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 06:45)
    • Mąkoszyce (odjazd: 06:46)
    • Mąkoszyce p.76 (odjazd: 06:49)
    • Marcinki (odjazd: 06:51)
    • Marcinki cmentarz (odjazd: 06:53)
    • Wesoła (odjazd: 06:55)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 06:58)
    • Ignaców (odjazd: 07:01)
    • Parzynów II (odjazd: 07:03)
    • Rzetnia posesja nr 34 (odjazd: 07:08)
    • Parzynów I (odjazd: 07:12)
    • Parzynów Górka (odjazd: 07:13)
    • Olszyna (odjazd: 07:16)
    • Olszyna szkoła (odjazd: 07:18)
    • Ostrzeszów ul. Pogodna (odjazd: 07:20)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:22)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:24)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:26)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:29)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Kraszów - Międzybórz - Kobyla Góra - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:55
    Przyjazd: 07:44

    Przystanki:

    • Kraszów I (odjazd: 06:55)
    • Międzybórz (odjazd: 07:00)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 07:02)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 07:04)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 07:06)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 07:08)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 07:11)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 07:14)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 07:16)
    • Myślniew las (odjazd: 07:19)
    • Myślniew (odjazd: 07:20)
    • Myślniew kościół (odjazd: 07:22)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 07:25)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 07:27)
    • Kobyla Góra (odjazd: 07:29)
    • Bierzów (odjazd: 07:30)
    • Rojów (odjazd: 07:32)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 07:34)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 07:35)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:37)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:39)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:41)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:44)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Mąkoszyce - Syców

  • Odjazd: 07:30
    Przyjazd: 07:47

    Przystanki:

    • Mąkoszyce (odjazd: 07:30)
    • Pisarzowice (odjazd: 07:34)
    • Bałdowice (odjazd: 07:36)
    • Bałdowice II (odjazd: 07:38)
    • Bałdowice (odjazd: 07:40)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 07:43)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 07:45)
    • Syców (przyjazd: 07:47)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Międzybórz - Kobyla Góra - Ostrzeszów

  • Odjazd: 12:45
    Przyjazd: 13:29

    Przystanki:

    • Międzybórz (odjazd: 12:45)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 12:47)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 12:49)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 12:51)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 12:53)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 12:56)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 12:59)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 13:01)
    • Myślniew las (odjazd: 13:04)
    • Myślniew (odjazd: 13:05)
    • Myślniew kościół (odjazd: 13:07)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 13:10)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 13:12)
    • Kobyla Góra (odjazd: 13:14)
    • Bierzów (odjazd: 13:15)
    • Rojów (odjazd: 13:17)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 13:19)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 13:20)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 13:22)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 13:24)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:26)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 13:29)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:05
    Przyjazd: 15:49

    Przystanki:

    • Międzybórz (odjazd: 15:05)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 15:07)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 15:09)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 15:11)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 15:13)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 15:16)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 15:19)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 15:21)
    • Myślniew las (odjazd: 15:24)
    • Myślniew (odjazd: 15:25)
    • Myślniew kościół (odjazd: 15:27)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 15:30)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 15:32)
    • Kobyla Góra (odjazd: 15:34)
    • Bierzów (odjazd: 15:35)
    • Rojów (odjazd: 15:37)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 15:39)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 15:40)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:42)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:44)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:46)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 15:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Mikstat - Potaśnia - Ostrzeszów

  • Odjazd: 08:15
    Przyjazd: 08:43

    Przystanki:

    • Mikstat (odjazd: 08:15)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 08:17)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 08:19)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 08:20)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 08:22)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 08:24)
    • Siedlików (odjazd: 08:26)
    • Rejmanka (odjazd: 08:28)
    • Potaśnia (odjazd: 08:30)
    • Myje Kolonia (odjazd: 08:32)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 08:34)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 08:36)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 08:39)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 08:41)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 08:43)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrów Wielkopolski - Grabów nad Prosną

  • Odjazd: 07:30
    Przyjazd: 08:11

    Przystanki:

    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (odjazd: 07:30)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / Konopnickiej (odjazd: 07:34)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 07:36)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 07:38)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 08:08)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (przyjazd: 08:11)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 12:35
    Przyjazd: 13:16

    Przystanki:

    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (odjazd: 12:35)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / Konopnickiej (odjazd: 12:39)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 12:41)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 12:43)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 13:13)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (przyjazd: 13:16)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 14:25
    Przyjazd: 15:06

    Przystanki:

    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (odjazd: 14:25)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / Konopnickiej (odjazd: 14:29)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 14:31)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 14:33)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 15:03)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (przyjazd: 15:06)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrów Wielkopolski - Grabów nad Prosną - Dębicze

  • Odjazd: 16:10
    Przyjazd: 17:08

    Przystanki:

    • Ostrów Wielkopolski, Centrum Przesiadkowe (odjazd: 16:10)
    • Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego / Konopnickiej (odjazd: 16:14)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Witosa (odjazd: 16:16)
    • Ostrów Wielkopolski Grabowska - Pruślińska (odjazd: 16:18)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 16:48)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 16:51)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 16:56)
    • Palaty (odjazd: 16:59)
    • Zawady (odjazd: 17:01)
    • Skrzynki (odjazd: 17:03)
    • Kopeć (odjazd: 17:06)
    • Dębicze (przyjazd: 17:08)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Bledzianów - Kotowskie - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:30
    Przyjazd: 07:33

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 06:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 06:33)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 06:35)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 06:37)
    • Marydół (odjazd: 06:43)
    • Niedźwiedź (odjazd: 06:46)
    • Kozły (odjazd: 06:49)
    • Górki (odjazd: 06:50)
    • Bledzianów (odjazd: 06:52)
    • Szklarka Przygodzicka II (odjazd: 06:57)
    • Kotowskie (odjazd: 07:03)
    • Kotowskie OSP (odjazd: 07:05)
    • Jesiona (odjazd: 07:08)
    • Szklarka Przygodzicka I (odjazd: 07:11)
    • Szklarka Myślniewska I (odjazd: 07:13)
    • Szklarka Myślniewska skrzyż. (odjazd: 07:15)
    • Szklarka Myślniewska II (odjazd: 07:17)
    • Szklarka Myślniewska III (odjazd: 07:19)
    • Aniołki Leśniczówka (odjazd: 07:22)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:26)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:28)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:33)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 09:10
    Przyjazd: 10:13

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:10)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 09:13)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 09:15)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 09:17)
    • Marydół (odjazd: 09:23)
    • Niedźwiedź (odjazd: 09:26)
    • Kozły (odjazd: 09:29)
    • Górki (odjazd: 09:30)
    • Bledzianów (odjazd: 09:32)
    • Szklarka Przygodzicka II (odjazd: 09:37)
    • Kotowskie (odjazd: 09:43)
    • Kotowskie OSP (odjazd: 09:45)
    • Jesiona (odjazd: 09:48)
    • Szklarka Przygodzicka I (odjazd: 09:51)
    • Szklarka Myślniewska I (odjazd: 09:53)
    • Szklarka Myślniewska skrzyż. (odjazd: 09:55)
    • Szklarka Myślniewska II (odjazd: 09:57)
    • Szklarka Myślniewska III (odjazd: 09:59)
    • Aniołki Leśniczówka (odjazd: 10:02)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 10:06)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 10:08)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 10:10)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 10:13)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
    • H – Kursuje we ferie i wakacje

    Ostrzeszów - Doruchów - Głuszyna - Czajków

  • Odjazd: 16:45
    Przyjazd: 17:59

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 16:45)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 16:48)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 16:50)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 16:53)
    • Przytocznica III (odjazd: 16:55)
    • Przytocznica II (odjazd: 16:57)
    • Przytocznica I (odjazd: 17:00)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 17:02)
    • Doruchów (odjazd: 17:04)
    • Doruchów (odjazd: 17:06)
    • Stara Kuźnia (odjazd: 17:09)
    • Kuźnica Bobrowska, Marczykowskie (odjazd: 17:11)
    • Siekierzyn, Kuźnica Bobrowska skrzyż. (odjazd: 17:13)
    • Smolniki (odjazd: 17:16)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 17:20)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 17:25)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 17:27)
    • Racławice II (odjazd: 17:29)
    • Racławice I (odjazd: 17:30)
    • Renta (odjazd: 17:31)
    • Kraszewice I (odjazd: 17:33)
    • Kraszewice IV (odjazd: 17:37)
    • Głuszyna Skrzyżowanie (odjazd: 17:41)
    • Głuszyna I (odjazd: 17:43)
    • Głuszyna II (odjazd: 17:44)
    • Głuszyna Szkoła (odjazd: 17:45)
    • Głuszyna III (odjazd: 17:46)
    • Głuszyna IV (odjazd: 17:47)
    • Muchy Łuszczki (odjazd: 17:49)
    • Salamony (odjazd: 17:54)
    • Wysoty (odjazd: 17:57)
    • Czajków (przyjazd: 17:59)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Doruchów - Grabów nad Prosną

  • Odjazd: 07:40
    Przyjazd: 08:15

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:40)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:43)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:45)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:48)
    • Przytocznica III (odjazd: 07:50)
    • Przytocznica II (odjazd: 07:52)
    • Przytocznica I (odjazd: 07:55)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:57)
    • Doruchów (odjazd: 07:59)
    • Doruchów (odjazd: 08:01)
    • Stara Kuźnia (odjazd: 08:04)
    • Kuźnica Bobrowska, Marczykowskie (odjazd: 08:06)
    • Siekierzyn, Kuźnica Bobrowska skrzyż. (odjazd: 08:08)
    • Smolniki (odjazd: 08:11)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (przyjazd: 08:15)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:40
    Przyjazd: 13:15

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:40)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 12:43)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 12:45)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 12:48)
    • Przytocznica III (odjazd: 12:50)
    • Przytocznica II (odjazd: 12:52)
    • Przytocznica I (odjazd: 12:55)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 12:57)
    • Doruchów (odjazd: 12:59)
    • Doruchów (odjazd: 13:01)
    • Stara Kuźnia (odjazd: 13:04)
    • Kuźnica Bobrowska, Marczykowskie (odjazd: 13:06)
    • Siekierzyn, Kuźnica Bobrowska skrzyż. (odjazd: 13:08)
    • Smolniki (odjazd: 13:11)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (przyjazd: 13:15)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Doruchów - Jelenie - Kraszewice

  • Odjazd: 15:35
    Przyjazd: 16:47

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:35)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:38)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:40)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:43)
    • Przytocznica III (odjazd: 15:45)
    • Przytocznica II (odjazd: 15:47)
    • Przytocznica I (odjazd: 15:50)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 15:52)
    • Doruchów (odjazd: 15:54)
    • Stara Kuźnia (odjazd: 15:57)
    • Kuźnica Bobrowska, Marczykowskie (odjazd: 15:59)
    • Siekierzyn, Kuźnica Bobrowska skrzyż. (odjazd: 16:01)
    • Smolniki (odjazd: 16:04)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 16:08)
    • Jaźwiny II (odjazd: 16:16)
    • Jaźwiny (odjazd: 16:18)
    • Jaźwiny I (odjazd: 16:20)
    • Kraszewice B (odjazd: 16:22)
    • Kraszewice (odjazd: 16:24)
    • Jelenie I (odjazd: 16:25)
    • Jelenie Szkoła (odjazd: 16:27)
    • Jelenie Jeziorki (odjazd: 16:29)
    • Jeziorki (odjazd: 16:30)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 16:35)
    • Głuszyna I (odjazd: 16:38)
    • Głuszyna Skrzyżowanie (odjazd: 16:40)
    • Kraszewice IV (odjazd: 16:44)
    • Kraszewice I (przyjazd: 16:47)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Doruchów - Mikorzyn - Kępno

  • Odjazd: 07:05
    Przyjazd: 07:48

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:05)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:08)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:10)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:13)
    • Przytocznica III (odjazd: 07:15)
    • Przytocznica II (odjazd: 07:17)
    • Przytocznica I (odjazd: 07:19)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:21)
    • Doruchów (odjazd: 07:23)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 07:24)
    • Emilianów (odjazd: 07:25)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 07:26)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 07:28)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 07:30)
    • Domanin PGR (odjazd: 07:33)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 07:35)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 07:37)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 07:39)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 07:41)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 07:42)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 07:43)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 07:45)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 07:47)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 07:48)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 14:17
    Przyjazd: 15:01

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:17)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:20)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 14:22)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 14:25)
    • Przytocznica III (odjazd: 14:27)
    • Przytocznica II (odjazd: 14:29)
    • Przytocznica I (odjazd: 14:31)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 14:33)
    • Doruchów (odjazd: 14:35)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 14:36)
    • Emilianów (odjazd: 14:37)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 14:38)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 14:40)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 14:42)
    • Domanin PGR (odjazd: 14:45)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 14:47)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 14:49)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 14:51)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 14:53)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 14:54)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 14:55)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:57)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 14:59)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:01)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:55
    Przyjazd: 16:39

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:55)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:58)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 16:00)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 16:03)
    • Przytocznica III (odjazd: 16:05)
    • Przytocznica II (odjazd: 16:07)
    • Przytocznica I (odjazd: 16:09)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 16:11)
    • Doruchów (odjazd: 16:13)
    • Doruchów U.G. (odjazd: 16:14)
    • Emilianów (odjazd: 16:15)
    • Mikorzyn pola (odjazd: 16:16)
    • Mikorzyn Agencja Pocztowa (odjazd: 16:18)
    • Mikorzyn posesja nr 141 (odjazd: 16:20)
    • Domanin PGR (odjazd: 16:23)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 16:25)
    • Myjomice posesja nr 29 (odjazd: 16:27)
    • Myjomice posesja nr 6 (odjazd: 16:29)
    • Krążkowy Skrzyżowanie (odjazd: 16:31)
    • Krążkowy Szkoła (odjazd: 16:32)
    • Kępno - ul.Przemysłowa (odjazd: 16:33)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 16:35)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 16:37)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 16:39)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Grabów nad Prosną

  • Odjazd: 07:40
    Przyjazd: 08:05

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:40)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:43)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:45)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:48)
    • Kamola las (odjazd: 07:49)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 07:52)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 07:55)
    • Książenice (odjazd: 07:57)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 07:59)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 08:02)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (przyjazd: 08:05)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Grabów nad Prosną - Czajków

  • Odjazd: 07:35
    Przyjazd: 08:25

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:35)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:38)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:40)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:43)
    • Kamola las (odjazd: 07:45)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 07:48)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 07:51)
    • Książenice (odjazd: 07:53)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 07:54)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 07:56)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 07:58)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 08:03)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 08:05)
    • Racławice II (odjazd: 08:07)
    • Racławice I (odjazd: 08:08)
    • Renta (odjazd: 08:09)
    • Kraszewice I (odjazd: 08:11)
    • Kraszewice UG (odjazd: 08:13)
    • Kraszewice II (odjazd: 08:15)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 08:17)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 08:19)
    • Czajków Basie (odjazd: 08:21)
    • Czajków (przyjazd: 08:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Grabów nad Prosną - Czajków - Klon Dziwińskie

  • Odjazd: 08:15
    Przyjazd: 09:28

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 08:15)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 08:18)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 08:20)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 08:23)
    • Kamola las (odjazd: 08:25)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 08:28)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 08:31)
    • Książenice (odjazd: 08:33)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 08:34)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 08:36)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 08:38)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 08:43)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 08:45)
    • Racławice II (odjazd: 08:47)
    • Racławice I (odjazd: 08:48)
    • Renta (odjazd: 08:49)
    • Kraszewice I (odjazd: 08:51)
    • Kraszewice UG (odjazd: 08:53)
    • Kraszewice II (odjazd: 08:55)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 08:57)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 08:59)
    • Czajków Basie (odjazd: 09:01)
    • Czajków (odjazd: 09:05)
    • Czajków Szkoła (odjazd: 09:08)
    • Czajków Kolonia (odjazd: 09:10)
    • Mielcuchy I (odjazd: 09:11)
    • Mielcuchy II (odjazd: 09:13)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 09:15)
    • Michałów (odjazd: 09:17)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 09:19)
    • Klon I (odjazd: 09:22)
    • Klon (odjazd: 09:23)
    • Klon II (odjazd: 09:25)
    • Klon Zadki (odjazd: 09:26)
    • Klon Dziwińskie (przyjazd: 09:28)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:45
    Przyjazd: 13:58

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:45)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 12:48)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 12:50)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 12:53)
    • Kamola las (odjazd: 12:55)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 12:58)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 13:01)
    • Książenice (odjazd: 13:03)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 13:04)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 13:06)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 13:08)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 13:13)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 13:15)
    • Racławice II (odjazd: 13:17)
    • Racławice I (odjazd: 13:18)
    • Renta (odjazd: 13:19)
    • Kraszewice I (odjazd: 13:21)
    • Kraszewice UG (odjazd: 13:23)
    • Kraszewice II (odjazd: 13:25)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 13:27)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 13:29)
    • Czajków Basie (odjazd: 13:31)
    • Czajków (odjazd: 13:35)
    • Czajków Szkoła (odjazd: 13:38)
    • Czajków Kolonia (odjazd: 13:40)
    • Mielcuchy I (odjazd: 13:41)
    • Mielcuchy II (odjazd: 13:43)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 13:45)
    • Michałów (odjazd: 13:47)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 13:49)
    • Klon I (odjazd: 13:52)
    • Klon (odjazd: 13:53)
    • Klon II (odjazd: 13:55)
    • Klon Zadki (odjazd: 13:56)
    • Klon Dziwińskie (przyjazd: 13:58)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:45
    Przyjazd: 17:10

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:45)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:49)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:52)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:54)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:57)
    • Kamola las (odjazd: 15:59)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 16:02)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 16:05)
    • Książenice (odjazd: 16:07)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 16:08)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 16:10)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 16:12)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 16:17)
    • Giżyce (odjazd: 16:21)
    • Giżyce II (odjazd: 16:24)
    • Mączniki I (odjazd: 16:27)
    • Mączniki (odjazd: 16:28)
    • Kraszewice (odjazd: 16:33)
    • Kraszewice UG (odjazd: 16:35)
    • Kraszewice II (odjazd: 16:37)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 16:39)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 16:41)
    • Czajków Basie (odjazd: 16:43)
    • Czajków (odjazd: 16:47)
    • Czajków Szkoła (odjazd: 16:50)
    • Czajków Kolonia (odjazd: 16:52)
    • Mielcuchy I (odjazd: 16:53)
    • Mielcuchy II (odjazd: 16:55)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 16:56)
    • Michałów (odjazd: 16:59)
    • Mielcuchy kościół (odjazd: 17:01)
    • Klon I (odjazd: 17:04)
    • Klon (odjazd: 17:05)
    • Klon II (odjazd: 17:07)
    • Klon Zadki (odjazd: 17:08)
    • Klon Dziwińskie (przyjazd: 17:10)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Grabów nad Prosną - Dębicze

  • Odjazd: 10:45
    Przyjazd: 11:25

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 10:45)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 10:48)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 10:50)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 10:53)
    • Kamola las (odjazd: 10:55)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 10:58)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 11:01)
    • Książenice (odjazd: 11:03)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 11:04)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 11:06)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 11:08)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 11:13)
    • Palaty (odjazd: 11:16)
    • Zawady (odjazd: 11:18)
    • Skrzynki (odjazd: 11:20)
    • Kopeć (odjazd: 11:23)
    • Dębicze (przyjazd: 11:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Grabów nad Prosną - Głuszyna - Czajków

  • Odjazd: 14:25
    Przyjazd: 15:26

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:25)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:28)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 14:30)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 14:33)
    • Kamola las (odjazd: 14:34)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 14:37)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 14:40)
    • Książenice (odjazd: 14:42)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 14:44)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 14:47)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 14:50)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 14:55)
    • Giżyce Wirginy (odjazd: 14:57)
    • Racławice II (odjazd: 14:59)
    • Racławice I (odjazd: 15:00)
    • Renta (odjazd: 15:01)
    • Kraszewice I (odjazd: 15:03)
    • Kraszewice IV (odjazd: 15:07)
    • Głuszyna Skrzyżowanie (odjazd: 15:11)
    • Głuszyna I (odjazd: 15:13)
    • Głuszyna II (odjazd: 15:14)
    • Głuszyna Szkoła (odjazd: 15:16)
    • Głuszyna III (odjazd: 15:17)
    • Głuszyna IV (odjazd: 15:18)
    • Muchy Łuszczki (odjazd: 15:20)
    • Salamony (odjazd: 15:23)
    • Wysoty (odjazd: 15:25)
    • Czajków (przyjazd: 15:26)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Jelenie - Czajków

  • Odjazd: 13:35
    Przyjazd: 14:38

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:35)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:38)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 13:40)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 13:43)
    • Kamola las (odjazd: 13:45)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 13:48)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 13:51)
    • Książenice (odjazd: 13:53)
    • Książenice ul. Wiejska (odjazd: 13:54)
    • Grabów nad Prosną ul. Ostrzeszowska (odjazd: 13:56)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 13:58)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 14:03)
    • Jaźwiny II (odjazd: 14:07)
    • Jaźwiny (odjazd: 14:09)
    • Jaźwiny I (odjazd: 14:11)
    • Kraszewice B (odjazd: 14:14)
    • Kraszewice (odjazd: 14:17)
    • Jelenie I (odjazd: 14:19)
    • Jelenie Szkoła (odjazd: 14:21)
    • Jelenie Jeziorki (odjazd: 14:23)
    • Jeziorki (odjazd: 14:24)
    • Kuźnica Grabowska (odjazd: 14:30)
    • Kuźnica Grabowska 1 (odjazd: 14:32)
    • Czajków Basie (odjazd: 14:34)
    • Czajków (przyjazd: 14:38)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Kaliszkowice Kaliskie - Mikstat - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:10
    Przyjazd: 07:32

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 06:10)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 06:12)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 06:14)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 06:17)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 06:19)
    • Myje Kolonia (odjazd: 06:20)
    • Potaśnia (odjazd: 06:22)
    • Rejmanka (odjazd: 06:24)
    • Siedlików (odjazd: 06:26)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 06:28)
    • Siedlików Kolonia (odjazd: 06:31)
    • Przedborów (odjazd: 06:34)
    • Przedborów 2 (odjazd: 06:36)
    • Rekienice skrzyżowanie (odjazd: 06:38)
    • Rekienice I (odjazd: 06:40)
    • Kaliszkowice Kaliskie (odjazd: 06:41)
    • Kaliszkowice cmentarz (odjazd: 06:43)
    • Kaliszkowice Ołobockie III (odjazd: 06:45)
    • Kaliszkowice Ołobockie II (odjazd: 06:47)
    • Kaliszkowice Ołobockie I (odjazd: 06:48)
    • Kotłów Kabaś (odjazd: 06:50)
    • Biskupice Zabaryczne I (odjazd: 06:55)
    • Biskupice Zabaryczne (odjazd: 06:57)
    • Kotłów (odjazd: 07:00)
    • Mikstat ulica Kaliska (odjazd: 07:02)
    • Mikstat (odjazd: 07:04)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 07:06)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 07:08)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 07:09)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 07:11)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 07:13)
    • Siedlików (odjazd: 07:15)
    • Rejmanka (odjazd: 07:17)
    • Potaśnia (odjazd: 07:19)
    • Myje Kolonia (odjazd: 07:21)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 07:23)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:25)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:28)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:30)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 07:32)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 08:20
    Przyjazd: 09:33

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 08:20)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 08:22)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 08:24)
    • Myje Kolonia (odjazd: 08:25)
    • Potaśnia (odjazd: 08:27)
    • Rejmanka (odjazd: 08:29)
    • Siedlików (odjazd: 08:31)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 08:32)
    • Siedlików Kolonia (odjazd: 08:35)
    • Przedborów (odjazd: 08:37)
    • Przedborów 2 (odjazd: 08:38)
    • Rekienice skrzyżowanie (odjazd: 08:40)
    • Rekienice I (odjazd: 08:42)
    • Kaliszkowice Kaliskie (odjazd: 08:43)
    • Kaliszkowice cmentarz (odjazd: 08:45)
    • Kaliszkowice Ołobockie III (odjazd: 08:47)
    • Kaliszkowice Ołobockie II (odjazd: 08:48)
    • Kaliszkowice Ołobockie I (odjazd: 08:49)
    • Kotłów Kabaś (odjazd: 08:51)
    • Biskupice Zabaryczne I (odjazd: 08:56)
    • Biskupice Zabaryczne (odjazd: 08:58)
    • Kotłów (odjazd: 09:01)
    • Mikstat ulica Kaliska (odjazd: 09:03)
    • Mikstat (odjazd: 09:05)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 09:07)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 09:09)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 09:10)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 09:12)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 09:14)
    • Siedlików (odjazd: 09:16)
    • Rejmanka (odjazd: 09:18)
    • Potaśnia (odjazd: 09:20)
    • Myje Kolonia (odjazd: 09:22)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 09:24)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:26)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 09:29)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 09:31)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 09:33)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:15
    Przyjazd: 15:18

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 14:15)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 14:17)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:19)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:22)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 14:24)
    • Myje Kolonia (odjazd: 14:25)
    • Potaśnia (odjazd: 14:27)
    • Rejmanka (odjazd: 14:29)
    • Siedlików (odjazd: 14:31)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 14:33)
    • Siedlików Kolonia (odjazd: 14:35)
    • Przedborów (odjazd: 14:37)
    • Przedborów 2 (odjazd: 14:38)
    • Rekienice skrzyżowanie (odjazd: 14:40)
    • Rekienice I (odjazd: 14:42)
    • Kaliszkowice Kaliskie (odjazd: 14:43)
    • Kaliszkowice cmentarz (odjazd: 14:45)
    • Mikstat (odjazd: 14:50)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 14:52)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 14:54)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 14:55)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 14:57)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 14:59)
    • Siedlików (odjazd: 15:01)
    • Rejmanka (odjazd: 15:03)
    • Potaśnia (odjazd: 15:05)
    • Myje Kolonia (odjazd: 15:07)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 15:09)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:11)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:14)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:16)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 15:18)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Kobyla Góra - Międzybórz

  • Odjazd: 09:20
    Przyjazd: 10:04

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:20)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 09:23)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 09:25)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 09:27)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 09:29)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 09:30)
    • Rojów (odjazd: 09:32)
    • Bierzów (odjazd: 09:34)
    • Kobyla Góra (odjazd: 09:35)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 09:37)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 09:39)
    • Myślniew kościół (odjazd: 09:42)
    • Myślniew (odjazd: 09:44)
    • Myślniew las (odjazd: 09:45)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 09:48)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 09:50)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 09:53)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 09:56)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 09:58)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 10:00)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 10:02)
    • Międzybórz (przyjazd: 10:04)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 14:20
    Przyjazd: 15:04

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:20)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:23)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 14:25)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 14:27)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 14:29)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 14:30)
    • Rojów (odjazd: 14:32)
    • Bierzów (odjazd: 14:34)
    • Kobyla Góra (odjazd: 14:35)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 14:37)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 14:39)
    • Myślniew kościół (odjazd: 14:42)
    • Myślniew (odjazd: 14:44)
    • Myślniew las (odjazd: 14:45)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 14:48)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 14:50)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 14:53)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 14:56)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 14:58)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 15:00)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 15:02)
    • Międzybórz (przyjazd: 15:04)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Kobyla Góra - Międzybórz - Kraszów

  • Odjazd: 16:00
    Przyjazd: 16:49

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 16:00)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 16:03)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 16:05)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 16:07)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 16:09)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 16:10)
    • Rojów (odjazd: 16:12)
    • Bierzów (odjazd: 16:14)
    • Kobyla Góra (odjazd: 16:15)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 16:17)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 16:19)
    • Myślniew kościół (odjazd: 16:22)
    • Myślniew (odjazd: 16:24)
    • Myślniew las (odjazd: 16:25)
    • Kuźnica Myślniewska II (odjazd: 16:28)
    • Kuźnica Myślniewska (odjazd: 16:30)
    • Zmyślona Ligocka Plęsy (odjazd: 16:33)
    • Niwki Książęce II (odjazd: 16:36)
    • Niwki Książęce I (odjazd: 16:38)
    • Niwki Kraszowskie II (odjazd: 16:40)
    • Niwki Kraszowskie I (odjazd: 16:42)
    • Międzybórz (odjazd: 16:44)
    • Kraszów I (przyjazd: 16:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Kobyla Góra - Rybi - Parzynów - Ostrzeszów

  • Odjazd: 07:30
    Przyjazd: 08:49

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:33)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:35)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:37)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 07:39)
    • Rojów (odjazd: 07:41)
    • Bierzów (odjazd: 07:43)
    • Kobyla Góra (odjazd: 07:44)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 07:46)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 07:48)
    • Ligota (odjazd: 07:52)
    • Mąkoszyce (odjazd: 07:55)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 07:56)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 07:57)
    • Frużów (odjazd: 07:59)
    • Rybin Bloki (odjazd: 08:02)
    • Rybin (odjazd: 08:05)
    • Rybin Bloki (odjazd: 08:08)
    • Frużów (odjazd: 08:10)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 08:11)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 08:12)
    • Mąkoszyce (odjazd: 08:13)
    • Mąkoszyce p.76 (odjazd: 08:16)
    • Marcinki (odjazd: 08:18)
    • Marcinki cmentarz (odjazd: 08:20)
    • Wesoła (odjazd: 08:22)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 08:25)
    • Ignaców (odjazd: 08:28)
    • Parzynów II (odjazd: 08:30)
    • Parzynów I (odjazd: 08:32)
    • Parzynów Górka (odjazd: 08:33)
    • Olszyna (odjazd: 08:36)
    • Olszyna szkoła (odjazd: 08:38)
    • Ostrzeszów ul. Pogodna (odjazd: 08:40)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 08:42)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 08:44)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 08:46)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 08:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Kobyla Góra - Syców

  • Odjazd: 07:55
    Przyjazd: 08:31

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:55)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:58)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 08:00)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 08:02)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 08:04)
    • Rojów (odjazd: 08:06)
    • Bierzów (odjazd: 08:08)
    • Kobyla Góra (odjazd: 08:09)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 08:11)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 08:13)
    • Ligota (odjazd: 08:17)
    • Mąkoszyce (odjazd: 08:20)
    • Pisarzowice (odjazd: 08:24)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 08:27)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 08:29)
    • Syców (przyjazd: 08:31)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 11:20
    Przyjazd: 11:56

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 11:20)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 11:23)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 11:25)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 11:27)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 11:29)
    • Rojów (odjazd: 11:31)
    • Bierzów (odjazd: 11:33)
    • Kobyla Góra (odjazd: 11:34)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 11:36)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 11:38)
    • Ligota (odjazd: 11:42)
    • Mąkoszyce (odjazd: 11:45)
    • Pisarzowice (odjazd: 11:49)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 11:52)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 11:54)
    • Syców (przyjazd: 11:56)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:00
    Przyjazd: 14:36

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:00)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:03)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 14:05)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 14:07)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 14:09)
    • Rojów (odjazd: 14:11)
    • Bierzów (odjazd: 14:13)
    • Kobyla Góra (odjazd: 14:14)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 14:16)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 14:18)
    • Ligota (odjazd: 14:22)
    • Mąkoszyce (odjazd: 14:25)
    • Pisarzowice (odjazd: 14:29)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 14:32)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 14:34)
    • Syców (przyjazd: 14:36)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:30
    Przyjazd: 16:12

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:33)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:35)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:37)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 15:39)
    • Rojów (odjazd: 15:41)
    • Bierzów (odjazd: 15:43)
    • Kobyla Góra (odjazd: 15:44)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 15:46)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 15:48)
    • Ligota (odjazd: 15:52)
    • Mąkoszyce (odjazd: 15:55)
    • Pisarzowice (odjazd: 15:59)
    • Bałdowice (odjazd: 16:01)
    • Bałdowice II (odjazd: 16:03)
    • Bałdowice (odjazd: 16:05)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 16:08)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 16:10)
    • Syców (przyjazd: 16:12)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Komorów - Mikstat

  • Odjazd: 07:50
    Przyjazd: 08:12

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:50)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:53)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 07:55)
    • Myje Kolonia (odjazd: 07:57)
    • Potaśnia (odjazd: 07:59)
    • Rejmanka (odjazd: 08:01)
    • Siedlików (odjazd: 08:03)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 08:05)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 08:07)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 08:08)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 08:09)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 08:11)
    • Mikstat (przyjazd: 08:12)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Kotowskie - Bledzianów - Ostrzeszów

  • Odjazd: 11:40
    Przyjazd: 12:43

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 11:40)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 11:43)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 11:45)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 11:47)
    • Aniołki Leśniczówka (odjazd: 11:51)
    • Szklarka Myślniewska III (odjazd: 11:54)
    • Szklarka Myślniewska II (odjazd: 11:56)
    • Szklarka Myślniewska skrzyż. (odjazd: 11:58)
    • Szklarka Myślniewska I (odjazd: 12:00)
    • Szklarka Przygodzicka I (odjazd: 12:02)
    • Jesiona (odjazd: 12:05)
    • Kotowskie OSP (odjazd: 12:08)
    • Kotowskie (odjazd: 12:10)
    • Szklarka Przygodzicka II (odjazd: 12:16)
    • Bledzianów (odjazd: 12:21)
    • Górki (odjazd: 12:23)
    • Kozły (odjazd: 12:24)
    • Niedźwiedź (odjazd: 12:27)
    • Marydół (odjazd: 12:30)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 12:36)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 12:38)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 12:40)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 12:43)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
    • H – Kursuje we ferie i wakacje
  • Odjazd: 13:25
    Przyjazd: 14:28

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:25)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:28)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 13:30)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 13:32)
    • Aniołki Leśniczówka (odjazd: 13:36)
    • Szklarka Myślniewska III (odjazd: 13:39)
    • Szklarka Myślniewska II (odjazd: 13:41)
    • Szklarka Myślniewska skrzyż. (odjazd: 13:43)
    • Szklarka Myślniewska I (odjazd: 13:45)
    • Szklarka Przygodzicka I (odjazd: 13:47)
    • Jesiona (odjazd: 13:50)
    • Kotowskie OSP (odjazd: 13:53)
    • Kotowskie (odjazd: 13:55)
    • Szklarka Przygodzicka II (odjazd: 14:01)
    • Bledzianów (odjazd: 14:06)
    • Górki (odjazd: 14:08)
    • Kozły (odjazd: 14:09)
    • Niedźwiedź (odjazd: 14:12)
    • Marydół (odjazd: 14:15)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 14:21)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 14:23)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:25)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 14:28)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:08
    Przyjazd: 16:11

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:08)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:11)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:13)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:15)
    • Aniołki Leśniczówka (odjazd: 15:19)
    • Szklarka Myślniewska III (odjazd: 15:22)
    • Szklarka Myślniewska II (odjazd: 15:24)
    • Szklarka Myślniewska skrzyż. (odjazd: 15:26)
    • Szklarka Myślniewska I (odjazd: 15:28)
    • Szklarka Przygodzicka I (odjazd: 15:30)
    • Jesiona (odjazd: 15:33)
    • Kotowskie OSP (odjazd: 15:36)
    • Kotowskie (odjazd: 15:38)
    • Szklarka Przygodzicka II (odjazd: 15:44)
    • Bledzianów (odjazd: 15:49)
    • Górki (odjazd: 15:51)
    • Kozły (odjazd: 15:52)
    • Niedźwiedź (odjazd: 15:55)
    • Marydół (odjazd: 15:58)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 16:04)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 16:06)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 16:08)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 16:11)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Marszałki - Dębicze

  • Odjazd: 15:45
    Przyjazd: 16:56

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:45)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:47)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 15:50)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:53)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:55)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:58)
    • Kamola las (odjazd: 16:01)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 16:04)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 16:07)
    • Marszałki (odjazd: 16:09)
    • Marszałki, Remiza OSP (odjazd: 16:11)
    • Marszałki (odjazd: 16:13)
    • Chlewo (odjazd: 16:19)
    • Chlewo (odjazd: 16:22)
    • Chlewo (odjazd: 16:25)
    • Grabów - Pustkowie II (odjazd: 16:30)
    • Grabów - Wójtostwo (odjazd: 16:32)
    • Grabów - Wójtostwo (odjazd: 16:35)
    • Grabów - Wójtostwo (odjazd: 16:37)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (odjazd: 16:39)
    • Palaty, ulica Klonowa (odjazd: 16:44)
    • Palaty (odjazd: 16:47)
    • Zawady (odjazd: 16:49)
    • Skrzynki (odjazd: 16:51)
    • Kopeć (odjazd: 16:54)
    • Dębicze (przyjazd: 16:56)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Marszałki - Plugawice - Ostrzeszów

  • Odjazd: 07:42
    Przyjazd: 09:06

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:42)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 07:45)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 07:47)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 07:50)
    • Kamola las (odjazd: 07:52)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 07:55)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 07:58)
    • Marszałki (odjazd: 08:00)
    • Marszałki, Remiza OSP (odjazd: 08:02)
    • Kuźnica Bobrowska (odjazd: 08:07)
    • Kuźnica Bobrowska I (odjazd: 08:09)
    • Bobrowniki I (odjazd: 08:11)
    • Bobrowniki II (odjazd: 08:13)
    • Bobrowniki III (odjazd: 08:15)
    • Oświęcim (odjazd: 08:20)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 08:22)
    • Plugawice (odjazd: 08:25)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 08:28)
    • Oświęcim (odjazd: 08:30)
    • Skarydzew (odjazd: 08:33)
    • Morawin (odjazd: 08:36)
    • Wygoda Plugawska (odjazd: 08:37)
    • Gruszków (odjazd: 08:40)
    • Wrzosy II (odjazd: 08:42)
    • Doruchów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 08:45)
    • Doruchów (odjazd: 08:47)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 08:49)
    • Przytocznica I (odjazd: 08:51)
    • Przytocznica II (odjazd: 08:54)
    • Przytocznica III (odjazd: 08:56)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 08:58)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 09:01)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:03)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 09:06)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Mikstat - Biskupice Zabaryczne

  • Odjazd: 16:50
    Przyjazd: 17:25

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 16:50)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 16:52)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 16:54)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 16:57)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 16:59)
    • Myje Kolonia (odjazd: 17:01)
    • Potaśnia (odjazd: 17:03)
    • Rejmanka (odjazd: 17:05)
    • Siedlików (odjazd: 17:07)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 17:09)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 17:11)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 17:12)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 17:13)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 17:15)
    • Mikstat (odjazd: 17:17)
    • Mikstat ulica Kaliska (odjazd: 17:20)
    • Kotłów (odjazd: 17:22)
    • Biskupice Zabaryczne (przyjazd: 17:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Mikstat - Kaliszkowice Kaliskie - Ostrzeszów

  • Odjazd: 12:00
    Przyjazd: 13:18

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 12:00)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 12:02)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:04)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 12:07)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 12:09)
    • Myje Kolonia (odjazd: 12:11)
    • Potaśnia (odjazd: 12:13)
    • Rejmanka (odjazd: 12:15)
    • Siedlików (odjazd: 12:17)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 12:19)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 12:21)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 12:22)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 12:23)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 12:25)
    • Mikstat (odjazd: 12:26)
    • Mikstat ulica Kaliska (odjazd: 12:28)
    • Kotłów (odjazd: 12:30)
    • Biskupice Zabaryczne (odjazd: 12:33)
    • Biskupice Zabaryczne I (odjazd: 12:35)
    • Kotłów Kabaś (odjazd: 12:40)
    • Kaliszkowice Ołobockie I (odjazd: 12:42)
    • Kaliszkowice Ołobockie II (odjazd: 12:43)
    • Kaliszkowice Ołobockie III (odjazd: 12:45)
    • Kaliszkowice cmentarz (odjazd: 12:47)
    • Kaliszkowice Kaliskie (odjazd: 12:49)
    • Rekienice I (odjazd: 12:50)
    • Rekienice skrzyżowanie (odjazd: 12:52)
    • Przedborów 2 (odjazd: 12:54)
    • Przedborów (odjazd: 12:57)
    • Siedlików Kolonia (odjazd: 12:59)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 13:02)
    • Siedlików (odjazd: 13:03)
    • Rejmanka (odjazd: 13:05)
    • Potaśnia (odjazd: 13:07)
    • Myje Kolonia (odjazd: 13:09)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 13:10)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:12)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:14)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 13:16)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (przyjazd: 13:18)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 13:25
    Przyjazd: 14:39

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 13:25)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 13:27)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:29)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:32)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 13:34)
    • Myje Kolonia (odjazd: 13:36)
    • Potaśnia (odjazd: 13:38)
    • Rejmanka (odjazd: 13:40)
    • Siedlików (odjazd: 13:42)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 13:44)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 13:46)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 13:47)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 13:48)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 13:50)
    • Mikstat (odjazd: 13:51)
    • Mikstat ulica Kaliska (odjazd: 13:53)
    • Kotłów (odjazd: 13:55)
    • Biskupice Zabaryczne (odjazd: 13:58)
    • Biskupice Zabaryczne I (odjazd: 14:00)
    • Kotłów Kabaś (odjazd: 14:05)
    • Kaliszkowice Ołobockie I (odjazd: 14:07)
    • Kaliszkowice Ołobockie II (odjazd: 14:08)
    • Kaliszkowice Ołobockie III (odjazd: 14:10)
    • Kaliszkowice cmentarz (odjazd: 14:12)
    • Kaliszkowice Kaliskie (odjazd: 14:14)
    • Rekienice I (odjazd: 14:15)
    • Rekienice skrzyżowanie (odjazd: 14:17)
    • Przedborów 2 (odjazd: 14:19)
    • Przedborów (odjazd: 14:21)
    • Siedlików Kolonia (odjazd: 14:24)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 14:27)
    • Siedlików (odjazd: 14:28)
    • Rejmanka (odjazd: 14:30)
    • Potaśnia (odjazd: 14:32)
    • Myje Kolonia (odjazd: 14:34)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 14:35)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:37)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 14:39)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 15:20
    Przyjazd: 16:34

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:20)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:22)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:24)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:27)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 15:29)
    • Myje Kolonia (odjazd: 15:31)
    • Potaśnia (odjazd: 15:33)
    • Rejmanka (odjazd: 15:35)
    • Siedlików (odjazd: 15:37)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 15:39)
    • Komorów Pustkowie (odjazd: 15:41)
    • Komorów sala OSP (odjazd: 15:42)
    • Komorów k.Mikstatu (odjazd: 15:43)
    • Mikstat ulica Krakowska (odjazd: 15:45)
    • Mikstat (odjazd: 15:46)
    • Mikstat ulica Kaliska (odjazd: 15:48)
    • Kotłów (odjazd: 15:50)
    • Biskupice Zabaryczne (odjazd: 15:53)
    • Biskupice Zabaryczne I (odjazd: 15:55)
    • Kotłów Kabaś (odjazd: 16:00)
    • Kaliszkowice Ołobockie I (odjazd: 16:02)
    • Kaliszkowice Ołobockie II (odjazd: 16:03)
    • Kaliszkowice Ołobockie III (odjazd: 16:05)
    • Kaliszkowice cmentarz (odjazd: 16:07)
    • Kaliszkowice Kaliskie (odjazd: 16:09)
    • Rekienice I (odjazd: 16:10)
    • Rekienice skrzyżowanie (odjazd: 16:12)
    • Przedborów 2 (odjazd: 16:14)
    • Przedborów (odjazd: 16:16)
    • Siedlików Kolonia (odjazd: 16:19)
    • Siedlików Skrzyżowanie (odjazd: 16:22)
    • Siedlików (odjazd: 16:23)
    • Rejmanka (odjazd: 16:25)
    • Potaśnia (odjazd: 16:27)
    • Myje Kolonia (odjazd: 16:29)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 16:30)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 16:32)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 16:34)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Ostrzeszów

  • Odjazd: 09:30
    Przyjazd: 10:18

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 09:33)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Kościół (odjazd: 09:35)
    • Ostrzeszów Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów (odjazd: 09:36)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Osiedle (odjazd: 09:37)
    • Ostrzeszów Bricomarche/Intermarche (odjazd: 09:40)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Osiedle (odjazd: 09:43)
    • Ostrzeszów Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów (odjazd: 09:44)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska Plac Borek (odjazd: 09:46)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 09:48)
    • Ostrzeszów ul. Sportowa (odjazd: 09:50)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa Targowisko (odjazd: 09:51)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa/Łąkowa (odjazd: 09:53)
    • Ostrzeszów ul. Kąpielowa Basen (odjazd: 09:57)
    • Ostrzeszów ul. Kąpielowa Działki (odjazd: 09:59)
    • Olszyna Sala Wiejska (odjazd: 10:02)
    • Ostrzeszów ul. Hurtowa (odjazd: 10:04)
    • Ostrzeszów ul. Grunwaldzka (odjazd: 10:06)
    • Ostrzeszów ul. Grunwaldzka Osiedle (odjazd: 10:07)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska (odjazd: 10:09)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska Plac Borek (odjazd: 10:10)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 10:13)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 10:16)
    • Ostrzeszów ul. Sienkiewicza (przyjazd: 10:18)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Odjazd: 11:00
    Przyjazd: 11:46

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 11:00)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 11:03)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska Plac Borek (odjazd: 11:06)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska (odjazd: 11:07)
    • Ostrzeszów ul. Grunwaldzka Osiedle (odjazd: 11:09)
    • Ostrzeszów ul. Grunwaldzka (odjazd: 11:10)
    • Ostrzeszów ul. Hurtowa (odjazd: 11:12)
    • Olszyna Sala Wiejska (odjazd: 11:14)
    • Ostrzeszów ul. Kąpielowa Działki (odjazd: 11:17)
    • Ostrzeszów ul. Kąpielowa Basen (odjazd: 11:19)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa/Łąkowa (odjazd: 11:23)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa Targowisko (odjazd: 11:25)
    • Ostrzeszów ul. Sportowa (odjazd: 11:26)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 11:28)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska Plac Borek (odjazd: 11:30)
    • Ostrzeszów Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów (odjazd: 11:32)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Osiedle (odjazd: 11:33)
    • Ostrzeszów Bricomarche/Intermarche (odjazd: 11:36)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Osiedle (odjazd: 11:39)
    • Ostrzeszów Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów (odjazd: 11:40)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Kościół (odjazd: 11:41)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 11:43)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 11:46)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Odjazd: 12:30
    Przyjazd: 13:18

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 12:33)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Kościół (odjazd: 12:35)
    • Ostrzeszów Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów (odjazd: 12:36)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Osiedle (odjazd: 12:37)
    • Ostrzeszów Bricomarche/Intermarche (odjazd: 12:40)
    • Ostrzeszów ul. Zamkowa Osiedle (odjazd: 12:43)
    • Ostrzeszów Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów (odjazd: 12:44)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska Plac Borek (odjazd: 12:46)
    • Ostrzeszów Kościuszki (odjazd: 12:48)
    • Ostrzeszów ul. Sportowa (odjazd: 12:50)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa Targowisko (odjazd: 12:51)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa/Łąkowa (odjazd: 12:53)
    • Ostrzeszów ul. Kąpielowa Basen (odjazd: 12:57)
    • Ostrzeszów ul. Kąpielowa Działki (odjazd: 12:59)
    • Olszyna Sala Wiejska (odjazd: 13:02)
    • Ostrzeszów ul. Hurtowa (odjazd: 13:04)
    • Ostrzeszów ul. Grunwaldzka (odjazd: 13:06)
    • Ostrzeszów ul. Grunwaldzka Osiedle (odjazd: 13:07)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska (odjazd: 13:09)
    • Ostrzeszów ul. Piastowska Plac Borek (odjazd: 13:10)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:13)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:16)
    • Ostrzeszów ul. Sienkiewicza (przyjazd: 13:18)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Ostrzeszów - Parzynów - Rybin - Kobyla Góra

  • Odjazd: 15:10
    Przyjazd: 16:18

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:10)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:13)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:15)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:17)
    • Ostrzeszów ul. Pogodna (odjazd: 15:19)
    • Olszyna szkoła (odjazd: 15:21)
    • Olszyna (odjazd: 15:23)
    • Parzynów Górka (odjazd: 15:26)
    • Parzynów I (odjazd: 15:27)
    • Rzetnia posesja nr 34 (odjazd: 15:31)
    • Parzynów II (odjazd: 15:36)
    • Ignaców (odjazd: 15:38)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 15:41)
    • Wesoła (odjazd: 15:44)
    • Marcinki cmentarz (odjazd: 15:46)
    • Marcinki (odjazd: 15:48)
    • Mąkoszyce p.76 (odjazd: 15:50)
    • Mąkoszyce (odjazd: 15:53)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 15:54)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 15:55)
    • Frużów (odjazd: 15:56)
    • Rybin Bloki (odjazd: 15:58)
    • Rybin (odjazd: 16:01)
    • Rybin Bloki (odjazd: 16:04)
    • Frużów (odjazd: 16:07)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 16:09)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 16:10)
    • Mąkoszyce (odjazd: 16:11)
    • Ligota (odjazd: 16:14)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (przyjazd: 16:18)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Parzynów - Rybin - Kobyla Góra - Ostrzeszów

  • Odjazd: 12:30
    Przyjazd: 13:49

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:30)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 12:33)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 12:35)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 12:37)
    • Ostrzeszów ul. Pogodna (odjazd: 12:39)
    • Olszyna szkoła (odjazd: 12:41)
    • Olszyna (odjazd: 12:43)
    • Parzynów Górka (odjazd: 12:46)
    • Parzynów I (odjazd: 12:47)
    • Parzynów II (odjazd: 12:49)
    • Ignaców (odjazd: 12:51)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 12:54)
    • Wesoła (odjazd: 12:57)
    • Marcinki cmentarz (odjazd: 12:59)
    • Marcinki (odjazd: 13:01)
    • Mąkoszyce p.76 (odjazd: 13:03)
    • Mąkoszyce (odjazd: 13:06)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 13:07)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 13:08)
    • Frużów (odjazd: 13:09)
    • Rybin Bloki (odjazd: 13:11)
    • Rybin (odjazd: 13:14)
    • Rybin Bloki (odjazd: 13:17)
    • Frużów (odjazd: 13:20)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 13:22)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 13:23)
    • Mąkoszyce (odjazd: 13:24)
    • Ligota (odjazd: 13:27)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 13:31)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 13:33)
    • Kobyla Góra (odjazd: 13:35)
    • Bierzów (odjazd: 13:36)
    • Rojów (odjazd: 13:38)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 13:40)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 13:42)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 13:44)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:46)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (przyjazd: 13:49)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Plugawice - Grabów nad Prosną

  • Odjazd: 15:15
    Przyjazd: 16:25

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:15)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:17)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:19)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:22)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:24)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:27)
    • Przytocznica III (odjazd: 15:29)
    • Przytocznica II (odjazd: 15:31)
    • Przytocznica I (odjazd: 15:34)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 15:36)
    • Doruchów (odjazd: 15:38)
    • Doruchów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 15:40)
    • Wrzosy II (odjazd: 15:43)
    • Gruszków (odjazd: 15:45)
    • Wygoda Plugawska (odjazd: 15:48)
    • Morawin (odjazd: 15:49)
    • Skarydzew (odjazd: 15:52)
    • Oświęcim (odjazd: 15:55)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 15:57)
    • Plugawice (odjazd: 16:00)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 16:03)
    • Oświęcim (odjazd: 16:05)
    • Bobrowniki III (odjazd: 16:10)
    • Bobrowniki II (odjazd: 16:12)
    • Bobrowniki I (odjazd: 16:14)
    • Kuźnica Bobrowska II (odjazd: 16:16)
    • Kuźnica Bobrowska (odjazd: 16:18)
    • Smolniki (odjazd: 16:21)
    • Grabów nad Prosną Dworzec Autobusowy, ul.Kolejowa (przyjazd: 16:25)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Ostrzeszów - Plugawice - Marszałki - Ostrzeszów

  • Odjazd: 14:25
    Przyjazd: 15:50

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 14:25)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 14:28)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 14:30)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 14:33)
    • Przytocznica III (odjazd: 14:35)
    • Przytocznica II (odjazd: 14:37)
    • Przytocznica I (odjazd: 14:40)
    • Doruchów osiedle, ul. Ostrzeszowska (odjazd: 14:42)
    • Doruchów (odjazd: 14:44)
    • Doruchów ul. Powstańców Wlkp (odjazd: 14:46)
    • Wrzosy II (odjazd: 14:49)
    • Gruszków (odjazd: 14:51)
    • Wygoda Plugawska (odjazd: 14:54)
    • Morawin (odjazd: 14:55)
    • Skarydzew (odjazd: 14:58)
    • Oświęcim (odjazd: 15:01)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 15:03)
    • Plugawice (odjazd: 15:06)
    • Oświęcim centrum (odjazd: 15:09)
    • Oświęcim (odjazd: 15:11)
    • Bobrowniki III (odjazd: 15:16)
    • Bobrowniki II (odjazd: 15:18)
    • Bobrowniki I (odjazd: 15:20)
    • Kuźnica Bobrowska I (odjazd: 15:22)
    • Kuźnica Bobrowska (odjazd: 15:24)
    • Marszałki, Remiza OSP (odjazd: 15:29)
    • Marszałki (odjazd: 15:31)
    • Bukownica Młyn (odjazd: 15:33)
    • Bukownica Kamole (odjazd: 15:36)
    • Kamola las (odjazd: 15:39)
    • Ostrzeszów Pustkowie (odjazd: 15:41)
    • Ostrzeszów ul. Kolejowa (odjazd: 15:44)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:46)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 15:50)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Rogaszyce - Kępno

  • Odjazd: 13:45
    Przyjazd: 14:18

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 13:45)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 13:48)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 13:50)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 13:52)
    • Ostrzeszów - Taborek (odjazd: 13:55)
    • Rogaszyce szkoła (odjazd: 13:57)
    • Rogaszyce (odjazd: 13:59)
    • Kochłowy (odjazd: 14:01)
    • Turze (odjazd: 14:03)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 14:05)
    • Przybyszów (odjazd: 14:08)
    • Kliny DK11 (odjazd: 14:09)
    • Hanulin (odjazd: 14:10)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 14:11)
    • Kępno - ul. Poznańska (odjazd: 14:13)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 14:14)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 14:16)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 14:18)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • Odjazd: 15:05
    Przyjazd: 15:38

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:05)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:08)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:10)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:12)
    • Ostrzeszów - Taborek (odjazd: 15:15)
    • Rogaszyce szkoła (odjazd: 15:17)
    • Rogaszyce (odjazd: 15:19)
    • Kochłowy (odjazd: 15:21)
    • Turze (odjazd: 15:23)
    • Rzetnia skrzyżowanie (odjazd: 15:25)
    • Przybyszów (odjazd: 15:28)
    • Kliny DK11 (odjazd: 15:29)
    • Hanulin (odjazd: 15:30)
    • Hanulin Szkoła (odjazd: 15:31)
    • Kępno - ul. Poznańska (odjazd: 15:33)
    • Kępno - ul.Solidarności (odjazd: 15:34)
    • Kępno - ul.Aleje Marcinkowskiego (odjazd: 15:36)
    • Kepno - ul.Broniewskiego (przy dworcu Zachodnim) (przyjazd: 15:38)

    Objaśnienia:

    • S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Ostrzeszów - Rybin - Kobyla Góra

  • Odjazd: 15:10
    Przyjazd: 16:11

    Przystanki:

    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:10)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (odjazd: 15:13)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:15)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:17)
    • Ostrzeszów ul. Pogodna (odjazd: 15:19)
    • Olszyna szkoła (odjazd: 15:21)
    • Olszyna (odjazd: 15:23)
    • Parzynów Górka (odjazd: 15:26)
    • Parzynów I (odjazd: 15:27)
    • Parzynów II (odjazd: 15:29)
    • Ignaców (odjazd: 15:31)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 15:34)
    • Wesoła (odjazd: 15:37)
    • Marcinki cmentarz (odjazd: 15:39)
    • Marcinki (odjazd: 15:41)
    • Mąkoszyce p.76 (odjazd: 15:43)
    • Mąkoszyce (odjazd: 15:46)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 15:47)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 15:48)
    • Frużów (odjazd: 15:49)
    • Rybin Bloki (odjazd: 15:51)
    • Rybin (odjazd: 15:54)
    • Rybin Bloki (odjazd: 15:57)
    • Frużów (odjazd: 16:00)
    • Mąkoszyce Pustkowie (odjazd: 16:02)
    • Mąkoszyce przedszkole (odjazd: 16:03)
    • Mąkoszyce (odjazd: 16:04)
    • Ligota (odjazd: 16:07)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (przyjazd: 16:11)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

    Syców - Kobyla Góra - Ostrzeszów

  • Odjazd: 06:50
    Przyjazd: 07:32

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 06:50)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 06:52)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 06:54)
    • Bałdowice (odjazd: 06:57)
    • Bałdowice II (odjazd: 06:59)
    • Bałdowice (odjazd: 07:01)
    • Pisarzowice (odjazd: 07:03)
    • Mąkoszyce (odjazd: 07:07)
    • Ligota (odjazd: 07:10)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 07:14)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 07:16)
    • Kobyla Góra (odjazd: 07:18)
    • Bierzów (odjazd: 07:19)
    • Rojów (odjazd: 07:21)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 07:23)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 07:25)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 07:27)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 07:29)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 07:32)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 08:35
    Przyjazd: 09:11

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 08:35)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 08:37)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 08:39)
    • Pisarzowice (odjazd: 08:42)
    • Mąkoszyce (odjazd: 08:46)
    • Ligota (odjazd: 08:49)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 08:53)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 08:55)
    • Kobyla Góra (odjazd: 08:57)
    • Bierzów (odjazd: 08:58)
    • Rojów (odjazd: 09:00)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 09:02)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 09:04)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 09:06)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 09:08)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 09:11)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 12:00
    Przyjazd: 12:36

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 12:00)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 12:02)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 12:04)
    • Pisarzowice (odjazd: 12:07)
    • Mąkoszyce (odjazd: 12:11)
    • Ligota (odjazd: 12:14)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 12:18)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 12:20)
    • Kobyla Góra (odjazd: 12:22)
    • Bierzów (odjazd: 12:23)
    • Rojów (odjazd: 12:25)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 12:27)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 12:29)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 12:31)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 12:33)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 12:36)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • Odjazd: 14:45
    Przyjazd: 15:22

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 14:45)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 14:47)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 14:49)
    • Pisarzowice (odjazd: 14:53)
    • Mąkoszyce (odjazd: 14:57)
    • Ligota (odjazd: 15:00)
    • Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów (odjazd: 15:04)
    • Kobyla Góra Osiedle (odjazd: 15:06)
    • Kobyla Góra (odjazd: 15:08)
    • Bierzów (odjazd: 15:09)
    • Rojów (odjazd: 15:11)
    • Rojów ul. Wrocławska/ Piaski (odjazd: 15:13)
    • Ostrzeszów ul. Przemysłowa (odjazd: 15:15)
    • Ostrzeszów ul. Łąkowa (odjazd: 15:17)
    • Ostrzeszów ul. Powstańców Wielkopolskich Centrum (odjazd: 15:19)
    • Ostrzeszów ul. Kaliska (przyjazd: 15:22)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Syców - Mąkoszyce

  • Odjazd: 16:15
    Przyjazd: 16:32

    Przystanki:

    • Syców (odjazd: 16:15)
    • Syców ul. Kaliska (odjazd: 16:17)
    • Syców ul. Kaliska - kościół (odjazd: 16:19)
    • Bałdowice (odjazd: 16:22)
    • Bałdowice II (odjazd: 16:24)
    • Bałdowice (odjazd: 16:26)
    • Pisarzowice (odjazd: 16:28)
    • Mąkoszyce (przyjazd: 16:32)

    Objaśnienia:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    Objaśnienia

  • S – kursuje w dni nauki szkolnej
  • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • C – kursuje w soboty, niedziele i święta
  • m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • n+ – Kursuje niedziele i święta
  • H – Kursuje we ferie i wakacje
  • 6 – Kursuje w soboty
  • 2,3,5 – Kursuje we wtorki, środy i piątki
  • 4 – Kursuje w czwartki
  • 2-5 – Kursuje od wtorku do piątku
  • ZJ - Nauczanie zdalne - autobus kursuje
  • ZnJ - Nauczanie zdalne - autobus nie kursuje
  • L - kursuje w okresie ferii letnich