Od 4.09.2023 r. na linii komunikacyjnej 416 Dębicze – Grabów nad Prosną – Ostrów Wielkopolski będą obsługiwane przystanki w miejscowości Zamość i Wielowieś.
Informacja dla mieszkańców Gminy Sieroszewice!


Od 4.09.2023 r. na linii komunikacyjnej 416 Dębicze – Grabów nad Prosną – Ostrów Wielkopolski będą obsługiwane przystanki w miejscowości Zamość i Wielowieś.
Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta i gminy Pleszew lub powiatu pleszewskiego i chcesz zakupić bilet miesięczny kliknij tutaj
This will close in 0 seconds